Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

możesz zawsze zglosić że Ci się mocowanie haka pokrzywiło... w likwidatora szkody też jakoś możemy pochytać - dobrego :naughty: :naughty:

teraz to już po fakcie... a najgorsze jest to, że faktycznie się coś pokrzywiło i nie da się teraz haka odkręcić... ale zauważyłem to kawał czasu po szkodzie... :wallbash: :wallbash:

hak nie jest niezniszczalny - a zawsze może się po dupnięciu pokrzywić - jak widzisz, była by kasa na rezanko;) daj znać kiedy było d*p !!! zapytam likwidatora czy można jeszcze to zgłosić

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no wlasnie a on by chcial chodzic na dicho w srody :tongue4:[br]Dopisany: 23 Marzec 2011, 20:59_________________________________________________a wlasnie krolu ty nie w czeko sroda dzisiaj przeciez :cool1:

:embarrassed: :embarrassed: :embarrassed: nie bylem przed chwilką po paliwo, muszę jeszcze rzeczy do roboty policzyć i nie da rady... może o 23 się wybiorę na chwilę tylko [br]Dopisany: 23 Marzec 2011, 21:02_________________________________________________

możesz zawsze zglosić że Ci się mocowanie haka pokrzywiło... w likwidatora szkody też jakoś możemy pochytać - dobrego :naughty: :naughty:

teraz to już po fakcie... a najgorsze jest to, że faktycznie się coś pokrzywiło i nie da się teraz haka odkręcić... ale zauważyłem to kawał czasu po szkodzie... :wallbash: :wallbash:

hak nie jest niezniszczalny - a zawsze może się po dupnięciu pokrzywić - jak widzisz, była by kasa na rezanko;) daj znać kiedy było d*p !!! zapytam likwidatora czy można jeszcze to zgłosić

1,5 roku temu.. :kwasny: :kwasny:
Opublikowano

no wlasnie a on by chcial chodzic na dicho w srody :tongue4:[br]Dopisany: 23 Marzec 2011, 20:59_________________________________________________a wlasnie krolu ty nie w czeko sroda dzisiaj przeciez :cool1:

:embarrassed: :embarrassed: :embarrassed: nie bylem przed chwilką po paliwo, muszę jeszcze rzeczy do roboty policzyć i nie da rady... może o 23 się wybiorę na chwilę tylko [br]Dopisany: 23 Marzec 2011, 21:02_________________________________________________

możesz zawsze zglosić że Ci się mocowanie haka pokrzywiło... w likwidatora szkody też jakoś możemy pochytać - dobrego :naughty: :naughty:

teraz to już po fakcie... a najgorsze jest to, że faktycznie się coś pokrzywiło i nie da się teraz haka odkręcić... ale zauważyłem to kawał czasu po szkodzie... :wallbash: :wallbash:

hak nie jest niezniszczalny - a zawsze może się po dupnięciu pokrzywić - jak widzisz, była by kasa na rezanko;) daj znać kiedy było d*p !!! zapytam likwidatora czy można jeszcze to zgłosić

1,5 roku temu.. :kwasny: :kwasny:

odmowa przejęcia odpowiedzialności na 99,9% nie warto nawet próbować

Wszystko jeszcze zależy od tego jakie zdjęcia były zrobione :wink4:[br]Dopisany: 23 Marzec 2011, 21:05_________________________________________________

mój fordzik na 17"

Zdj_cie014.jpg

Zdj_cie016.jpg

stanley specjalnie dla Ciebie boś nie widział fot Fordzika

fajny kolor :good:

Opublikowano

Krolu na 100% masz pozamiatane ...

Stanley 1,8 benzyna 125KM i w c**j miejsca - 1,5 roku zrobilem aż 6tyś km heheheh więc sprzedałem ze stratą 500zł hehehe do TVP3 Marek Omelan jeździ ten co pogodę w regionalnej zapowiada...

Opublikowano

Dziś środa a Krolu nie w czeko? :mysli:

Opublikowano

Krolu na 100% masz pozamiatane ...

Stanley 1,8 benzyna 125KM i w ptaszek miejsca - 1,5 roku zrobilem aż 6tyś km heheheh więc sprzedałem ze stratą 500zł hehehe do TVP3 Marek Omelan jeździ ten co pogodę w regionalnej zapowiada...

to regionalna jeszcze istnieje ? :shocked::wink4:

W TVP3 najlepsza była TELEFONIADA :kox: i tajemniczy sponsor :decayed:

Opublikowano

no a jak.... nie masz TVP3???

uuuuu to kapa taki fajny program :cool1:

Opublikowano

Dziś środa a Krolu nie w czeko? :mysli:

tez to juz pisalem a sam bym sie przeszedl :kox: :kox:[br]Dopisany: 23 Marzec 2011, 21:13_________________________________________________

Krolu na 100% masz pozamiatane ...

Stanley 1,8 benzyna 125KM i w ptaszek miejsca - 1,5 roku zrobilem aż 6tyś km heheheh więc sprzedałem ze stratą 500zł hehehe do TVP3 Marek Omelan jeździ ten co pogodę w regionalnej zapowiada...

to regionalna jeszcze istnieje ? :shocked::wink4:

W TVP3 najlepsza była TELEFONIADA :kox: i tajemniczy sponsor :decayed:

i magda która pokazywała panu :naughty:

Opublikowano

Dziś środa a Krolu nie w czeko? :mysli:

o 23 tam wpadam jak będzie pewna osoba jak nie to nie idę... :gwizdanie: :gwizdanie:
Opublikowano

no a jak.... nie masz TVP3???

uuuuu to kapa taki fajny program :cool1:

mam, ale mam też sporo lepszych programów i kilka fajnych stron www :przebiegly:[br]Dopisany: 23 Marzec 2011, 21:17_________________________________________________

Dziś środa a Krolu nie w czeko? :mysli:

tez to juz pisalem a sam bym sie przeszedl :kox: :kox:[br]Dopisany: 23 Marzec 2011, 21:13_________________________________________________

Krolu na 100% masz pozamiatane ...

Stanley 1,8 benzyna 125KM i w ptaszek miejsca - 1,5 roku zrobilem aż 6tyś km heheheh więc sprzedałem ze stratą 500zł hehehe do TVP3 Marek Omelan jeździ ten co pogodę w regionalnej zapowiada...

to regionalna jeszcze istnieje ? :shocked::wink4:

W TVP3 najlepsza była TELEFONIADA :kox: i tajemniczy sponsor :decayed:

i magda która pokazywała panu :naughty:

Magda była w kole fortuny :wink4:

Opublikowano

Dziś środa a Krolu nie w czeko? :mysli:

tez to juz pisalem a sam bym sie przeszedl :kox: :kox:[br]Dopisany: 23 Marzec 2011, 21:13_________________________________________________

Krolu na 100% masz pozamiatane ...

Stanley 1,8 benzyna 125KM i w ptaszek miejsca - 1,5 roku zrobilem aż 6tyś km heheheh więc sprzedałem ze stratą 500zł hehehe do TVP3 Marek Omelan jeździ ten co pogodę w regionalnej zapowiada...

to regionalna jeszcze istnieje ? :shocked::wink4:

W TVP3 najlepsza była TELEFONIADA :kox: i tajemniczy sponsor :decayed:

i magda która pokazywała panu :naughty:

Magda pocałuj Pana :polew: :polew: a później może i pokazywała hehehe

Opublikowano

no a jak.... nie masz TVP3???

uuuuu to kapa taki fajny program :cool1:

mam, ale mam też sporo lepszych programów i kilka fajnych stron www :przebiegly:[br]Dopisany: 23 Marzec 2011, 21:17_________________________________________________

Dziś środa a Krolu nie w czeko? :mysli:

tez to juz pisalem a sam bym sie przeszedl :kox: :kox:[br]Dopisany: 23 Marzec 2011, 21:13_________________________________________________

Krolu na 100% masz pozamiatane ...

Stanley 1,8 benzyna 125KM i w ptaszek miejsca - 1,5 roku zrobilem aż 6tyś km heheheh więc sprzedałem ze stratą 500zł hehehe do TVP3 Marek Omelan jeździ ten co pogodę w regionalnej zapowiada...

to regionalna jeszcze istnieje ? :shocked::wink4:

W TVP3 najlepsza była TELEFONIADA :kox: i tajemniczy sponsor :decayed:

i magda która pokazywała panu :naughty:

Magda była w kole fortuny :wink4:

a no tak ale pokazywała :tongue4:

Opublikowano

coś Wam powiem w sekrecie ... mam za***isty przycisk ESP :naughty: :naughty:

Opublikowano

coś Wam powiem w sekrecie ... mam za***isty przycisk ESP :naughty: :naughty:

nie wierzę, pokaż :)

Opublikowano

coś Wam powiem w sekrecie ... mam za***isty przycisk ESP :naughty: :naughty:

nie wierzę, pokaż :)

dobra we wtorek;) hehehe

Opublikowano

coś Wam powiem w sekrecie ... mam za***isty przycisk ESP :naughty: :naughty:

nie wierzę, pokaż :)

dobra we wtorek;) hehehe

jest na forum gościu, który to regeneruje :wink4:

Opublikowano

coś Wam powiem w sekrecie ... mam za***isty przycisk ESP :naughty: :naughty:

nie wierzę, pokaż :)

dobra we wtorek;) hehehe

jest na forum gościu, który to regeneruje :wink4:

wiem ja swój kupilem za 60zl w NOMA2 ;) więc spoko...ale pokrętło jeszcze od świateł mnie wkur....

Opublikowano

A tak na marginesie macie coś sprawdzonego na kaca ? oprócz klina ?

Opublikowano

A tak na marginesie macie coś sprawdzonego na kaca ? oprócz klina ?

no mam najlepszy dzień wcześniej nie pic :decayed:

Opublikowano

A tak na marginesie macie coś sprawdzonego na kaca ? oprócz klina ?

nie dopuścić do niego :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.