Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

9000 post :decayed: :decayed: :decayed:

no to już wiemy kto stawia w BT :naughty:

ty ty napinaczu forumowy :decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

9000 post :decayed: :decayed: :decayed:

napinacz :tongue4:

rolka napinacza :polew:[br]Dopisany: 23 Marzec 2011, 09:54_________________________________________________

śmieszna kwota wyjdzie, nieraz więcej w żabce wydajemy :kox:

ja yhym :polew:

wbijasz sobie to do ksiazki serwisowej? :naughty:

nie bo już mam cała zapisaną :rolleyes:

idź zobacz czy ci turbo nie wymontowali :gwizdanie:

patrz im cały czas na ręce :decayed:

:kawa:

wymontowali i zamontowali CAHA :decayed:

Opublikowano

9000 post :decayed: :decayed: :decayed:

To już teraz nic nie pisz bo fajnie to wygląda. :naughty::decayed:
Opublikowano

9000 post :decayed: :decayed: :decayed:

To już teraz nic nie pisz bo fajnie to wygląda. :naughty::decayed:

chcialbys :tongue4:
Opublikowano

Kedzior, przyjeżdzasz dzisiaj do mnie, do pracy?

Opublikowano

Kedzior, przyjeżdzasz dzisiaj do mnie, do pracy?

musze zalatwic pare rzeczy na miescie wiec niedam rady, jak bedziesz w domu to skocze tylko po te srubeczki i nakretki :decayed:
Opublikowano

Kedzior, przyjeżdzasz dzisiaj do mnie, do pracy?

musze zalatwic pare rzeczy na miescie wiec niedam rady, jak bedziesz w domu to skocze tylko po te srubeczki i nakretki :decayed:

tyle, że nie wiem o której wróce do domu, bo jade założyć LETNIE :kox:

Opublikowano

Kedzior, przyjeżdzasz dzisiaj do mnie, do pracy?

musze zalatwic pare rzeczy na miescie wiec niedam rady, jak bedziesz w domu to skocze tylko po te srubeczki i nakretki :decayed:

tyle, że nie wiem o której wróce do domu, bo jade założyć LETNIE :kox:

noł łej men
Opublikowano

już mnie wk*rwia to piszczenie zimówek przy szybkim pokonywaniu zakrętów :przebiegly:

Opublikowano

Kedzior, przyjeżdzasz dzisiaj do mnie, do pracy?

musze zalatwic pare rzeczy na miescie wiec niedam rady, jak bedziesz w domu to skocze tylko po te srubeczki i nakretki :decayed:

tyle, że nie wiem o której wróce do domu, bo jade założyć LETNIE :kox:

dopiero dziś przecież już wiosna jest od dwóch dni :cool1:

Staś el napinatore :gwizdanie:[br]Dopisany: 23 Marzec 2011, 10:54_________________________________________________

już mnie wk*rwia to piszczenie zimówek przy szybkim pokonywaniu zakrętów :przebiegly:

ustaw zbieżność nie będzie piszczeć :tongue4:

Opublikowano

przecipka :slina:

Staś el napinatore :gwizdanie:

dobre :good:

już mnie wk*rwia to piszczenie zimówek przy szybkim pokonywaniu zakrętów :przebiegly:

widocznie zle ci pospawali auto i dlatego tak piszczy :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

piszczy, bo ma przeciążenia na poziomie 4gie :naughty:

Opublikowano

piszczy, bo ma przeciążenia na poziomie 4gie :naughty:

jak ty przeciez niewiesz gdzie jest pkt Gie a co dopiero :tongue4::polew: :polew: :polew:
Opublikowano

piszczy, bo ma przeciążenia na poziomie 4gie :naughty:

jak ty przeciez niewiesz gdzie jest pkt Gie a co dopiero :tongue4::polew: :polew: :polew:

jak curva nie wiem :cygaro:

skrzynka_nascienna_daszek_s.jpg&w=180&h=180

skrzynierdz.jpg&w=150&h=150

skrzynka_na_dwa_s.jpg&w=180&h=180

Opublikowano

piszczy, bo ma przeciążenia na poziomie 4gie :naughty:

jak ty przeciez niewiesz gdzie jest pkt Gie a co dopiero :tongue4::polew: :polew: :polew:

jak curva nie wiem :cygaro:

skrzynka_nascienna_daszek_s.jpg&w=180&h=180

skrzynierdz.jpg&w=150&h=150

skrzynka_na_dwa_s.jpg&w=180&h=180

:doh1: :facepalm: - fejspalm

:buahaha: :buahaha: :buahaha::good:

Opublikowano

piszczy, bo ma przeciążenia na poziomie 4gie :naughty:

jak ty przeciez niewiesz gdzie jest pkt Gie a co dopiero :tongue4::polew: :polew: :polew:

jak curva nie wiem :cygaro:

skrzynka_nascienna_daszek_s.jpg&w=180&h=180

skrzynierdz.jpg&w=150&h=150

skrzynka_na_dwa_s.jpg&w=180&h=180

:doh1: :facepalm: - fejspalm

:buahaha: :buahaha: :buahaha::good:

:polew:

Opublikowano

cicho baba przyszla :decayed::nose:

Opublikowano

piszczy, bo ma przeciążenia na poziomie 4gie :naughty:

jak ty przeciez niewiesz gdzie jest pkt Gie a co dopiero :tongue4::polew: :polew: :polew:

jak curva nie wiem :cygaro:

skrzynka_nascienna_daszek_s.jpg&w=180&h=180

skrzynierdz.jpg&w=150&h=150

skrzynka_na_dwa_s.jpg&w=180&h=180

o rzesz ty erotomanie gazowniku

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

piszczy, bo ma przeciążenia na poziomie 4gie :naughty:

jak ty przeciez niewiesz gdzie jest pkt Gie a co dopiero :tongue4::polew: :polew: :polew:

jak curva nie wiem :cygaro:

skrzynka_nascienna_daszek_s.jpg&w=180&h=180

skrzynierdz.jpg&w=150&h=150

skrzynka_na_dwa_s.jpg&w=180&h=180

o rzesz ty erotomanie gazowniku

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

wpusc hydraulika/gazownika :polew:
Opublikowano

piszczy, bo ma przeciążenia na poziomie 4gie :naughty:

jak ty przeciez niewiesz gdzie jest pkt Gie a co dopiero :tongue4::polew: :polew: :polew:

jak curva nie wiem :cygaro:

skrzynka_nascienna_daszek_s.jpg&w=180&h=180

skrzynierdz.jpg&w=150&h=150

skrzynka_na_dwa_s.jpg&w=180&h=180

o rzesz ty erotomanie gazowniku

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

punkt "G" jest mi znany od dziecka, przy każdym bloku był podobny punkt :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.