Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Seski, ciulu, dlaczego nie jedziesz do BT?

ściulu się mówi :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Seski, ciulu, dlaczego nie jedziesz do BT?

no wlasnie?
Opublikowano

ee Seski to zwykły ciul :decayed::polew:

a na poważnie Seski, nie gniewaj się, żartuję :rolleyes:

Opublikowano

:hi:

Do lansu to trza minimum 18 fele i :audi: b7 :gwizdanie: :tongue4:

I po raz kolejny muszę powiedzieć, że za niedługo zmienisz zdanie :decayed::kox:

Opublikowano

Seski, ciulu, dlaczego nie jedziesz do BT?

trochę mi się pozmieniało życie ostatnio i jeszcze nie wszystko pozamykałem...

żałuje że nie jadę no ale cóż zrobię teraz... :confused4:

Opublikowano

:hi:

Do lansu to trza minimum 18 fele i :audi: b7 :gwizdanie: :tongue4:

I po raz kolejny muszę powiedzieć, że za niedługo zmienisz zdanie :decayed::kox:

czyli 19" i sedan

ewentualnie b5 avant :decayed:[br]Dopisany: 21 Marzec 2011, 18:39_________________________________________________

Seski, ciulu, dlaczego nie jedziesz do BT?

trochę mi się pozmieniało życie ostatnio i jeszcze nie wszystko pozamykałem...

żałuje że nie jadę no ale cóż zrobię teraz... :confused4:

miejsca jeszcze sa :wink4: mnie tez sie pozmienialo :confused4: dawaj na BT :kox:
Opublikowano

:hi:

Do lansu to trza minimum 18 fele i :audi: b7 :gwizdanie: :tongue4:

I po raz kolejny muszę powiedzieć, że za niedługo zmienisz zdanie :decayed::kox:

cały czas czekam na to co ty tam ukrywasz... :naughty:[br]Dopisany: 21 Marzec 2011, 18:40_________________________________________________

:hi:

Do lansu to trza minimum 18 fele i :audi: b7 :gwizdanie: :tongue4:

I po raz kolejny muszę powiedzieć, że za niedługo zmienisz zdanie :decayed::kox:

czyli 19" i sedan

ewentualnie b5 avant :decayed:[br]Dopisany: 21 Marzec 2011, 18:39_________________________________________________

Seski, ciulu, dlaczego nie jedziesz do BT?

trochę mi się pozmieniało życie ostatnio i jeszcze nie wszystko pozamykałem...

żałuje że nie jadę no ale cóż zrobię teraz... :confused4:

miejsca jeszcze sa :wink4: mnie tez sie pozmienialo :confused4: dawaj na BT :kox:

a kto mnie zabierze...? :P

Opublikowano

wiem że Ci się pozmieniało, nie tylko Tobie się ostatnio pozmieniało, myślę że taki wypad jest idealnym rozwiązaniem dla rozładowania emocji :wink4:

Opublikowano

a kto mnie zabierze...? :P

miejsce sie znajdzie :wink4: tylko musisz miec 270zl i np 2x07 :tongue4:
Opublikowano

słuchajcie tego,

dziwnił do mnie znow nowy właściciel ADR'a i będzie chip który doda 20km :decayed:

Opublikowano

a kto mnie zabierze...? :P

ktoś się na 100% znajdzie :gwizdanie: :gwizdanie: Grisza jedzie sam na pewno nie odmówi... ew. do nas do bagażnika możesz :kox:
Opublikowano

wiem że Ci się pozmieniało, nie tylko Tobie się ostatnio pozmieniało, myślę że taki wypad jest idealnym rozwiązaniem dla rozładowania emocji :wink4:

no tylko jeszcze właśnie po tym wszystkim na razie słabo stoję z kasą... :disgust:

Opublikowano

mam pytanko mam opony 17/225/50 beda pasowac do avanta b7

Opublikowano

a kto mnie zabierze...? :P

miejsce sie znajdzie :wink4: tylko musisz miec 270zl i np 2x07 :tongue4:

hehe jedno 0,7 wyboroej mam i jedno 0,7 balentaisa... może być...? :P tylko gorzej z tymi 270zł... :wallbash:[br]Dopisany: 21 Marzec 2011, 18:44_________________________________________________

słuchajcie tego,

dziwnił do mnie znow nowy właściciel ADR'a i będzie chip który doda 20km :decayed:

:notworthy:

a kto mnie zabierze...? :P

ktoś się na 100% znajdzie :gwizdanie: :gwizdanie: Grisza jedzie sam na pewno nie odmówi... ew. do nas do bagażnika możesz :kox:

grisza jedzie sam... :mysli:

Opublikowano

mam pytanko mam opony 17/225/50 beda pasowac do avanta b7

tylko sedan :polew:[br]Dopisany: 21 Marzec 2011, 18:45_________________________________________________żart

Opublikowano

słuchajcie tego,

dziwnił do mnie znow nowy właściciel ADR'a i będzie chip który doda 20km :decayed:

magnetyzery? hehe
Opublikowano

no to musisz sam zdecydować, Grisza ma 4 miejsca w aucie, więc nie widzę problemu, zresztą jadę 2 auta po 3 ludzi na pokładzie... :wink4:

Opublikowano

mam pytanko mam opony 17/225/50 beda pasowac do avanta b7

bedą, troszke zależy jeszcze od felgi - jaka szeroka i jakie ET

Opublikowano

słuchajcie tego,

dziwnił do mnie znow nowy właściciel ADR'a i będzie chip który doda 20km :decayed:

Co już ma niedostatek mocy, po dwóch dniach jazdy? :naughty: Albo się tak wkręcił, że chce więcej jak dziewica na ptaszka :decayed:

Opublikowano

słuchajcie tego,

dziwnił do mnie znow nowy właściciel ADR'a i będzie chip który doda 20km :decayed:

magnetyzery? hehe

gdybym wiedział już dawno bym zchipował :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.