Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

pijackie forum :thumbdown:

też mam kaca :decayed: a w zasadzie miałem o 7 rano obudził mnie :decayed:

sprzedales auto to cza zmienic profil tego forum :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

pijackie forum :thumbdown:

też mam kaca :decayed: a w zasadzie miałem o 7 rano obudził mnie :decayed:

sprzedales auto to cza zmienic profil tego forum :gwizdanie:

że niby co bo nie kumam

Opublikowano

pijackie forum :thumbdown:

też mam kaca :decayed: a w zasadzie miałem o 7 rano obudził mnie :decayed:

sprzedales auto to cza zmienic profil tego forum :gwizdanie:

pisałem mu to już wcześniej, to nie skumał - taki jeszcze naebany :gwizdanie:[br]Dopisany: 20 Marzec 2011, 14:36_________________________________________________

pijackie forum :thumbdown:

też mam kaca :decayed: a w zasadzie miałem o 7 rano obudził mnie :decayed:

sprzedales auto to cza zmienic profil tego forum :gwizdanie:

że niby co bo nie kumam

:facepalm:

Opublikowano

Miszka, taki z Ciebie kolega, sprzedałeś furę i nawet nikogo nie zaprosiłeś :rolleyes:

Opublikowano

pijackie forum :thumbdown:

też mam kaca :decayed: a w zasadzie miałem o 7 rano obudził mnie :decayed:

sprzedales auto to cza zmienic profil tego forum :gwizdanie:

że niby co bo nie kumam

nie ma audi to nie ma po co klubu A4 trzymac i cza zmienic AA :tongue4:

Opublikowano

pijackie forum :thumbdown:

też mam kaca :decayed: a w zasadzie miałem o 7 rano obudził mnie :decayed:

sprzedales auto to cza zmienic profil tego forum :gwizdanie:

pisałem mu to już wcześniej, to nie skumał - taki jeszcze naebany :gwizdanie:[br]Dopisany: 20 Marzec 2011, 14:36_________________________________________________

pijackie forum :thumbdown:

też mam kaca :decayed: a w zasadzie miałem o 7 rano obudził mnie :decayed:

sprzedales auto to cza zmienic profil tego forum :gwizdanie:

że niby co bo nie kumam

:facepalm:

karwa trochę kumam ale po co niby mam zmieniać i na co cfaniaki ebane

Miszka, taki z Ciebie kolega, sprzedałeś furę i nawet nikogo nie zaprosiłeś :rolleyes:

:no: proponowałem jakieś oblewanie 4k strony na SK + flaszka za sprzedaż auta ale geriatria z Was taka, że nikt n ie chciał więc sorry [br]Dopisany: 20 Marzec 2011, 14:41_________________________________________________

pijackie forum :thumbdown:

też mam kaca :decayed: a w zasadzie miałem o 7 rano obudził mnie :decayed:

sprzedales auto to cza zmienic profil tego forum :gwizdanie:

że niby co bo nie kumam

nie ma audi to nie ma po co klubu A4 trzymac i cza zmienic AA :tongue4:

wprowadzisz mnie ? :decayed:

Opublikowano

Ty mieszkasz w Tychach nie w SK, więc? więc jak byś był kolega to mówisz "wpadać bydło" :decayed:

Opublikowano

pijackie forum :thumbdown:

też mam kaca :decayed: a w zasadzie miałem o 7 rano obudził mnie :decayed:

sprzedales auto to cza zmienic profil tego forum :gwizdanie:

pisałem mu to już wcześniej, to nie skumał - taki jeszcze naebany :gwizdanie:[br]Dopisany: 20 Marzec 2011, 14:36_________________________________________________

pijackie forum :thumbdown:

też mam kaca :decayed: a w zasadzie miałem o 7 rano obudził mnie :decayed:

sprzedales auto to cza zmienic profil tego forum :gwizdanie:

że niby co bo nie kumam

:facepalm:

karwa trochę kumam ale po co niby mam zmieniać i na co cfaniaki ebane

Miszka, taki z Ciebie kolega, sprzedałeś furę i nawet nikogo nie zaprosiłeś :rolleyes:

:no: proponowałem jakieś oblewanie 4k strony na SK + flaszka za sprzedaż auta ale geriatria z Was taka, że nikt n ie chciał więc sorry [br]Dopisany: 20 Marzec 2011, 14:41_________________________________________________

pijackie forum :thumbdown:

też mam kaca :decayed: a w zasadzie miałem o 7 rano obudził mnie :decayed:

sprzedales auto to cza zmienic profil tego forum :gwizdanie:

że niby co bo nie kumam

nie ma audi to nie ma po co klubu A4 trzymac i cza zmienic AA :tongue4:

wprowadzisz mnie ? :decayed:

co do wypadu na miasto to nie zaproponowales szlachcie imprezy z noclegiem wiec cie olali :evil: :evil: :decayed: a do klubu moge cie wprowadzic doga jest bardzo prosta :naughty:

Opublikowano

Ty mieszkasz w Tychach nie w SK, więc? więc jak byś był kolega to mówisz "wpadać bydło" :decayed:

już dwa razy popełniłem ten błąd :naughty:

btw jak proponuję jakiś balet np w Kato to nie ma chętnych :cool1:

Opublikowano

Ty mieszkasz w Tychach nie w SK, więc? więc jak byś był kolega to mówisz "wpadać bydło" :decayed:

już dwa razy popełniłem ten błąd :naughty:

btw jak proponuję jakiś balet np w Kato to nie ma chętnych :cool1:

musisz robić tak jak ja: w środę wywieszam na parterze kartkę z info, że w sobotę mogą spodziewać się bydła :decayed:

Sąsiedzi są uprzedzeni, albo wyjeżdzaja na weekend :kox:

Opublikowano

bo nie ma spania :gwizdanie:[br]Dopisany: 20 Marzec 2011, 14:47_________________________________________________Stasiu, dawno u Was nie byłem :polew:

Opublikowano

bo nie ma spania :gwizdanie:[br]Dopisany: 20 Marzec 2011, 14:47_________________________________________________Stasiu, dawno u Was nie byłem :polew:

to wpadaj :polew:

Opublikowano

za 2 tygodnie :wink4:

:polew:

Opublikowano

Może odpocznę chwilę bo cosik zmęczony jestem po tym graniu... :gwizdanie:

Opublikowano

Jak na dwóch fakultetach to robił to się nie dziwię... :gwizdanie:

cfaniaki :decayed:

zobaczcie ci sie z keżorem dzieje :thumbdown::polew: on musi miec z 3 pokoje

musisz robić tak jak ja: w środę wywieszam na parterze kartkę z info, że w sobotę mogą spodziewać się bydła :decayed:

Sąsiedzi są uprzedzeni, albo wyjeżdzaja na weekend :kox:

kolega...

:polew:

i se po pracy jestem :wink4:

Opublikowano

klin Kolego :decayed:

no chyba bym puśćił następnego :sick3:

umieram :sick3: :sick3:

Chciałbyś! :tongue4: BT przed Nami... :gwizdanie: :kox:

I tego się boje... że tak samo będe umierał w sobote za tydzień :gwizdanie:
Opublikowano

Jak na dwóch fakultetach to robił to się nie dziwię... :gwizdanie:

cfaniaki :decayed:

zobaczcie ci sie z keżorem dzieje :thumbdown::polew: on musi miec z 3 pokoje

musisz robić tak jak ja: w środę wywieszam na parterze kartkę z info, że w sobotę mogą spodziewać się bydła :decayed:

Sąsiedzi są uprzedzeni, albo wyjeżdzaja na weekend :kox:

kolega...

:polew:

i se po pracy jestem :wink4:

:tongue4:

klin Kolego :decayed:

no chyba bym puśćił następnego :sick3:

umieram :sick3: :sick3:

Chciałbyś! :tongue4: BT przed Nami... :gwizdanie: :kox:

I tego się boje... że tak samo będe umierał w sobote za tydzień :gwizdanie:

Nie bój się! Do odważnych świat należy!! :naughty: :naughty:
Opublikowano

chyba żartujesz, tam pijesz do rana, potem wstajesz po 2h snu, następnie browar, idziesz na śniadanie, przychodzisz, browar, browar, browar, chwila odpoczynku, potem flaszka i znowu to samo :kox:

Opublikowano

chyba żartujesz, tam pijesz do rana, potem wstajesz po 2h snu, następnie browar, idziesz na śniadanie, przychodzisz, browar, browar, browar, chwila odpoczynku, potem flaszka i znowu to samo :kox:

no faktycznie... czyli o kacu nie ma mowy..... :polew:
Opublikowano

jadę na basen :hi:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.