Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:gwizdanie: P.S. Do twarzy Ci z kropkiem. :decayed:

dzieki :wink4: tez tak uwazam :decayed:

:wink4: Coś nie przyjechał na spota? :angry:

sila wyzsza :cool1:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:gwizdanie: P.S. Do twarzy Ci z kropkiem. :decayed:

dzieki :wink4: tez tak uwazam :decayed:

:wink4: Coś nie przyjechał na spota? :angry:

sila wyzsza :cool1:

Wierzę. :cool1: Może już pora spać? :gwizdanie:

Opublikowano

Wierzę. :cool1: Może już pora spać? :gwizdanie:

jeszcze czas, patrze na allegro za felunkiem :gwizdanie:
Opublikowano

Wierzę. :cool1: Może już pora spać? :gwizdanie:

jeszcze czas, patrze na allegro za felunkiem :gwizdanie:

a ja za telefonem :gwizdanie:

Opublikowano

Wierzę. :cool1: Może już pora spać? :gwizdanie:

jeszcze czas, patrze na allegro za felunkiem :gwizdanie:

a ja za telefonem :gwizdanie:

a co ci sie stalo z poprzednim, przeciez miales jakis nowy z tego co pamietam
Opublikowano

Wierzę. :cool1: Może już pora spać? :gwizdanie:

jeszcze czas, patrze na allegro za felunkiem :gwizdanie:

a ja za telefonem :gwizdanie:

a co ci sie stalo z poprzednim, przeciez miales jakis nowy z tego co pamietam

ano mialem ale czas zmienic na inny :gwizdanie:

Opublikowano

ano mialem ale czas zmienic na inny :gwizdanie:

tobie to sie powodzi :wink4:
Opublikowano

ano mialem ale czas zmienic na inny :gwizdanie:

tobie to sie powodzi :wink4:

ymmm jak po powodzi po prostu umowa mi się kończy i cza ją jakoś sensownie przedłużyć zamówiłem tego co ma Grisza htc hd2 :kox:[br]Dopisany: 30 Marzec 2011, 00:54_________________________________________________dobra spadam spać trzymta się :hi:

Opublikowano

ano mialem ale czas zmienic na inny :gwizdanie:

tobie to sie powodzi :wink4:

ymmm jak po powodzi po prostu umowa mi się kończy i cza ją jakoś sensownie przedłużyć zamówiłem tego co ma Grisza htc hd2 :kox:[br]Dopisany: 30 Marzec 2011, 00:54_________________________________________________dobra spadam spać trzymta się :hi:

tos niezlego sprzeta zamowil :wink4: tez sie zbieram,

ciezko cos znalezc do 1500zl w 18" z nowkami oponami

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:hi:

MAX gratulacje :good:

Opublikowano

:hi:

Max gratulacje :good:

Opublikowano

:hi:

Max gratulacje :good:

ciezko cos znalezc do 1500zl w 18" z nowkami oponami

miałem takie BBS'y do sprzedania, trzeba było się odezwać :cool1:

Opublikowano

:hi:

król ZUS widziałem dobre :naughty:

Opublikowano

Siema z rana :hi:

Jadę na K-ce. Diman jak szybko wszystko załatwię to Cię odwiedzę. :wink4:[br]Dopisany: 30 Marzec 2011, 10:18_________________________________________________Ktoś to mnie pytał o witrynę do wizytownika... :polew: :polew: Znalazłem jakby co wizytownik! W stanie idealnym nie jest ale ogólnie jest OK - delikatne odprapania na górze. :cool1:

Opublikowano

Siema z rana :hi:

Jadę na K-ce. Diman jak szybko wszystko załatwię to Cię odwiedzę. :wink4:[br]Dopisany: 30 Marzec 2011, 10:18_________________________________________________Ktoś to mnie pytał o witrynę do wizytownika... :polew: :polew: Znalazłem jakby co wizytownik! W stanie idealnym nie jest ale ogólnie jest OK - delikatne odprapania na górze. :cool1:

ok bede czekał na info :good: a o wizytownik pytak adaassko :wink4:

Opublikowano

keżor żyje? bo potrzebuję przysługi, pisałem mu PW ale sie nie odzywał :mysli:

chyba, że kto inny mi pomoże :D

Był na spocie ;)

Dzięki za spotkanie :hi:

a Tyś to który, bo nie zarejestrowałam :mysli::decayed:[br]Dopisany: 29 Marzec 2011, 22:38_________________________________________________

Ja byłem w ciemnych jeansach i niebieskiej kurtce w kratkę z kapturem i miałem okulary :decayed: Pojechałem z elvisem potem po 20 jakoś :gwizdanie:

Opublikowano
:hi: pochwalony :hi:
Opublikowano

:hi: pochwalony :hi:

:bry:

:evil2::evil2::evil2::evil2::evil2::evil2:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.