Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Co tam OKO? :gwizdanie:

ciężki dzien dziś był, w robocie cały dzień i wieczór :confused4:

:decayed:

To teraz trzeba odpocząć... :gwizdanie:

Kędzior wpadł na spoty ale chyba teraz na technicznym siedzi. :decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:friends: :friends: :friends: DZIEKUJE WSZYSTKIM ZA ZYCZENIA I ZA PAMIEC :friends: :friends: :friends:

:drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk:

No to lipa... zamówiłem Ci 2 lachony żeby ci umiliły wieczór :sexinbed::sex:. Kosztowały mnie 900zł :( W takim bądz razie wykorzystam je sam :polew:

niech strace przyjezdzaj :decayed: :decayed: :decayed:

:hi: Kędzior wszystkiego najlepszego... dużo wachy, żebyś mógł na spoty jeździć i jakiejś romantycznej bratniej duszy, mam na myśli jakąś lymen... i 42 dni urlopu w roku :naughty: :naughty: :naughty:

tylko 42 :thumbdown::polew: :polew: :polew:

Kędzior Wszystkiego naj... żeby Ci kropek zniknął :buziak:

mnie sie podoba :decayed:

taaa. o tej godzinie to on pewnie zimny... nawet by nie pamiętał że byliśmy :gwizdanie:

dowcipnis... :tongue4: zero alko dzisiaj :cool1:

:hi: solenizant,

ps mówiłem że 42 dni urlopu to za mało :polew:

Opublikowano

:friends: :friends: :friends: DZIEKUJE WSZYSTKIM ZA ZYCZENIA I ZA PAMIEC :friends: :friends: :friends:

:drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk:

No to lipa... zamówiłem Ci 2 lachony żeby ci umiliły wieczór :sexinbed::sex:. Kosztowały mnie 900zł :( W takim bądz razie wykorzystam je sam :polew:

niech strace przyjezdzaj :decayed: :decayed: :decayed:

:hi: Kędzior wszystkiego najlepszego... dużo wachy, żebyś mógł na spoty jeździć i jakiejś romantycznej bratniej duszy, mam na myśli jakąś lymen... i 42 dni urlopu w roku :naughty: :naughty: :naughty:

tylko 42 :thumbdown::polew: :polew: :polew:

Kędzior Wszystkiego naj... żeby Ci kropek zniknął :buziak:

mnie sie podoba :decayed:

taaa. o tej godzinie to on pewnie zimny... nawet by nie pamiętał że byliśmy :gwizdanie:

dowcipnis... :tongue4: zero alko dzisiaj :cool1:

super, to kiedy pijemy :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano

:friends: :friends: :friends: DZIEKUJE WSZYSTKIM ZA ZYCZENIA I ZA PAMIEC :friends: :friends: :friends:

:drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk:

No to lipa... zamówiłem Ci 2 lachony żeby ci umiliły wieczór :sexinbed::sex:. Kosztowały mnie 900zł :( W takim bądz razie wykorzystam je sam :polew:

niech strace przyjezdzaj :decayed: :decayed: :decayed:

:hi: Kędzior wszystkiego najlepszego... dużo wachy, żebyś mógł na spoty jeździć i jakiejś romantycznej bratniej duszy, mam na myśli jakąś lymen... i 42 dni urlopu w roku :naughty: :naughty: :naughty:

tylko 42 :thumbdown::polew: :polew: :polew:

Kędzior Wszystkiego naj... żeby Ci kropek zniknął :buziak:

mnie sie podoba :decayed:

taaa. o tej godzinie to on pewnie zimny... nawet by nie pamiętał że byliśmy :gwizdanie:

dowcipnis... :tongue4: zero alko dzisiaj :cool1:

super, to kiedy pijemy :gwizdanie: :decayed:

Kędzior właśnie skończyłem :sex::sexinbed: teraz będziesz musiał poczekać do następnych urodzin, ale powiem Ci że tan sex to przereklamowana sprawa :polew:

OKO no właśnie kiedy ? :gwizdanie:

Opublikowano

nawet mi się nie chce czytać tego spamu :gwizdanie:

Opublikowano

nawet mi się nie chce czytać tego spamu :gwizdanie:

to czemu czytasz :tongue4:

Opublikowano

nawet mi się nie chce czytać tego spamu :gwizdanie:

to się mija z celem, też zawsze odpuszczam, alkoholizm, pedalstwo , alkoholizm alkoholizm, czasem jakiś temat o motoryzacji...znów alko itd

Opublikowano

To ja ponawiam pytanie :

- Wiecie gdzie można w Katowicach ustawić zbieżność w dobrych pieniądzach? :decayed:

Opublikowano

nawet mi się nie chce czytać tego spamu :gwizdanie:

to się mija z celem, też zawsze odpuszczam, alkoholizm, pedalstwo , alkoholizm alkoholizm, czasem jakiś temat o motoryzacji...znów alko itd

O alkoholizmie i pedalstwie to przeważnie ty piszesz :polew: :gwizdanie:

To kiedy pijemy :tongue4:

Opublikowano

nawet mi się nie chce czytać tego spamu :gwizdanie:

to się mija z celem, też zawsze odpuszczam, alkoholizm, pedalstwo , alkoholizm alkoholizm, czasem jakiś temat o motoryzacji...znów alko itd

miszka nie musisz opowiadać historii życia :gwizdanie:

:polew: :polew:

Opublikowano

super, to kiedy pijemy :gwizdanie: :decayed:

pilismy w BT niepamietasz? :polew: :polew: :polew:

To ja ponawiam pytanie :

- Wiecie gdzie można w Katowicach ustawić zbieżność w dobrych pieniądzach? :decayed:

napisz do keżora on ma jakiegos speca :wink4:
Opublikowano

plomba nara :hi:

Opublikowano

To ja ponawiam pytanie :

- Wiecie gdzie można w Katowicach ustawić zbieżność w dobrych pieniądzach? :decayed:

napisz do keżora on ma jakiegos speca :wink4:

Dzięki :notworthy: Pisałem mu PW ale chciałbym to na jutro zrobić, jest szansa że dziś albo jutro mi odpisze? :decayed:

Opublikowano

plomba nara :hi:

3msie :hi:

Opublikowano

To ja ponawiam pytanie :

- Wiecie gdzie można w Katowicach ustawić zbieżność w dobrych pieniądzach? :decayed:

napisz do keżora on ma jakiegos speca :wink4:

Dzięki :notworthy: Pisałem mu PW ale chciałbym to na jutro zrobić, jest szansa że dziś albo jutro mi odpisze? :decayed:

jak porucha to odpisze :decayed:

Opublikowano

nawet mi się nie chce czytać tego spamu :gwizdanie:

Toś się Pajacyków naopowiadał. :polew: :polew: :polew:

za***ista cała fura :kox:

No fura kox! :kox: :kox:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.