Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no grał wixiarski Robercik :decayed:

dlatego było dużo szparek :polew:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

no grał wixiarski Robercik :decayed:

dlatego było dużo szparek :polew:

ale nie z nim sie bawiły :decayed: a kumpel co jest tam co tydzień gadał , że co tydzień jest tam tyle cipek :)
Opublikowano

miałbym tak daleko jeździć? :decayed:

byłem na małych zakupach, po czym musiałem skorzystać z mojej lodówki

Zdj_cie0157.jpg

Opublikowano

miałbym tak daleko jeździć? :decayed:

byłem na małych zakupach, po czym musiałem skorzystać z mojej lodówki

Zdj_cie0157.jpg

hodujesz maryhuane :shocked:

:decayed:

Opublikowano

yyyy no co Ty :decayed:

Opublikowano

miałbym tak daleko jeździć? :decayed:

byłem na małych zakupach, po czym musiałem skorzystać z mojej lodówki

Zdj_cie0157.jpg

:decayed:

mi jakoś Diman obrzydził Kasztelany i mi nie wchodzą :kwasny:

Opublikowano

mi idą za to jak magnez z plusza :kox:

Opublikowano

siemka , wczoraj byłem w Onyxie spoko imprezka , no i Robercik grał :naughty: a ile fajnych cipeczek to głowa mała :P

chciałem iść a nie miałem z kim... :kwasny: :kwasny: d. powiedziała, że na Disco polo - czyt. Robert M. nie pójdzie.. :wallbash:
Opublikowano

mi idą za to jak magnez z plusza :kox:

:good:

Opublikowano
  • Autor

siemka , wczoraj byłem w Onyxie spoko imprezka , no i Robercik grał :naughty: a ile fajnych cipeczek to głowa mała :P

chciałem iść a nie miałem z kim... :kwasny: :kwasny: d. powiedziała, że na Disco polo - czyt. Robert M. nie pójdzie.. :wallbash:

robert grał jakąś godzine tylko :) ale i tak muza tam leci za***ista
Opublikowano

siemka , wczoraj byłem w Onyxie spoko imprezka , no i Robercik grał :naughty: a ile fajnych cipeczek to głowa mała :P

chciałem iść a nie miałem z kim... :kwasny: :kwasny: d. powiedziała, że na Disco polo - czyt. Robert M. nie pójdzie.. :wallbash:

robert grał jakąś godzine tylko :) ale i tak muza tam leci za***ista

znam dwóch robertów, ale raczej oni nie grają :mysli:

:decayed:

Opublikowano

przespałem się 2h i odrazu się lepiej czuje....

Opublikowano

przespałem się 2h i odrazu się lepiej czuje....

to teraz możesz się napić :decayed:

Opublikowano

przespałem się 2h i odrazu się lepiej czuje....

to teraz możesz się napić :decayed:

lepiej nie... bo włączy się znowu ssanie i źle się to skączy... :wink4:
Opublikowano

przespałem się 2h i odrazu się lepiej czuje....

to teraz możesz się napić :decayed:

lepiej nie... bo włączy się znowu ssanie i źle się to skączy... :wink4:

więcej optymizmu :naughty:

Opublikowano

mówcie co chcecie Tyskie pssssyt :friends: :beer1:

Opublikowano

no to jeszcze raz psssytt :gwizdanie:

Opublikowano

no to jeszcze raz psssytt :gwizdanie:

ten to ma zdrowie.... :decayed:
Opublikowano

no to jeszcze raz psssytt :gwizdanie:

ten to ma zdrowie.... :decayed:

od jutra detox, max 2 piwka dziennie :decayed:

Opublikowano

i po drzemce

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.