Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

miła dla ucha :)

we wtorek posluchacie :D

czyli szatan, picie krwi, i palenie kotow :decayed: :decayed: :decayed:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

miła dla ucha :)

we wtorek posluchacie :D

czyli szatan, picie krwi, i palenie kotow :decayed: :decayed: :decayed:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:hi:

:hi:

I zostałem tatą :rolleyes:

Dawno mnie tu nie było, może w przyszłym tygodniu uda mi sie na spota wpaść wkońcu...

Conrtatulations!! :good:[br]Dopisany: 30 Marzec 2011, 20:20_________________________________________________

miła dla ucha :)

we wtorek posluchacie :D

czyli szatan, picie krwi, i palenie kotow :decayed: :decayed: :decayed:

Gwałcić, ubijać i plądrować :decayed:

Opublikowano

taaak :shocked:

Opublikowano

miła dla ucha :)

we wtorek posluchacie :D

czyli szatan, picie krwi, i palenie kotow :decayed: :decayed: :decayed:

Gwałcić, ubijać i plądrować :decayed:

nie ma lipy :kox:
Opublikowano

co to za spamowanie mi tu :tongue4: zaraz tu zrobie porządki :gwizdanie:

Opublikowano

co to za spamowanie mi tu :tongue4: zaraz tu zrobie porządki :gwizdanie:

dawaj bo się rozpanoszyli tu :decayed:

Opublikowano

:hi:

Takie cuda spotkałem w ostatnim tygodniu :naughty: Jedno lepsze drugie gorsze :decayed:

Zdj_cie012.jpgZdj_cie007.jpg

A tak wygląda fura na dystansach od Kędziora prawdopodobnie 20mm :gwizdanie:

Zdj_cie018.jpgZdj_cie019.jpg

Opublikowano

co to za spamowanie mi tu :tongue4: zaraz tu zrobie porządki :gwizdanie:

kropkiem mnie chcesz straszyc? :tongue4:
Opublikowano

:hi:

Takie cuda spotkałem w ostatnim tygodniu :naughty: Jedno lepsze drugie gorsze :decayed:

Zdj_cie012.jpgZdj_cie007.jpg

A tak wygląda fura na dystansach od Kędziora prawdopodobnie 20mm :gwizdanie:

Zdj_cie018.jpgZdj_cie019.jpg

wygląda spoko agresywniej :naughty:

Opublikowano

A tak wygląda fura na dystansach od Kędziora prawdopodobnie 20mm :gwizdanie:

Zdj_cie018.jpgZdj_cie019.jpg

zdaje mi sie ze wyglada dosc zacnie :decayed:

:hi:

Takie cuda spotkałem w ostatnim tygodniu :naughty: Jedno lepsze drugie gorsze :decayed:

Zdj_cie007.jpg

objechalem ja ostatnio :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:
Opublikowano

bulczas dlugo za mna jechales?? :cool1: :>

Opublikowano

co to za spamowanie mi tu :tongue4: zaraz tu zrobie porządki :gwizdanie:

kropkiem mnie chcesz straszyc? :tongue4:

Ty se uważaj bo drugi kropek w trakcie jak masz jeden już skutkuje banem :naughty::decayed:

Opublikowano

co to za spamowanie mi tu :tongue4: zaraz tu zrobie porządki :gwizdanie:

kropkiem mnie chcesz straszyc? :tongue4:

Ty se uważaj bo drugi kropek w trakcie jak masz jeden już skutkuje banem :naughty::decayed:

nie z takich opresji sie wychodzilo :kox::polew: pozatym startuje na klubowicza :decayed: :decayed: :decayed:
Opublikowano

bulczas dlugo za mna jechales?? :cool1: :>

Kiedy i gdzie :gwizdanie: bo nie kojarzę :decayed:[br]Dopisany: 30 Marzec 2011, 20:33_________________________________________________

zdaje mi sie ze wyglada dosc zacnie :decayed:

Tak z parę mm mogloby być mniej ale za to ja się super prowadzi :kox:
Opublikowano

Tak z parę mm mogloby być mniej ale za to ja się super prowadzi :kox:

lepiej na dystansach sie jezdzi niz bez? :mysli:
Opublikowano

co to za spamowanie mi tu :tongue4: zaraz tu zrobie porządki :gwizdanie:

kropkiem mnie chcesz straszyc? :tongue4:

Ty se uważaj bo drugi kropek w trakcie jak masz jeden już skutkuje banem :naughty::decayed:

nie z takich opresji sie wychodzilo :kox::polew:pozatym startuje na klubowicza :decayed: :decayed: :decayed:

:gwizdanie:

Opublikowano

Tak z parę mm mogloby być mniej ale za to ja się super prowadzi :kox:

lepiej na dystansach sie jezdzi niz bez? :mysli:

No powiem Ci że mam takie wrażenie że o wiele lepiej wybiera dziury itp. O zakrętach przy dużych prędkościach już nie mówię :kox:
Opublikowano

:hi:

Takie cuda spotkałem w ostatnim tygodniu :naughty: Jedno lepsze drugie gorsze :decayed:

Zdj_cie012.jpgZdj_cie007.jpg

R8 z Żor :)

to właśnie te R8 objechał znajomy na nielegalu swoim Golfem II :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.