Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

powinno dać radę, nie ma to jak kłaść się na zakrętach :naughty:

hehe moze bedzie git :wink4:

przy tych prędkościach to strachu nie ma, załóż 15" balon, 1BA i zapi*rdalać - to jest hardcore :wink4:

choroby morskiej mozna bylo by dostac :sick3:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

BTW

Jutro robie kpl hamulce tył w ASO, kurfa już się boję :polew::bag:

ja robie u Siebie w garażu sam i kasy wydałem w 3 d*py :gwizdanie: także powodzenia Stan :cool1:

kumpel mi obiecał, że nie zapłacę dużo i będę zadowolony :gwizdanie:[br]Dopisany: 22 Marzec 2011, 23:11_________________________________________________Diman, wszystko przed nami :polew:

1300805935_by_lightman19_500.jpg

Opublikowano

BTW

Jutro robie kpl hamulce tył w ASO, kurfa już się boję :polew::bag:

ja robie u Siebie w garażu sam i kasy wydałem w 3 d*py :gwizdanie: także powodzenia Stan :cool1:

sam się drogo nie skasuje :wink4:

jakiemuś klientowi nie założą i części za freee :gwizdanie:

robociznę się dopisze do samochodów z leasingiem :naughty:

Opublikowano

BTW

Jutro robie kpl hamulce tył w ASO, kurfa już się boję :polew::bag:

ja robie u Siebie w garażu sam i kasy wydałem w 3 d*py :gwizdanie: także powodzenia Stan :cool1:

kumpel mi obiecał, że nie zapłacę dużo i będę zadowolony :gwizdanie:[br]Dopisany: 22 Marzec 2011, 23:11_________________________________________________Diman, wszystko przed nami :polew:

1300805935_by_lightman19_500.jpg

niezla masakra :kox: :kox: :kox:

Opublikowano
  • Autor

BTW

Jutro robie kpl hamulce tył w ASO, kurfa już się boję :polew::bag:

ja robie u Siebie w garażu sam i kasy wydałem w 3 d*py :gwizdanie: także powodzenia Stan :cool1:

kumpel mi obiecał, że nie zapłacę dużo i będę zadowolony :gwizdanie:

to sie może w 1,5 zamkniesz :gwizdanie: chyba , że zmieniasz same klocki :decayed:
Opublikowano

BTW

Jutro robie kpl hamulce tył w ASO, kurfa już się boję :polew::bag:

ja robie u Siebie w garażu sam i kasy wydałem w 3 d*py :gwizdanie: także powodzenia Stan :cool1:

kumpel mi obiecał, że nie zapłacę dużo i będę zadowolony :gwizdanie:

to sie może w 1,5 zamkniesz :gwizdanie: chyba , że zmieniasz same klocki :decayed:

powiedziałem kumplowi, że mam się zmieścić do 150zł :polew:

Części mam swoje, chodzi tylko o robociznę :wink4:

Opublikowano

BTW

Jutro robie kpl hamulce tył w ASO, kurfa już się boję :polew::bag:

ja robie u Siebie w garażu sam i kasy wydałem w 3 d*py :gwizdanie: także powodzenia Stan :cool1:

kumpel mi obiecał, że nie zapłacę dużo i będę zadowolony :gwizdanie:[br]Dopisany: 22 Marzec 2011, 23:11_________________________________________________Diman, wszystko przed nami :polew:

1300805935_by_lightman19_500.jpg

to jest dopiero ciężarówka a nie takie wasze minivany :kox:

Opublikowano

BTW

Jutro robie kpl hamulce tył w ASO, kurfa już się boję :polew::bag:

ja robie u Siebie w garażu sam i kasy wydałem w 3 d*py :gwizdanie: także powodzenia Stan :cool1:

kumpel mi obiecał, że nie zapłacę dużo i będę zadowolony :gwizdanie:[br]Dopisany: 22 Marzec 2011, 23:11_________________________________________________Diman, wszystko przed nami :polew:

1300805935_by_lightman19_500.jpg

to jest dopiero ciężarówka a nie takie wasze minivany :kox:

:gwizdanie:

Opublikowano

BTW

Jutro robie kpl hamulce tył w ASO, kurfa już się boję :polew::bag:

ja robie u Siebie w garażu sam i kasy wydałem w 3 d*py :gwizdanie: także powodzenia Stan :cool1:

kumpel mi obiecał, że nie zapłacę dużo i będę zadowolony :gwizdanie:[br]Dopisany: 22 Marzec 2011, 23:11_________________________________________________Diman, wszystko przed nami :polew:

1300805935_by_lightman19_500.jpg

to jest dopiero ciężarówka a nie takie wasze minivany :kox:

:gwizdanie:

Basia to jeszcze jest microvan :wink4:

Opublikowano

BTW

Jutro robie kpl hamulce tył w ASO, kurfa już się boję :polew::bag:

ja robie u Siebie w garażu sam i kasy wydałem w 3 d*py :gwizdanie: także powodzenia Stan :cool1:

kumpel mi obiecał, że nie zapłacę dużo i będę zadowolony :gwizdanie:[br]Dopisany: 22 Marzec 2011, 23:11_________________________________________________Diman, wszystko przed nami :polew:

1300805935_by_lightman19_500.jpg

to jest dopiero ciężarówka a nie takie wasze minivany :kox:

:gwizdanie:

Basia to jeszcze jest microvan :wink4:

hehe tak jak by sejczento van :decayed:
Opublikowano

BTW

Jutro robie kpl hamulce tył w ASO, kurfa już się boję :polew::bag:

ja robie u Siebie w garażu sam i kasy wydałem w 3 d*py :gwizdanie: także powodzenia Stan :cool1:

kumpel mi obiecał, że nie zapłacę dużo i będę zadowolony :gwizdanie:[br]Dopisany: 22 Marzec 2011, 23:11_________________________________________________Diman, wszystko przed nami :polew:

1300805935_by_lightman19_500.jpg

To jest kuva nie możliwe... to chyba fotomontaż :shocked: że ona się nie obala do przodu.... :blink:
Opublikowano

BTW

Jutro robie kpl hamulce tył w ASO, kurfa już się boję :polew::bag:

ja robie u Siebie w garażu sam i kasy wydałem w 3 d*py :gwizdanie: także powodzenia Stan :cool1:

kumpel mi obiecał, że nie zapłacę dużo i będę zadowolony :gwizdanie:[br]Dopisany: 22 Marzec 2011, 23:11_________________________________________________Diman, wszystko przed nami :polew:

1300805935_by_lightman19_500.jpg

to jest dopiero ciężarówka a nie takie wasze minivany :kox:

:gwizdanie:

Basia to jeszcze jest microvan :wink4:

kaska to juz solówka a nawet ciągnik z naczepą :tongue4: :gwizdanie:[br]Dopisany: 22 Marzec 2011, 23:19_________________________________________________

BTW

Jutro robie kpl hamulce tył w ASO, kurfa już się boję :polew::bag:

ja robie u Siebie w garażu sam i kasy wydałem w 3 d*py :gwizdanie: także powodzenia Stan :cool1:

kumpel mi obiecał, że nie zapłacę dużo i będę zadowolony :gwizdanie:[br]Dopisany: 22 Marzec 2011, 23:11_________________________________________________Diman, wszystko przed nami :polew:

1300805935_by_lightman19_500.jpg

To jest kuva nie możliwe... to chyba fotomontaż :shocked: że ona się nie obala do przodu.... :blink:

pewnie po schodach wchodzi tyłem :gwizdanie:

Opublikowano

To jest kuva nie możliwe... to chyba fotomontaż :shocked: że ona się nie obala do przodu.... :blink:

czerwony czepek jej zalozyc i moze robic za boje :decayed: :decayed: :decayed:
Opublikowano

dobra pany zdupcam spac jutro znowu rezanko :hi:

Opublikowano

dobra pany zdupcam spac jutro znowu rezanko :hi:

powodzonka, podjedź na kawę, pójdziemy pogadać z Mirellą z działu sprzedaży :wink4:

Opublikowano

dobra pany zdupcam spac jutro znowu rezanko :hi:

:hi:
Opublikowano

dobra pany zdupcam spac jutro znowu rezanko :hi:

powodzonka, podjedź na kawę, pójdziemy pogadać z Mirellą z działu sprzedaży :wink4:

Mirelka :slina: :slina: :slina::jerk:

Oko

:banan::dance2::pali:

Opublikowano

dobra pany zdupcam spac jutro znowu rezanko :hi:

powodzonka, podjedź na kawę, pójdziemy pogadać z Mirellą z działu sprzedaży :wink4:

Mirelka :slina: :slina: :slina::jerk:

Oko

:banan::dance2::pali:

34b40690e1.jpeg

może ktoś zobaczy :gwizdanie:

Opublikowano

dobra pany zdupcam spac jutro znowu rezanko :hi:

powodzonka, podjedź na kawę, pójdziemy pogadać z Mirellą z działu sprzedaży :wink4:

Mirelka :slina: :slina: :slina::jerk:

Oko

:banan::dance2::pali:

34b40690e1.jpeg

może ktoś zobaczy :gwizdanie:

ja widze :jerk: tzn juz cos mi sie zamazalo :polew:
Opublikowano

dobra pany zdupcam spac jutro znowu rezanko :hi:

powodzonka, podjedź na kawę, pójdziemy pogadać z Mirellą z działu sprzedaży :wink4:

Mirelka :slina: :slina: :slina::jerk:

Oko

:banan::dance2::pali:

34b40690e1.jpeg

może ktoś zobaczy :gwizdanie:

ja widze :jerk: tzn juz cos mi sie zamazalo :polew:

także tego

jakby ktoś chciał kupić nowe Polo czy Scirocco to macie dobry kontakt :kox:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.