Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ello

macie juz jakies zdjecia BT

bo chetnie bym zobaczył co mnie mineło :gwizdanie:

Jak tam tatusiu? Dzidziuś daje pospać? :gwizdanie: Zdjęcia mamy ale jeszcze nie udostępnione do użytku zewnętrznego - cenzura konieczna. :wink4: piżdżam się wykąpać bo byłem we na Porii na przejażdżce czteokołwcem i jest tche uje.any z błota. :kox: :kox:

dzidzia jak narazie jest bardzo grzeczna i normalnie noce przesypiam

bez cenzury fotki z miłą chęcia obejżę :naughty:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

siamano po robocie weekend :good:

ps mam dziwne przeczucie, że po weekendzie będę bardziej wyjebany niż przed :gwizdanie:

Wlew? :cool1:

ello

macie juz jakies zdjecia BT

bo chetnie bym zobaczył co mnie mineło :gwizdanie:

Jak tam tatusiu? Dzidziuś daje pospać? :gwizdanie: Zdjęcia mamy ale jeszcze nie udostępnione do użytku zewnętrznego - cenzura konieczna. :wink4: piżdżam się wykąpać bo byłem we na Porii na przejażdżce czteokołwcem i jest tche uje.any z błota. :kox: :kox:

dzidzia jak narazie jest bardzo grzeczna i normalnie noce przesypiam

bez cenzury fotki z miłą chęcia obejżę :naughty:

No to tak już zostanie. Moja też od samego początku dała pospać i tak jet do tej pory a minęło już parę latek. :wink4: Co do fotek to chyba nie da rady. :wink4::naughty:
Opublikowano

siamano po robocie weekend :good:

ps mam dziwne przeczucie, że po weekendzie będę bardziej wyjebany niż przed :gwizdanie:

Wlew? :cool1:

nic mi o tym nie wiadomo :gwizdanie: dziś na pewno nie, jakaś kolacyjka zaraz TV i relaksik

Opublikowano

siamano po robocie weekend :good:

ps mam dziwne przeczucie, że po weekendzie będę bardziej wyjebany niż przed :gwizdanie:

Wlew? :cool1:

nic mi o tym nie wiadomo :gwizdanie: dziś na pewno nie, jakaś kolacyjka zaraz TV i relaksik

czyyyly wlew :gwizdanie:

:polew:

Opublikowano

siamano po robocie weekend :good:

ps mam dziwne przeczucie, że po weekendzie będę bardziej wyjebany niż przed :gwizdanie:

Wlew? :cool1:

nic mi o tym nie wiadomo :gwizdanie: dziś na pewno nie, jakaś kolacyjka zaraz TV i relaksik

No to niby czemu miałbyś być bardziej wy.ebany po weekendzie niż przed? :cool1:
Opublikowano

heja :hi:

wlasnie wrocilem z BB od Siman`a ;)

Opublikowano

heja :hi:

wlasnie wrocilem z BB od Siman`a ;)

Co CI rezał ... ? :gwizdanie:
Opublikowano

Jak myślicie, będzie dobrze? -30 :mysli:

88464ba99cd46276med.jpg

Opublikowano

Co CI rezał ... ?

pełny Fis + wymiana manetki + takie moje drobne zmiany w kompie ;)

Tolek bedzie zzaaajeebiissss :)

Opublikowano

e no widzę że dalej modzisz

będzie cacy a masz 18"[br]Dopisany: 01 Kwiecień 2011, 21:23_________________________________________________

Co CI rezał ... ?

pełny Fis + wymiana manetki + takie moje drobne zmiany w kompie ;)

Tolek bedzie zzaaajeebiissss :)

jaja robisz ze już pochytałeś FIS??????????????????????

Opublikowano

Jak myślicie, będzie dobrze? -30 :mysli:

88464ba99cd46276med.jpg

jeszcze troche i Ci zaczne auta zazdrościc :gwizdanie: :tongue4:
Opublikowano

Jak myślicie, będzie dobrze? -30 :mysli:

88464ba99cd46276med.jpg

hej a to same sprężyny??? czy jak???[br]Dopisany: 01 Kwiecień 2011, 21:26_________________________________________________

heja :hi:

wlasnie wrocilem z BB od Siman`a ;)

dajesz info co i jak!! :cool1:

Opublikowano

no juz pochytane... juz smigalem z Bielska i obserwowalem chwilowe itp ;)

Opublikowano

ja mam same sprężynki. Ori zawias wytrzyma spokojnie -30, -35.

Adaś, czujnik sprysków masz podłączony do masy?

Opublikowano

ale zawas masz taki jak ja czy z S-line -20?[br]Dopisany: 01 Kwiecień 2011, 21:33_________________________________________________i ile Cie Pro kit kosztowal?

Opublikowano

ja mam same sprężynki. Ori zawias wytrzyma spokojnie -30, -35.

Adaś, czujnik sprysków masz podłączony do masy?

taak :)

jutro w garage robie czujnik sam :D

Opublikowano

ale zawas masz taki jak ja czy z S-line -20?[br]Dopisany: 01 Kwiecień 2011, 21:33_________________________________________________i ile Cie Pro kit kosztowal?

nie, ja mam -30. Niecałe 700 zł, znalazłem naprawdę najtańszy sklep w necie. Chciałem to z UK ściągać, ale nie potrafiłbym się doczekać paczki okł tydzień czasu :D:naughty:

Opublikowano

kolejni zarażeni.... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

ale zawas masz taki jak ja czy z S-line -20?[br]Dopisany: 01 Kwiecień 2011, 21:33_________________________________________________i ile Cie Pro kit kosztowal?

nie, ja mam -30. Niecałe 700 zł, znalazłem naprawdę najtańszy sklep w necie. Chciałem to z UK ściągać, ale nie potrafiłbym się doczekać paczki okł tydzień czasu :D:naughty:

ile taniej z UK by było ?
Opublikowano

No wreszcie rezacze coś zaczęliście robić! :naughty: Tolek wreszcie obniżysz furkę! :good:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.