Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

BTW

Mam nówki Uniroyal Rainsport2 chyba będą ciut za miękkie, na 2 biegu i wciśnięciu podłogi dosyć długo świeci mi ESP :gwizdanie:[br]Dopisany: 23 Marzec 2011, 20:38_________________________________________________

ktoś z forum mówił na Spocie że ma zniżki pracownicze w InterCars'ie ... kto to bo pewnie po sobocie będę klocki zamawiał komplet przód i może tył...a i może (oby nie tarcze)

co byście powiedzieli na nawiercane przód...MIKODA widziałem ale nie wiem co powiecie na takie tarcze...w Mondeo miałem i fajnie nawet wyglądało...wkleiłbym jakieś foto ale powiedzcie jak... :wallbash::mysli:

ja kupuje wszystko przeważnie od TOM77- ma dobre ceny :)

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ktoś z forum mówił na Spocie że ma zniżki pracownicze w InterCars'ie ... kto to bo pewnie po sobocie będę klocki zamawiał komplet przód i może tył...a i może (oby nie tarcze)

co byście powiedzieli na nawiercane przód...MIKODA widziałem ale nie wiem co powiecie na takie tarcze...w Mondeo miałem i fajnie nawet wyglądało...wkleiłbym jakieś foto ale powiedzcie jak... :wallbash::mysli:

sam planuje dla siebie Mikody na tył... z przodu mam ATE POWER DISC :kox:
Opublikowano

ktoś z forum mówił na Spocie że ma zniżki pracownicze w InterCars'ie ... kto to bo pewnie po sobocie będę klocki zamawiał komplet przód i może tył...a i może (oby nie tarcze)

co byście powiedzieli na nawiercane przód...MIKODA widziałem ale nie wiem co powiecie na takie tarcze...w Mondeo miałem i fajnie nawet wyglądało...wkleiłbym jakieś foto ale powiedzcie jak... :wallbash::mysli:

sam planuje dla siebie Mikody na tył... z przodu mam ATE POWER DISC :kox:

Devastation mi pisał żebym nie kupował nic z ATE w tej chwili, więc kupiłem Ferodo i Bosch :mysli:

Opublikowano

ktoś z forum mówił na Spocie że ma zniżki pracownicze w InterCars'ie ... kto to bo pewnie po sobocie będę klocki zamawiał komplet przód i może tył...a i może (oby nie tarcze)

co byście powiedzieli na nawiercane przód...MIKODA widziałem ale nie wiem co powiecie na takie tarcze...w Mondeo miałem i fajnie nawet wyglądało...wkleiłbym jakieś foto ale powiedzcie jak... :wallbash::mysli:

sam planuje dla siebie Mikody na tył... z przodu mam ATE POWER DISC :kox:

po co ci takie hamulce jak nie rezasz mocy :decayed:

Opublikowano

mój fordzik na 17"

Zdj_cie014.jpg

Zdj_cie016.jpg

Opublikowano

ktoś z forum mówił na Spocie że ma zniżki pracownicze w InterCars'ie ... kto to bo pewnie po sobocie będę klocki zamawiał komplet przód i może tył...a i może (oby nie tarcze)

co byście powiedzieli na nawiercane przód...MIKODA widziałem ale nie wiem co powiecie na takie tarcze...w Mondeo miałem i fajnie nawet wyglądało...wkleiłbym jakieś foto ale powiedzcie jak... :wallbash::mysli:

sam planuje dla siebie Mikody na tył... z przodu mam ATE POWER DISC :kox:

Devastation mi pisał żebym nie kupował nic z ATE w tej chwili, więc kupiłem Ferodo i Bosch :mysli:

jedne i drugie sobie chwalą ... a ja na tarcze ATE nie narzeka, tylko klocki strasznie pylą ale nie kopciło się nigdy z nich tak jak z dimanowych niewiadomego pochodzenia :gwizdanie: :gwizdanie:
Opublikowano

zdjecie014

mój fordzik na 17"

super :decayed:

Opublikowano

ktoś z forum mówił na Spocie że ma zniżki pracownicze w InterCars'ie ... kto to bo pewnie po sobocie będę klocki zamawiał komplet przód i może tył...a i może (oby nie tarcze)

co byście powiedzieli na nawiercane przód...MIKODA widziałem ale nie wiem co powiecie na takie tarcze...w Mondeo miałem i fajnie nawet wyglądało...wkleiłbym jakieś foto ale powiedzcie jak... :wallbash::mysli:

sam planuje dla siebie Mikody na tył... z przodu mam ATE POWER DISC :kox:

po co ci takie hamulce jak nie rezasz mocy :decayed:

krolu się najpierw woli zabezpieczyć :decayed:

Opublikowano

ktoś z forum mówił na Spocie że ma zniżki pracownicze w InterCars'ie ... kto to bo pewnie po sobocie będę klocki zamawiał komplet przód i może tył...a i może (oby nie tarcze)

co byście powiedzieli na nawiercane przód...MIKODA widziałem ale nie wiem co powiecie na takie tarcze...w Mondeo miałem i fajnie nawet wyglądało...wkleiłbym jakieś foto ale powiedzcie jak... :wallbash::mysli:

sam planuje dla siebie Mikody na tył... z przodu mam ATE POWER DISC :kox:

po co ci takie hamulce jak nie rezasz mocy :decayed:

bo bez dużego rezaniu planuje mieć 2x więcej niż w serii :kox: :kox: :kox: :kox:
Opublikowano

ktoś z forum mówił na Spocie że ma zniżki pracownicze w InterCars'ie ... kto to bo pewnie po sobocie będę klocki zamawiał komplet przód i może tył...a i może (oby nie tarcze)

co byście powiedzieli na nawiercane przód...MIKODA widziałem ale nie wiem co powiecie na takie tarcze...w Mondeo miałem i fajnie nawet wyglądało...wkleiłbym jakieś foto ale powiedzcie jak... :wallbash::mysli:

sam planuje dla siebie Mikody na tył... z przodu mam ATE POWER DISC :kox:

Devastation mi pisał żebym nie kupował nic z ATE w tej chwili, więc kupiłem Ferodo i Bosch :mysli:

jedne i drugie sobie chwalą ... a ja na tarcze ATE nie narzeka, tylko klocki strasznie pylą ale nie kopciło się nigdy z nich tak jak z dimanowych niewiadomego pochodzenia :gwizdanie: :gwizdanie:

wiadomo jak to jest, każdy chwali to na czym ma kase, albo to, na czym jeździ :gwizdanie:

Opublikowano

trochę :ot:

Opublikowano

ktoś z forum mówił na Spocie że ma zniżki pracownicze w InterCars'ie ... kto to bo pewnie po sobocie będę klocki zamawiał komplet przód i może tył...a i może (oby nie tarcze)

co byście powiedzieli na nawiercane przód...MIKODA widziałem ale nie wiem co powiecie na takie tarcze...w Mondeo miałem i fajnie nawet wyglądało...wkleiłbym jakieś foto ale powiedzcie jak... :wallbash::mysli:

sam planuje dla siebie Mikody na tył... z przodu mam ATE POWER DISC :kox:

Devastation mi pisał żebym nie kupował nic z ATE w tej chwili, więc kupiłem Ferodo i Bosch :mysli:

jedne i drugie sobie chwalą ... a ja na tarcze ATE nie narzeka, tylko klocki strasznie pylą ale nie kopciło się nigdy z nich tak jak z dimanowych niewiadomego pochodzenia :gwizdanie: :gwizdanie:

no no no jakie niewiadome pochodzenie :baseball:

Opublikowano

za dobrych hamulców nie można mieć - bo Ty wyhamujesz, ale 3 auta wjadą Ci w dupe :rolleyes:

Opublikowano

trochę :ot:

elvis nie marudź lepsze to niż Twój check :tongue4:

Opublikowano

ktoś z forum mówił na Spocie że ma zniżki pracownicze w InterCars'ie ... kto to bo pewnie po sobocie będę klocki zamawiał komplet przód i może tył...a i może (oby nie tarcze)

co byście powiedzieli na nawiercane przód...MIKODA widziałem ale nie wiem co powiecie na takie tarcze...w Mondeo miałem i fajnie nawet wyglądało...wkleiłbym jakieś foto ale powiedzcie jak... :wallbash::mysli:

sam planuje dla siebie Mikody na tył... z przodu mam ATE POWER DISC :kox:

Devastation mi pisał żebym nie kupował nic z ATE w tej chwili, więc kupiłem Ferodo i Bosch :mysli:

jedne i drugie sobie chwalą ... a ja na tarcze ATE nie narzeka, tylko klocki strasznie pylą ale nie kopciło się nigdy z nich tak jak z dimanowych niewiadomego pochodzenia :gwizdanie: :gwizdanie:

wiadomo jak to jest, każdy chwali to na czym ma kase, albo to, na czym jeździ :gwizdanie:

nie jest tak... już nie raz mówiłem, że zainwestuję na bank w FERODO...
Opublikowano

ktoś z forum mówił na Spocie że ma zniżki pracownicze w InterCars'ie ... kto to bo pewnie po sobocie będę klocki zamawiał komplet przód i może tył...a i może (oby nie tarcze)

co byście powiedzieli na nawiercane przód...MIKODA widziałem ale nie wiem co powiecie na takie tarcze...w Mondeo miałem i fajnie nawet wyglądało...wkleiłbym jakieś foto ale powiedzcie jak... :wallbash::mysli:

sam planuje dla siebie Mikody na tył... z przodu mam ATE POWER DISC :kox:

Devastation mi pisał żebym nie kupował nic z ATE w tej chwili, więc kupiłem Ferodo i Bosch :mysli:

jedne i drugie sobie chwalą ... a ja na tarcze ATE nie narzeka, tylko klocki strasznie pylą ale nie kopciło się nigdy z nich tak jak z dimanowych niewiadomego pochodzenia :gwizdanie: :gwizdanie:

no no no jakie niewiadome pochodzenie :baseball:

Made in China :decayed:

Opublikowano

za dobrych hamulców nie można mieć - bo Ty wyhamujesz, ale 3 auta wjadą Ci w dupe :rolleyes:

dlatego mam hak... złapałem już Jette i Focusa na nim :kox: :kox: :kox: :kox:
Opublikowano

ktoś z forum mówił na Spocie że ma zniżki pracownicze w InterCars'ie ... kto to bo pewnie po sobocie będę klocki zamawiał komplet przód i może tył...a i może (oby nie tarcze)

co byście powiedzieli na nawiercane przód...MIKODA widziałem ale nie wiem co powiecie na takie tarcze...w Mondeo miałem i fajnie nawet wyglądało...wkleiłbym jakieś foto ale powiedzcie jak... :wallbash::mysli:

sam planuje dla siebie Mikody na tył... z przodu mam ATE POWER DISC :kox:

Devastation mi pisał żebym nie kupował nic z ATE w tej chwili, więc kupiłem Ferodo i Bosch :mysli:

no ja widziałem di mojego Bosch na allegro po 120 przód i 80 tył;)

Opublikowano

ktoś z forum mówił na Spocie że ma zniżki pracownicze w InterCars'ie ... kto to bo pewnie po sobocie będę klocki zamawiał komplet przód i może tył...a i może (oby nie tarcze)

co byście powiedzieli na nawiercane przód...MIKODA widziałem ale nie wiem co powiecie na takie tarcze...w Mondeo miałem i fajnie nawet wyglądało...wkleiłbym jakieś foto ale powiedzcie jak... :wallbash::mysli:

sam planuje dla siebie Mikody na tył... z przodu mam ATE POWER DISC :kox:

Devastation mi pisał żebym nie kupował nic z ATE w tej chwili, więc kupiłem Ferodo i Bosch :mysli:

jedne i drugie sobie chwalą ... a ja na tarcze ATE nie narzeka, tylko klocki strasznie pylą ale nie kopciło się nigdy z nich tak jak z dimanowych niewiadomego pochodzenia :gwizdanie: :gwizdanie:

wiadomo jak to jest, każdy chwali to na czym ma kase, albo to, na czym jeździ :gwizdanie:

nie jest tak... już nie raz mówiłem, że zainwestuję na bank w FERODO...

moim zdaniem jeden ch.uj :gwizdanie:

Opublikowano

ktoś z forum mówił na Spocie że ma zniżki pracownicze w InterCars'ie ... kto to bo pewnie po sobocie będę klocki zamawiał komplet przód i może tył...a i może (oby nie tarcze)

co byście powiedzieli na nawiercane przód...MIKODA widziałem ale nie wiem co powiecie na takie tarcze...w Mondeo miałem i fajnie nawet wyglądało...wkleiłbym jakieś foto ale powiedzcie jak... :wallbash::mysli:

sam planuje dla siebie Mikody na tył... z przodu mam ATE POWER DISC :kox:

Devastation mi pisał żebym nie kupował nic z ATE w tej chwili, więc kupiłem Ferodo i Bosch :mysli:

jedne i drugie sobie chwalą ... a ja na tarcze ATE nie narzeka, tylko klocki strasznie pylą ale nie kopciło się nigdy z nich tak jak z dimanowych niewiadomego pochodzenia :gwizdanie: :gwizdanie:

no no no jakie niewiadome pochodzenie :baseball:

jechałem na lajcie a kopciło się jak z elektrowni :evil: :evil: :evil:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.