Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a niech mają mieszczuchy :decayed:

i tak najlepszy klimat i imprezy odbywają się na SG i z SG :kox:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a niech mają mieszczuchy :decayed:

i tak najlepszy klimat i imprezy odbywają się na SG i z SG :kox:

Pucek tyś chyba nie był na fajnych imprezach albo inaczej, nie byłeś na imrezach innych niż na SG i z SG... :cool1::tongue4:
Opublikowano

bo Ty nigdy z nami nie imprezowałeś :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

Gliwice ostatnio ciężko przędzą.... szybko ich dojdziemy..

Opublikowano

bo Ty nigdy z nami nie imprezowałeś :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

No widzisz tak czasem bywa... :gwizdanie:

Gliwice ostatnio ciężko przędzą.... szybko ich dojdziemy..

:kox:
Opublikowano

Gliwice ostatnio ciężko przędzą.... szybko ich dojdziemy..

objedziemy ich z palcem w ... :nose:
Opublikowano

Gliwice ostatnio ciężko przędzą.... szybko ich dojdziemy..

objedziemy ich z palcem w ... :nose:

W nosie... :decayed::wink4:
Opublikowano

Akjam, nie byłeś w sumie na żadnej imprezie :decayed:

Ty pipo, ani Zielona, ani Zator, Ani Paintball + grill więc się nie wypowiadaj :polew:

Opublikowano

Akjam, nie byłeś w sumie na żadnej imprezie :decayed:

Ty pipo, ani Zielona, ani Zator, Ani Paintball + grill więc się nie wypowiadaj :polew:

obczaimy go w BT :naughty:
Opublikowano

Akjam, nie byłeś w sumie na żadnej imprezie :decayed:

Ty pipo, ani Zielona, ani Zator, Ani Paintball + grill więc się nie wypowiadaj :polew:

W tym samym czasie pewnie robiłem coś równie ciekawego... :cool1::tongue4: BT już niedługo. :wink4:[br]Dopisany: 20 Marzec 2011, 20:46_________________________________________________

Akjam, nie byłeś w sumie na żadnej imprezie :decayed:

Ty pipo, ani Zielona, ani Zator, Ani Paintball + grill więc się nie wypowiadaj :polew:

obczaimy go w BT :naughty:

Co tu obczajać? Ja skromnie jedno piwko i tyle... :decayed:
Opublikowano

Akjam, nie byłeś w sumie na żadnej imprezie :decayed:

Ty pipo, ani Zielona, ani Zator, Ani Paintball + grill więc się nie wypowiadaj :polew:

obczaimy go w BT :naughty:

już to widzę jak siedzi przy żonie i napierdala emotami :kox:

Opublikowano

Akjam, nie byłeś w sumie na żadnej imprezie :decayed:

Ty pipo, ani Zielona, ani Zator, Ani Paintball + grill więc się nie wypowiadaj :polew:

obczaimy go w BT :naughty:

mówił mi, że nie będzie pił, za to jego żona będzie za niego nadrabiać :gwizdanie:

Opublikowano

Akjam, nie byłeś w sumie na żadnej imprezie :decayed:

Ty pipo, ani Zielona, ani Zator, Ani Paintball + grill więc się nie wypowiadaj :polew:

obczaimy go w BT :naughty:

mówił mi, że nie będzie pił, za to jego żona będzie za niego nadrabiać :gwizdanie:

:gwizdanie:
Opublikowano

Siemanko :hi:

Ja znów większość niedzieli w garażu rezałem. Jestem padnięty... ale dobra wiadomość jest taka, że działa mi w końcu kamera cofania! I BOSE nie bucy jak jest załączony silnik :gwizdanie:

Także powoli ograniam całość... :good:

Opublikowano

Co tu obczajać? Ja skromnie jedno piwko i tyle... :decayed:

:polew: :polew: :polew::thumbdown:
Opublikowano

Siemanko :hi:

Ja znów większość niedzieli w garażu rezałem. Jestem padnięty... ale dobra wiadomość jest taka, że działa mi w końcu kamera cofania! I BOSE nie bucy jak jest załączony silnik :gwizdanie:

Także powoli ograniam całość... :good:

:brawo:

Co tu obczajać? Ja skromnie jedno piwko i tyle... :decayed:

:polew: :polew: :polew::thumbdown:

:naughty:
Opublikowano

Siemanko :hi:

Ja znów większość niedzieli w garażu rezałem. Jestem padnięty... ale dobra wiadomość jest taka, że działa mi w końcu kamera cofania! I BOSE nie bucy jak jest załączony silnik :gwizdanie:

Także powoli ograniam całość... :good:

rezacz :wink4:
Opublikowano

Gliwice ostatnio ciężko przędzą.... szybko ich dojdziemy..

objedziemy ich z palcem w ... :nose:

chyba położę się na łóżku i po przeglądam wątek katowicki na komórce... :gwizdanie: :gwizdanie:
Opublikowano

Gliwice ostatnio ciężko przędzą.... szybko ich dojdziemy..

objedziemy ich z palcem w ... :nose:

chyba położę się na łóżku i po przeglądam wątek katowicki na komórce... :gwizdanie: :gwizdanie:

nawet nie probuj
Opublikowano

wykonać!!! :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.