Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

idąc tokiem myślenia Pucka... ty masz brzuch i nie zalałeś nic - więc jesteś mega pipą :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

dzienks... a moze jestem romantykiem? wrazliwym uczuciowym i takiem tam cholera inne szpargaly :decayed:

Do prawdy?? A na zewnątrz tego nie widać, wcale tego nie pokazujesz :decayed:

no nie gadaj ze niewidac ze jestem kulturalnym romantykiem :blink:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ale szydera gnoje

nom pojechali cie niema co :thumbdown:

:polew: :polew: :polew:

czekaj czekaj, jak się okaże że jesteś w pokoju z Guru :decayed:

Opublikowano

jeżeli chodzi o nocleg, zdecydowałem że jednak biorę 2 dni wolnego, bo od czwartku bez spania? chyba nie wytrzymam :polew:

:good:
Opublikowano

idąc tokiem myślenia Pucka... ty masz brzuch i nie zalałeś nic - więc jesteś mega pipą :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

dzienks... a moze jestem romantykiem? wrazliwym uczuciowym i takiem tam cholera inne szpargaly :decayed:

chyba bede musial ci wyciac jakis nr w BT :gwizdanie:[br]Dopisany: 21 Marzec 2011, 19:43_________________________________________________

poszedł ściągnąć gorset :polew:

albo brat go leje :polew:

:polew: :polew: :polew:

Kędzior to jest taki architekt od pitek.... :polew:

Opublikowano

czekaj czekaj, jak się okaże że jesteś w pokoju z Guru :decayed:

to najwyzej bede spal w pokoju dziewczyn :gwizdanie:
Opublikowano

idąc tokiem myślenia Pucka... ty masz brzuch i nie zalałeś nic - więc jesteś mega pipą :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

dzienks... a moze jestem romantykiem? wrazliwym uczuciowym i takiem tam cholera inne szpargaly :decayed:

Do prawdy?? A na zewnątrz tego nie widać, wcale tego nie pokazujesz :decayed:

no nie gadaj ze niewidac ze jestem kulturalnym romantykiem :blink:

Aaaaaahaaaaaaaa, mówisz o tym obwąchiwaniu. To faktycznie wskazuje na to, że jesteś niepoprawnym romantykiem :cool1:

:decayed:

Opublikowano

czekaj czekaj, jak się okaże że jesteś w pokoju z Guru :decayed:

to najwyzej bede spal w pokoju dziewczyn :gwizdanie:

Ja bym cię przygarnoł do mojego... ale niezbyt by to dobrze wyglądało..... :gwizdanie:
Opublikowano

czekaj czekaj, jak się okaże że jesteś w pokoju z Guru :decayed:

to najwyzej bede spal w pokoju dziewczyn :gwizdanie:

taaaaaaaaaaaaaaaaaa

uważaj bo Cię wpuszczą, jak Ola ujrzy takiego napalonego gościa to będzie wolała wyskoczyć przez okno :decayed:

Opublikowano

czekaj czekaj, jak się okaże że jesteś w pokoju z Guru :decayed:

to najwyzej bede spal w pokoju dziewczyn :gwizdanie:

taaaaaaaaaaaaaaaaaa

uważaj bo Cię wpuszczą, jak Ola ujrzy takiego napalonego gościa to będzie wolała wyskoczyć przez okno :decayed:

:polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 21 Marzec 2011, 19:50_________________________________________________juz mi żal tej Olki... chyba się nią zajmę osobiście...
Opublikowano

czekaj czekaj, jak się okaże że jesteś w pokoju z Guru :decayed:

to najwyzej bede spal w pokoju dziewczyn :gwizdanie:

Ja bym cię przygarnoł do mojego... ale niezbyt by to dobrze wyglądało..... :gwizdanie:

jesli tam bedziesz mial lachonarium to czemu nie :naughty:

Aaaaaahaaaaaaaa, mówisz o tym obwąchiwaniu. To faktycznie wskazuje na to, że jesteś niepoprawnym romantykiem :cool1:

:decayed:

niektore rzeczy niepowinny byc rozpowiadane :gwizdanie:

taaaaaaaaaaaaaaaaaa

uważaj bo Cię wpuszczą, jak Ola ujrzy takiego napalonego gościa to będzie wolała wyskoczyć przez okno :decayed:

wyskoczy, prawdopodobnie polamie nogi (czyt. nieucieknie)

:polew: :polew: :polew: wszystko zaplanowane :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 21 Marzec 2011, 19:52_________________________________________________

juz mi żal tej Olki... chyba się nią zajmę osobiście...

z tego co wiem to lubi facetow ktorzy maja wiecej niz 50kg :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

z tego co wiem to lubi facetow ktorzy maja wiecej niz 50kg :polew: :polew: :polew:

nie będę ja rwał tylko środkową nogą :gwizdanie:
Opublikowano

Dobra pipy, nocka :hi:

Opublikowano

czekaj czekaj, jak się okaże że jesteś w pokoju z Guru :decayed:

to najwyzej bede spal w pokoju dziewczyn :gwizdanie:

Ja bym cię przygarnoł do mojego... ale niezbyt by to dobrze wyglądało..... :gwizdanie:

jesli tam bedziesz mial lachonarium to czemu nie :naughty:

Aaaaaahaaaaaaaa, mówisz o tym obwąchiwaniu. To faktycznie wskazuje na to, że jesteś niepoprawnym romantykiem :cool1:

:decayed:

niektore rzeczy niepowinny byc rozpowiadane :gwizdanie:

taaaaaaaaaaaaaaaaaa

uważaj bo Cię wpuszczą, jak Ola ujrzy takiego napalonego gościa to będzie wolała wyskoczyć przez okno :decayed:

wyskoczy, prawdopodobnie polamie nogi (czyt. nieucieknie)

:polew: :polew: :polew: wszystko zaplanowane :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 21 Marzec 2011, 19:52_________________________________________________

juz mi żal tej Olki... chyba się nią zajmę osobiście...

z tego co wiem to lubi facetow ktorzy maja wiecej niz 50kg :polew: :polew: :polew:

yebany :polew:

Opublikowano
Bierz Bridgestone :wink4:[br]Dopisany: 21 Marzec 2011, 20:18_________________________________________________Tylko felgi jakieś inne :gwizdanie:
Opublikowano

ten felunek tez mi troszke jakos nie pasuje , ale kazdy ma swoj gust :wink4:

Opublikowano

Te felgi mi się spodobały :good:

Miałem Bridgestony w zeszłym sezonie - dobra opona :) jeden minus, w miarę zużycia wzrasta hałas, ale to pewnie w większości opon :cool1:

Opublikowano

ten felunek tez mi troszke jakos nie pasuje , ale kazdy ma swoj gust :wink4:

Tak to na aucie wygląda...

slrxf.jpg

Opublikowano

ten felunek tez mi troszke jakos nie pasuje , ale kazdy ma swoj gust :wink4:

Tak to na aucie wygląda...

slrxf.jpg

stwierdzam ze jednak nie sa zle :decayed:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.