Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jak tam Diman furka ogarnięta do końca ?

no jezdzi ale problem z olejem jakis bo mam lekki wyciek i nie wiem co to dzisiaj bede patrzal co i jak ale musza mi sklepy otworzyc bo zakupy mysze zrobic olej i plyn chlodniczy

to działaj działaj co by te wozidło śmigało :naughty:

no i taki wlasnie mam zamiar :kox: :kox:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jak tam Diman furka ogarnięta do końca ?

no jezdzi ale problem z olejem jakis bo mam lekki wyciek i nie wiem co to dzisiaj bede patrzal co i jak ale musza mi sklepy otworzyc bo zakupy mysze zrobic olej i plyn chlodniczy

to działaj działaj co by te wozidło śmigało :naughty:

no i taki wlasnie mam zamiar :kox: :kox:

:good:

zbieram sie powoli do roboty, ale mi się dziś chce :decayed::naughty:

Opublikowano

jak tam Diman furka ogarnięta do końca ?

no jezdzi ale problem z olejem jakis bo mam lekki wyciek i nie wiem co to dzisiaj bede patrzal co i jak ale musza mi sklepy otworzyc bo zakupy mysze zrobic olej i plyn chlodniczy

to działaj działaj co by te wozidło śmigało :naughty:

no i taki wlasnie mam zamiar :kox: :kox:

:good:

zbieram sie powoli do roboty, ale mi się dziś chce :decayed::naughty:

powodzenia co by lekka szychta byla :wink4:

Opublikowano

jak tam Diman furka ogarnięta do końca ?

no jezdzi ale problem z olejem jakis bo mam lekki wyciek i nie wiem co to dzisiaj bede patrzal co i jak ale musza mi sklepy otworzyc bo zakupy mysze zrobic olej i plyn chlodniczy

to działaj działaj co by te wozidło śmigało :naughty:

no i taki wlasnie mam zamiar :kox: :kox:

:good:

zbieram sie powoli do roboty, ale mi się dziś chce :decayed::naughty:

powodzenia co by lekka szychta byla :wink4:

ostatnio nie są lajtowe i są za długie ale cóż nie chciało się uczyć to trzeba zapitalać :decayed:
Opublikowano
:hi:[br]Dopisany: 23 Marzec 2011, 08:30_________________________________________________przywitałem się i czas zabrać się do roboty :wallbash::wink4:
Opublikowano

:hi:[br]Dopisany: 23 Marzec 2011, 08:30_________________________________________________przywitałem się i czas zabrać się do roboty :wallbash::wink4:

:hi:

też już cisnę :hi:

Opublikowano
:hi: kolejny dzien czas zaczac ;)
Opublikowano

jeszcze dopiję kawkę :decayed:

Opublikowano

jeszcze dopiję kawkę :decayed:

hehehe ja też dopijam czarną z gruntem :naughty:

a teraz dylemat :mysli:

jaką muzę sobie puścić co by to miłe dla ucha było i nie rozpraszało :wink4:

Opublikowano

jeszcze dopiję kawkę :decayed:

hehehe ja też dopijam czarną z gruntem :naughty:

a teraz dylemat :mysli:

jaką muzę sobie puścić co by to miłe dla ucha było i nie rozpraszało :wink4:

:mysli: jakąś fajną :polew: :polew:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:[br]Dopisany: 23 Marzec 2011, 09:22_________________________________________________ :hi:[br]Dopisany: 23 Marzec 2011, 09:24_________________________________________________auto oddane na serwis :gwizdanie:
Opublikowano

siema z rana jak wstalem

auto oddane na serwis :gwizdanie:

i 2tys w plecy :decayed:
Opublikowano

:hi:[br]Dopisany: 23 Marzec 2011, 09:22_________________________________________________ :hi:[br]Dopisany: 23 Marzec 2011, 09:24_________________________________________________auto oddane na serwis :gwizdanie:

powodzenia :naughty:

Opublikowano

siema z rana jak wstalem

auto oddane na serwis :gwizdanie:

i 2tys w plecy :decayed:

śmieszna kwota wyjdzie, nieraz więcej w żabce wydajemy :kox:

Opublikowano

śmieszna kwota wyjdzie, nieraz więcej w żabce wydajemy :kox:

ja yhym :polew:

wbijasz sobie to do ksiazki serwisowej? :naughty:

Opublikowano

śmieszna kwota wyjdzie, nieraz więcej w żabce wydajemy :kox:

ja yhym :polew:

wbijasz sobie to do ksiazki serwisowej? :naughty:

nie bo już mam cała zapisaną :rolleyes:

Opublikowano

śmieszna kwota wyjdzie, nieraz więcej w żabce wydajemy :kox:

ja yhym :polew:

wbijasz sobie to do ksiazki serwisowej? :naughty:

nie bo już mam cała zapisaną :rolleyes:

idź zobacz czy ci turbo nie wymontowali :gwizdanie:

patrz im cały czas na ręce :decayed:

:kawa:

Opublikowano

9000 post :decayed: :decayed: :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.