Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

chyba sobie jednak zrobie drineczka :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

same pijoki, pssyt mleko :decayed:

Opublikowano

ja walczę ze sobą ale pozostane przy wodzie mineralnej dziś

Opublikowano

:hi:

A ja wczoraj w knajpie przegiąłem pałkę :sick3: Oby nigdy więcej takich akcji :sick3:

Do BT trza będzie to zapomnieć żeby nie mieć dalej tego niesmaku.... .

Opublikowano

miałbym tak daleko jeździć? :decayed:

byłem na małych zakupach, po czym musiałem skorzystać z mojej lodówki

Zdj_cie0157.jpg

:decayed:

mi jakoś Diman obrzydził Kasztelany i mi nie wchodzą :kwasny:

bo jakbys widział jak sie je robi to byś nie pił :gwizdanie: :)

Opublikowano

pojadłem, teraz można popić :decayed:

Opublikowano

Stasiu jak będziesz wiedział jutro coś z moimi częściami to daj znać bym to jutro poskładał :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Stasiu jak będziesz wiedział jutro coś z moimi częściami to daj znać bym to jutro poskładał :kox: :kox: :kox:

pamiętam :)

Opublikowano

mi jakoś Diman obrzydził Kasztelany i mi nie wchodzą :kwasny:

bo jakbys widział jak sie je robi to byś nie pił :gwizdanie: :)

A jakbyś widział jak robi się parówki to też byś ich nie jadł :gwizdanie: Z wieloma rzeczami tak jest, że lepiej nie widzieć :)

Opublikowano

Stasiu jak będziesz wiedział jutro coś z moimi częściami to daj znać bym to jutro poskładał :kox: :kox: :kox:

pamiętam :)

wielkie dzięki :notworthy: :notworthy: :notworthy: [br]Dopisany: 20 Marzec 2011, 20:18_________________________________________________

mi jakoś Diman obrzydził Kasztelany i mi nie wchodzą :kwasny:

bo jakbys widział jak sie je robi to byś nie pił :gwizdanie: :)

A jakbyś widział jak robi się parówki to też byś ich nie jadł :gwizdanie: Z wieloma rzeczami tak jest, że lepiej nie widzieć :)

wiem jak sie je robi bo kolega je robił i ich nie jem :evil:

Opublikowano

TVN7 :kox:

Opublikowano

dlatego najlepiej się napić :decayed:[br]Dopisany: 20 Marzec 2011, 20:20_________________________________________________

TVN7 :kox:

:thumbdown:

Canal+ Sport HD :tongue4:

Opublikowano

TVN7 :kox:

:thumbdown:

Canal+ Sport HD :tongue4:

Sport najlepiej samemu uprawiać, a nie oglądać na szklanym ekranie :tongue4:

Opublikowano

TVN7 :kox:

:thumbdown:

Canal+ Sport HD :tongue4:

Sport najlepiej samemu uprawiać, a nie oglądać na szklanym ekranie :tongue4:

cały czas uprawiam :gwizdanie:

Opublikowano

TVN7 :kox:

:thumbdown:

Canal+ Sport HD :tongue4:

Sport najlepiej samemu uprawiać, a nie oglądać na szklanym ekranie :tongue4:

cały czas uprawiam :gwizdanie:

To zmieniaj przynajmniej rękę :kox:

Opublikowano

a Mi sie przypomniało właśnie jak wczoraj troszke wypity :gwizdanie: w Grancie wyrżnołem zwłokami do tyłu, tak jak ten gościu na tym filmiku co OKO dał

2:07

Obym w BT takiej plamy nie dał....

Opublikowano

TVN7 :kox:

:thumbdown:

Canal+ Sport HD :tongue4:

Sport najlepiej samemu uprawiać, a nie oglądać na szklanym ekranie :tongue4:

cały czas uprawiam :gwizdanie:

To zmieniaj przynajmniej rękę :kox:

nie wiem o który sport Ci chodzi, ale mam kufel dla praworęcznych :gwizdanie:

Opublikowano

Aleście naebali spamu przez kilka godzin! :blink:

Opublikowano

Aleście naebali spamu przez kilka godzin! :blink:

gonią Gliwice te katowickie.$%^&*(*&^%$%^&*^%^&*&^%$%^&*(*&^%$####@#$%^& :kox:
Opublikowano

Aleście naebali spamu przez kilka godzin! :blink:

gonią Gliwice te katowickie.$%^&*(*&^%$%^&*^%^&*&^%$%^&*(*&^%$####@#$%^& :kox:

:good::tongue4:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.