Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ktoś z forum mówił na Spocie że ma zniżki pracownicze w InterCars'ie ... kto to bo pewnie po sobocie będę klocki zamawiał komplet przód i może tył...a i może (oby nie tarcze)

co byście powiedzieli na nawiercane przód...MIKODA widziałem ale nie wiem co powiecie na takie tarcze...w Mondeo miałem i fajnie nawet wyglądało...wkleiłbym jakieś foto ale powiedzcie jak... :wallbash::mysli:

sam planuje dla siebie Mikody na tył... z przodu mam ATE POWER DISC :kox:

Devastation mi pisał żebym nie kupował nic z ATE w tej chwili, więc kupiłem Ferodo i Bosch :mysli:

jedne i drugie sobie chwalą ... a ja na tarcze ATE nie narzeka, tylko klocki strasznie pylą ale nie kopciło się nigdy z nich tak jak z dimanowych niewiadomego pochodzenia :gwizdanie: :gwizdanie:

no no no jakie niewiadome pochodzenie :baseball:

:cool1:

Made in China :decayed:

wlasnie nie wiem co tam montowali czy lukas czy ATE cholera nie pamietam

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ktoś z forum mówił na Spocie że ma zniżki pracownicze w InterCars'ie ... kto to bo pewnie po sobocie będę klocki zamawiał komplet przód i może tył...a i może (oby nie tarcze)

co byście powiedzieli na nawiercane przód...MIKODA widziałem ale nie wiem co powiecie na takie tarcze...w Mondeo miałem i fajnie nawet wyglądało...wkleiłbym jakieś foto ale powiedzcie jak... :wallbash::mysli:

sam planuje dla siebie Mikody na tył... z przodu mam ATE POWER DISC :kox:

Devastation mi pisał żebym nie kupował nic z ATE w tej chwili, więc kupiłem Ferodo i Bosch :mysli:

jedne i drugie sobie chwalą ... a ja na tarcze ATE nie narzeka, tylko klocki strasznie pylą ale nie kopciło się nigdy z nich tak jak z dimanowych niewiadomego pochodzenia :gwizdanie: :gwizdanie:

no no no jakie niewiadome pochodzenie :baseball:

:cool1:

Made in China :decayed:

wlasnie nie wiem co tam montowali czy lukas czy ATE cholera nie pamietam

system Lucasa miałem w Poldku :kox: i nawet oświeciła się kontrolka jak miałem klocki do wymiany

Czyli poldek też miał jakby FISa :kox:

Opublikowano

trochę :ot:

elvis nie marudź lepsze to niż Twój check :tongue4:

ja pisałem o OT że foto z Forda wrzucilem ;/

Opublikowano

ktoś z forum mówił na Spocie że ma zniżki pracownicze w InterCars'ie ... kto to bo pewnie po sobocie będę klocki zamawiał komplet przód i może tył...a i może (oby nie tarcze)

co byście powiedzieli na nawiercane przód...MIKODA widziałem ale nie wiem co powiecie na takie tarcze...w Mondeo miałem i fajnie nawet wyglądało...wkleiłbym jakieś foto ale powiedzcie jak... :wallbash::mysli:

sam planuje dla siebie Mikody na tył... z przodu mam ATE POWER DISC :kox:

Devastation mi pisał żebym nie kupował nic z ATE w tej chwili, więc kupiłem Ferodo i Bosch :mysli:

jedne i drugie sobie chwalą ... a ja na tarcze ATE nie narzeka, tylko klocki strasznie pylą ale nie kopciło się nigdy z nich tak jak z dimanowych niewiadomego pochodzenia :gwizdanie: :gwizdanie:

no no no jakie niewiadome pochodzenie :baseball:

jechałem na lajcie a kopciło się jak z elektrowni :evil: :evil: :evil:

na lajcie kur.wa jak to byl lajt to daj mi twoje wozidlo i ja je przetestuje w podobnych predkosciach i dohamowaniach przy 5 osobach :evil: :evil:

Opublikowano

ktoś z forum mówił na Spocie że ma zniżki pracownicze w InterCars'ie ... kto to bo pewnie po sobocie będę klocki zamawiał komplet przód i może tył...a i może (oby nie tarcze)

co byście powiedzieli na nawiercane przód...MIKODA widziałem ale nie wiem co powiecie na takie tarcze...w Mondeo miałem i fajnie nawet wyglądało...wkleiłbym jakieś foto ale powiedzcie jak... :wallbash::mysli:

sam planuje dla siebie Mikody na tył... z przodu mam ATE POWER DISC :kox:

Devastation mi pisał żebym nie kupował nic z ATE w tej chwili, więc kupiłem Ferodo i Bosch :mysli:

jedne i drugie sobie chwalą ... a ja na tarcze ATE nie narzeka, tylko klocki strasznie pylą ale nie kopciło się nigdy z nich tak jak z dimanowych niewiadomego pochodzenia :gwizdanie: :gwizdanie:

no no no jakie niewiadome pochodzenie :baseball:

:cool1:

Made in China :decayed:

wlasnie nie wiem co tam montowali czy lukas czy ATE cholera nie pamietam

system Lucasa miałem w Poldku :kox: i nawet oświeciła się kontrolka jak miałem klocki do wymiany

Czyli poldek też miał jakby FISa :kox:

pamiętam jak w poldku kumpla trzeba było po dopaleniu nacisnąć hamulec bo migała taka kontrolka...nie wiadomo po co :kox: :kox: :kox:
Opublikowano

za dobrych hamulców nie można mieć - bo Ty wyhamujesz, ale 3 auta wjadą Ci w dupe :rolleyes:

dlatego mam hak... złapałem już Jette i Focusa na nim :kox: :kox: :kox: :kox:

e no to było na rezanie pewnie z OC sprawcy ;)

Opublikowano

ktoś z forum mówił na Spocie że ma zniżki pracownicze w InterCars'ie ... kto to bo pewnie po sobocie będę klocki zamawiał komplet przód i może tył...a i może (oby nie tarcze)

co byście powiedzieli na nawiercane przód...MIKODA widziałem ale nie wiem co powiecie na takie tarcze...w Mondeo miałem i fajnie nawet wyglądało...wkleiłbym jakieś foto ale powiedzcie jak... :wallbash::mysli:

sam planuje dla siebie Mikody na tył... z przodu mam ATE POWER DISC :kox:

Devastation mi pisał żebym nie kupował nic z ATE w tej chwili, więc kupiłem Ferodo i Bosch :mysli:

jedne i drugie sobie chwalą ... a ja na tarcze ATE nie narzeka, tylko klocki strasznie pylą ale nie kopciło się nigdy z nich tak jak z dimanowych niewiadomego pochodzenia :gwizdanie: :gwizdanie:

no no no jakie niewiadome pochodzenie :baseball:

:cool1:

Made in China :decayed:

wlasnie nie wiem co tam montowali czy lukas czy ATE cholera nie pamietam

system Lucasa miałem w Poldku :kox: i nawet oświeciła się kontrolka jak miałem klocki do wymiany

Czyli poldek też miał jakby FISa :kox:

dokladnie tez tak mialem :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

ktoś z forum mówił na Spocie że ma zniżki pracownicze w InterCars'ie ... kto to bo pewnie po sobocie będę klocki zamawiał komplet przód i może tył...a i może (oby nie tarcze)

co byście powiedzieli na nawiercane przód...MIKODA widziałem ale nie wiem co powiecie na takie tarcze...w Mondeo miałem i fajnie nawet wyglądało...wkleiłbym jakieś foto ale powiedzcie jak... :wallbash::mysli:

sam planuje dla siebie Mikody na tył... z przodu mam ATE POWER DISC :kox:

Devastation mi pisał żebym nie kupował nic z ATE w tej chwili, więc kupiłem Ferodo i Bosch :mysli:

jedne i drugie sobie chwalą ... a ja na tarcze ATE nie narzeka, tylko klocki strasznie pylą ale nie kopciło się nigdy z nich tak jak z dimanowych niewiadomego pochodzenia :gwizdanie: :gwizdanie:

no no no jakie niewiadome pochodzenie :baseball:

jechałem na lajcie a kopciło się jak z elektrowni :evil: :evil: :evil:

na lajcie kur.wa jak to byl lajt to daj mi twoje wozidlo i ja je przetestuje w podobnych predkosciach i dohamowaniach przy 5 osobach :evil: :evil:

masz to u mnie :kox: :kox: :kox: tylko czy się na słupie nie rozwalisz??? :mysli: :mysli: :mysli:[br]Dopisany: 23 Marzec 2011, 20:51_________________________________________________

za dobrych hamulców nie można mieć - bo Ty wyhamujesz, ale 3 auta wjadą Ci w dupe :rolleyes:

dlatego mam hak... złapałem już Jette i Focusa na nim :kox: :kox: :kox: :kox:

e no to było na rezanie pewnie z OC sprawcy ;)

nie bo ja nie maiłem szkód... a im zostały dziury w zderzakach tylko ... :confused4: :confused4: :confused4:
Opublikowano

ktoś z forum mówił na Spocie że ma zniżki pracownicze w InterCars'ie ... kto to bo pewnie po sobocie będę klocki zamawiał komplet przód i może tył...a i może (oby nie tarcze)

co byście powiedzieli na nawiercane przód...MIKODA widziałem ale nie wiem co powiecie na takie tarcze...w Mondeo miałem i fajnie nawet wyglądało...wkleiłbym jakieś foto ale powiedzcie jak... :wallbash::mysli:

sam planuje dla siebie Mikody na tył... z przodu mam ATE POWER DISC :kox:

Devastation mi pisał żebym nie kupował nic z ATE w tej chwili, więc kupiłem Ferodo i Bosch :mysli:

jedne i drugie sobie chwalą ... a ja na tarcze ATE nie narzeka, tylko klocki strasznie pylą ale nie kopciło się nigdy z nich tak jak z dimanowych niewiadomego pochodzenia :gwizdanie: :gwizdanie:

no no no jakie niewiadome pochodzenie :baseball:

jechałem na lajcie a kopciło się jak z elektrowni :evil: :evil: :evil:

na lajcie kur.wa jak to byl lajt to daj mi twoje wozidlo i ja je przetestuje w podobnych predkosciach i dohamowaniach przy 5 osobach :evil: :evil:

masz to u mnie :kox: :kox: :kox: tylko czy się na słupie nie rozwalisz??? :mysli: :mysli: :mysli:[br]Dopisany: 23 Marzec 2011, 20:51_________________________________________________

za dobrych hamulców nie można mieć - bo Ty wyhamujesz, ale 3 auta wjadą Ci w dupe :rolleyes:

dlatego mam hak... złapałem już Jette i Focusa na nim :kox: :kox: :kox: :kox:

e no to było na rezanie pewnie z OC sprawcy ;)

nie bo ja nie maiłem szkód... a im zostały dziury w zderzakach tylko ... :confused4: :confused4: :confused4:

spoko sie zobaczy jak pojedziemy na dicho twoim to ja bede kierowal :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

trochę :ot:

elvis nie marudź lepsze to niż Twój check :tongue4:

ja pisałem o OT że foto z Forda wrzucilem ;/

nie widzę żadnego zdjęcia :gwizdanie:

Opublikowano

spoko sie zobaczy jak pojedziemy na dicho twoim to ja bede kierowal :kox: :kox: :kox:

lajt... narazie nie zapowiada się bo dziadziejesz i nie chcesz nigdzie chodzić :gwizdanie: :gwizdanie:
Opublikowano

ktoś z forum mówił na Spocie że ma zniżki pracownicze w InterCars'ie ... kto to bo pewnie po sobocie będę klocki zamawiał komplet przód i może tył...a i może (oby nie tarcze)

co byście powiedzieli na nawiercane przód...MIKODA widziałem ale nie wiem co powiecie na takie tarcze...w Mondeo miałem i fajnie nawet wyglądało...wkleiłbym jakieś foto ale powiedzcie jak... :wallbash::mysli:

sam planuje dla siebie Mikody na tył... z przodu mam ATE POWER DISC :kox:

Devastation mi pisał żebym nie kupował nic z ATE w tej chwili, więc kupiłem Ferodo i Bosch :mysli:

jedne i drugie sobie chwalą ... a ja na tarcze ATE nie narzeka, tylko klocki strasznie pylą ale nie kopciło się nigdy z nich tak jak z dimanowych niewiadomego pochodzenia :gwizdanie: :gwizdanie:

no no no jakie niewiadome pochodzenie :baseball:

jechałem na lajcie a kopciło się jak z elektrowni :evil: :evil: :evil:

na lajcie kur.wa jak to byl lajt to daj mi twoje wozidlo i ja je przetestuje w podobnych predkosciach i dohamowaniach przy 5 osobach :evil: :evil:

masz to u mnie :kox: :kox: :kox: tylko czy się na słupie nie rozwalisz??? :mysli: :mysli: :mysli:[br]Dopisany: 23 Marzec 2011, 20:51_________________________________________________

za dobrych hamulców nie można mieć - bo Ty wyhamujesz, ale 3 auta wjadą Ci w dupe :rolleyes:

dlatego mam hak... złapałem już Jette i Focusa na nim :kox: :kox: :kox: :kox:

e no to było na rezanie pewnie z OC sprawcy ;)

nie bo ja nie maiłem szkód... a im zostały dziury w zderzakach tylko ... :confused4: :confused4: :confused4:

spoko sie zobaczy jak pojedziemy na dicho twoim to ja bede kierowal :kox: :kox: :kox:

Będziesz musiał 5 osób na dwa razy podwozić :wink4:

Opublikowano

Poldacz miał kontrolkę klocków ... to byl wóz;)

a najlepszy z 1977-1979 jakoś tak zieleń wypłowiała 1,5 benzyna - Golf I nie jeden wysiadał heheheh

Opublikowano

spoko sie zobaczy jak pojedziemy na dicho twoim to ja bede kierowal :kox: :kox: :kox:

lajt... narazie nie zapowiada się bo dziadziejesz i nie chcesz nigdzie chodzić :gwizdanie: :gwizdanie:

bo musze sie opiekowac moja rodzina :decayed:

Opublikowano

ktoś z forum mówił na Spocie że ma zniżki pracownicze w InterCars'ie ... kto to bo pewnie po sobocie będę klocki zamawiał komplet przód i może tył...a i może (oby nie tarcze)

co byście powiedzieli na nawiercane przód...MIKODA widziałem ale nie wiem co powiecie na takie tarcze...w Mondeo miałem i fajnie nawet wyglądało...wkleiłbym jakieś foto ale powiedzcie jak... :wallbash::mysli:

sam planuje dla siebie Mikody na tył... z przodu mam ATE POWER DISC :kox:

Devastation mi pisał żebym nie kupował nic z ATE w tej chwili, więc kupiłem Ferodo i Bosch :mysli:

jedne i drugie sobie chwalą ... a ja na tarcze ATE nie narzeka, tylko klocki strasznie pylą ale nie kopciło się nigdy z nich tak jak z dimanowych niewiadomego pochodzenia :gwizdanie: :gwizdanie:

no no no jakie niewiadome pochodzenie :baseball:

jechałem na lajcie a kopciło się jak z elektrowni :evil: :evil: :evil:

na lajcie kur.wa jak to byl lajt to daj mi twoje wozidlo i ja je przetestuje w podobnych predkosciach i dohamowaniach przy 5 osobach :evil: :evil:

masz to u mnie :kox: :kox: :kox: tylko czy się na słupie nie rozwalisz??? :mysli: :mysli: :mysli:[br]Dopisany: 23 Marzec 2011, 20:51_________________________________________________

za dobrych hamulców nie można mieć - bo Ty wyhamujesz, ale 3 auta wjadą Ci w dupe :rolleyes:

dlatego mam hak... złapałem już Jette i Focusa na nim :kox: :kox: :kox: :kox:

e no to było na rezanie pewnie z OC sprawcy ;)

nie bo ja nie maiłem szkód... a im zostały dziury w zderzakach tylko ... :confused4: :confused4: :confused4:

możesz zawsze zglosić że Ci się mocowanie haka pokrzywiło... w likwidatora szkody też jakoś możemy pochytać - dobrego :naughty: :naughty:

Opublikowano

spoko sie zobaczy jak pojedziemy na dicho twoim to ja bede kierowal :kox: :kox: :kox:

lajt... narazie nie zapowiada się bo dziadziejesz i nie chcesz nigdzie chodzić :gwizdanie: :gwizdanie:

bo musze sie opiekowac moja rodzina :decayed:

rodzina jest najważniejsza

od poniedziałku do czwartku :decayed:

Opublikowano

możesz zawsze zglosić że Ci się mocowanie haka pokrzywiło... w likwidatora szkody też jakoś możemy pochytać - dobrego :naughty: :naughty:

teraz to już po fakcie... a najgorsze jest to, że faktycznie się coś pokrzywiło i nie da się teraz haka odkręcić... ale zauważyłem to kawał czasu po szkodzie... :wallbash: :wallbash:
Opublikowano

mój fordzik na 17"

Zdj_cie014.jpg

Zdj_cie016.jpg

stanley specjalnie dla Ciebie boś nie widział fot Fordzika

Opublikowano

spoko sie zobaczy jak pojedziemy na dicho twoim to ja bede kierowal :kox: :kox: :kox:

lajt... narazie nie zapowiada się bo dziadziejesz i nie chcesz nigdzie chodzić :gwizdanie: :gwizdanie:

bo musze sie opiekowac moja rodzina :decayed:

rodzina jest najważniejsza

od poniedziałku do czwartku :decayed:

no wlasnie a on by chcial chodzic na dicho w srody :tongue4:[br]Dopisany: 23 Marzec 2011, 20:59_________________________________________________a wlasnie krolu ty nie w czeko sroda dzisiaj przeciez :cool1:

Opublikowano

:siema: z wieczora

Byłem w łaśnie w DG na meczyku I Ligi Koszykówki. :evil: Nawet spox. :wink4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.