Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Grisza pierdzielu widzę że spać nie możesz

za dużo redbulli :naughty:

będziesz jutro ?

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Grisza pierdzielu widzę że spać nie możesz

za dużo redbulli :naughty:

będziesz jutro ?

Jasne że będe :)
Opublikowano

Grisza pierdzielu widzę że spać nie możesz

za dużo redbulli :naughty:

będziesz jutro ?

Jasne że będe :)

GIT

ja też zrobię wszystko żeby być, w końcu w piątek ciśniecie do BT i jutro może być ostatnia okazja widzieć Was żywych :decayed:

Opublikowano

Grisza pierdzielu widzę że spać nie możesz

za dużo redbulli :naughty:

będziesz jutro ?

Jasne że będe :)

GIT

ja też zrobię wszystko żeby być, w końcu w piątek ciśniecie do BT i jutro może być ostatnia okazja widzieć Was żywych :decayed:

No też fakt... :naughty: Oj boje się tego weekendu....
Opublikowano

Grisza pierdzielu widzę że spać nie możesz

za dużo redbulli :naughty:

będziesz jutro ?

Jasne że będe :)

GIT

ja też zrobię wszystko żeby być, w końcu w piątek ciśniecie do BT i jutro może być ostatnia okazja widzieć Was żywych :decayed:

No też fakt... :naughty: Oj boje się tego weekendu....

jesne dwóch największych alkoholików zdecydowało się na wyjazd w ostatniej chwili

Opublikowano

Grisza pierdzielu widzę że spać nie możesz

za dużo redbulli :naughty:

będziesz jutro ?

Jasne że będe :)

GIT

ja też zrobię wszystko żeby być, w końcu w piątek ciśniecie do BT i jutro może być ostatnia okazja widzieć Was żywych :decayed:

No też fakt... :naughty: Oj boje się tego weekendu....

jesne dwóch największych alkoholików zdecydowało się na wyjazd w ostatniej chwili

dwóch ? tzn kto jeszcze ?
Opublikowano

Grisza pierdzielu widzę że spać nie możesz

za dużo redbulli :naughty:

będziesz jutro ?

Jasne że będe :)

GIT

ja też zrobię wszystko żeby być, w końcu w piątek ciśniecie do BT i jutro może być ostatnia okazja widzieć Was żywych :decayed:

No też fakt... :naughty: Oj boje się tego weekendu....

jesne dwóch największych alkoholików zdecydowało się na wyjazd w ostatniej chwili

dwóch ? tzn kto jeszcze ?

Ty i Kędzior :decayed:[br]Dopisany: 21 Marzec 2011, 23:40_________________________________________________idę spać - plomba rano 6:30 trza wstać :hi:

Opublikowano

Grisza pierdzielu widzę że spać nie możesz

za dużo redbulli :naughty:

będziesz jutro ?

Jasne że będe :)

GIT

ja też zrobię wszystko żeby być, w końcu w piątek ciśniecie do BT i jutro może być ostatnia okazja widzieć Was żywych :decayed:

No też fakt... :naughty: Oj boje się tego weekendu....

jesne dwóch największych alkoholików zdecydowało się na wyjazd w ostatniej chwili

dwóch ? tzn kto jeszcze ?

Ty i Kędzior :decayed:[br]Dopisany: 21 Marzec 2011, 23:40_________________________________________________idę spać - plomba rano 6:30 trza wstać :hi:

:hi:
Opublikowano
:hi: dobry
Opublikowano

dobry dobry i do zobaczenia z tymi ktorzy dzis beda o 19 :)

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

siema jol jol

jesne dwóch największych alkoholików zdecydowało się na wyjazd w ostatniej chwili

Ty i Kędzior :decayed:

jaki ty jestes dowcipny :thumbdown: ale pamietaj ze to ty chlejesz do lustra :decayed:

:polew: :polew:

Opublikowano

kolejny dzień szakala :disgust:

Opublikowano
  • Autor

siema także , jak już idziemy w japony to to propozycja ode mnie :decayed:

pew%20pew.gif

Opublikowano

siema także , jak już idziemy w japony to to propozycja ode mnie :decayed:

pew%20pew.gif

pamietam ja :decayed:
Opublikowano
  • Autor

siema także , jak już idziemy w japony to to propozycja ode mnie :decayed:

pew%20pew.gif

pamietam ja :decayed:

mam ją w ulubionych :decayed:

Toktok vs Soffy O. - Day Of Mine HQ

:naughty:[br]Dopisany: 22 Marzec 2011, 10:21_________________________________________________

:slina:

Opublikowano

:slina:

u nas na spotach za 30-40lat :polew:[br]Dopisany: 22 Marzec 2011, 10:42_________________________________________________25803-8fe00d0481272672e5464c53a2a865f4..jpg
Opublikowano

:hi:

Będę dziś nadrobić zeszłotygodniową nieobecność :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.