Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jutro jednak nie przyjadę na letnich :(

Dzisiaj zamówiłem nowe tarcze, klocki, łożyska na tył i będą dopiero jutro

W środę wymiana w ASO i od środy pełen lans :kox:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jutro jednak nie przyjadę na letnich :(

Dzisiaj zamówiłem nowe tarcze, klocki, łożyska na tył i będą dopiero jutro

W środę wymiana w ASO i od środy pełen lans :kox:

Jaki burżuj z Ciebie.... :cool1:
Opublikowano

Jutro jednak nie przyjadę na letnich :(

Dzisiaj zamówiłem nowe tarcze, klocki, łożyska na tył i będą dopiero jutro

W środę wymiana w ASO i od środy pełen lans :kox:

Jaki burżuj z Ciebie.... :cool1:

kto bogatemu zabroni hehe
Opublikowano

Jutro jednak nie przyjadę na letnich :(

Dzisiaj zamówiłem nowe tarcze, klocki, łożyska na tył i będą dopiero jutro

W środę wymiana w ASO i od środy pełen lans :kox:

Do lansu to trza minimum 18 fele i :audi: b7 :gwizdanie: :tongue4:
Opublikowano

Jutro jednak nie przyjadę na letnich :(

Dzisiaj zamówiłem nowe tarcze, klocki, łożyska na tył i będą dopiero jutro

W środę wymiana w ASO i od środy pełen lans :kox:

Do lansu to trza minimum 18 fele i :audi: b7 :gwizdanie: :tongue4:

w sedanie :tongue4:
Opublikowano

Jutro jednak nie przyjadę na letnich :(

Dzisiaj zamówiłem nowe tarcze, klocki, łożyska na tył i będą dopiero jutro

W środę wymiana w ASO i od środy pełen lans :kox:

Do lansu to trza minimum 18 fele i :audi: b7 :gwizdanie: :tongue4:

:naughty:
Opublikowano

Jutro jednak nie przyjadę na letnich :(

Dzisiaj zamówiłem nowe tarcze, klocki, łożyska na tył i będą dopiero jutro

W środę wymiana w ASO i od środy pełen lans :kox:

Jaki burżuj z Ciebie.... :cool1:

kumpel powiedział, że będę zadowolony z ceny :gwizdanie:[br]Dopisany: 21 Marzec 2011, 12:57_________________________________________________

Jutro jednak nie przyjadę na letnich :(

Dzisiaj zamówiłem nowe tarcze, klocki, łożyska na tył i będą dopiero jutro

W środę wymiana w ASO i od środy pełen lans :kox:

Do lansu to trza minimum 18 fele i :audi: b7 :gwizdanie: :tongue4:

to auto już jest słabe na tych pancernych avusach, jakbym tam wrzucił 18" to by ledwo jechał

A to ja mam objeżdzać B7, a nie na odwrót :naughty:

Opublikowano

Jutro jednak nie przyjadę na letnich :(

Dzisiaj zamówiłem nowe tarcze, klocki, łożyska na tył i będą dopiero jutro

W środę wymiana w ASO i od środy pełen lans :kox:

Do lansu to trza minimum 18 fele i :audi: b7 :gwizdanie: :tongue4:

w sedanie :tongue4:

avant jest zdecydowanie ładniejszy od sedana.... :naughty:
Opublikowano

Jutro jednak nie przyjadę na letnich :(

Dzisiaj zamówiłem nowe tarcze, klocki, łożyska na tył i będą dopiero jutro

W środę wymiana w ASO i od środy pełen lans :kox:

Do lansu to trza minimum 18 fele i :audi: b7 :gwizdanie: :tongue4:

w sedanie :tongue4:

avant jest zdecydowanie ładniejszy od sedana.... :naughty:

no ba! :kox:

Opublikowano

nie znacie się, w sedanach przyszłość :kox:

Opublikowano

Witam wszystkich!!!!

Opublikowano

nie znacie się, w sedanach przyszłość :kox:

ya yhymm[br]Dopisany: 21 Marzec 2011, 15:36_________________________________________________

Witam wszystkich!!!!

cześć :hi:

Opublikowano

nie znacie się, w sedanach przyszłość :kox:

No właśnie w tym problem że się znamy :naughty:

Witam wszystkich!!!!

:hi:
Opublikowano

Witam wszystkich!!!!

cze oki skąd klikasz? :decayed:

Opublikowano

Witam wszystkich!!!!

cze oki skąd klikasz? :decayed:

jak tam obiad? :gwizdanie:

Opublikowano

Witam wszystkich!!!!

cze oki skąd klikasz? :decayed:

jak tam obiad? :gwizdanie:

yyyyy.... nooo ten....

także tego ...

:tongue4:

Opublikowano

czyli VIFON :polew:

cisnę po gorzałę do BT a przy okazji po stojak do lidla :kox:

Opublikowano

Ruda slaska

Opublikowano

czyli VIFON :polew:

jaki vifon? :chytry:

piersi dochodzą :kox::naughty::tongue4:

Opublikowano

czyli VIFON :polew:

cisnę po gorzałę do BT a przy okazji po stojak do lidla :kox:

to już nie te czasy, teraz albo konkret obiad, albo "bo zupa była za słona" :gwizdanie:[br]Dopisany: 21 Marzec 2011, 15:56_________________________________________________11 dzień z rzędu na forum w robocie zaliczony :polew:

Można się zbierać do domu :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.