Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dobry w ten sloneczny sobotni poranek :> :hi:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi: a ja jeszcze trochę popracuję dziś :decayed:
Opublikowano

:hi:

Żeby mi się tak chciało jak mi się nie chce... :naughty: :naughty:

jutro wraca Stasiu :dance:

Nie połamał się? :wink4:

nie :)

:good: Za rok już nie odpuszcze takiego wyjazdu bo miałem jecać w tym samym czasie co Stan i mniej więcej w te same rejony... :gwizdanie:

w przyszłym roku pojedziemy klubowo :kox: :kox: :wink4:

Ja ino dorobie płozy do kółek w wózku i jazda :gwizdanie:

Grisza Tyś jest waryjot! :evil:
Opublikowano
:siema:
Opublikowano

Wstawać! :kox::naughty: Jakaś impreza była wczoraj czy co? :mysli:

Opublikowano

Dzień Dobry :tongue4:

[br]Dopisany: 02 Kwiecień 2011, 10:26_________________________________________________Pamiętaj Synek, w szalikolandi każdy dzień jest jak impreza :kox:

Opublikowano

Dzień Dobry :tongue4:

[br]Dopisany: 02 Kwiecień 2011, 10:26_________________________________________________Pamiętaj Synek, w szalikolandi każdy dzień jest jak impreza :kox:

Taaaaa... :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

:decayed:

a cooo :>

no nic, dzień wolny, w garażu kupa części, więc trzeba się ruszyć i coś zrobić :tongue4:

Opublikowano

:decayed:

a cooo :>

no nic, dzień wolny, w garażu kupa części, więc trzeba się ruszyć i coś zrobić :tongue4:

Co w planach do roboty? :cool1:
Opublikowano

yyyyyy nie powiem :gwizdanie:

ale zawieszenie, felgi, granie...

Opublikowano

:hi: Ja też zaraz śmigam do garażu pokręcić trochę gwinta :decayed: Narazie nie mojego ale może jak starczy czasu to wezmę się za wymianę nakrętek :kox:[br]Dopisany: 02 Kwiecień 2011, 10:40_________________________________________________

yyyyyy nie powiem :gwizdanie:

ale zawieszenie, felgi, granie...

:gwizdanie: :kox:
Opublikowano

yyyyyy nie powiem :gwizdanie:

ale zawieszenie, felgi, granie...

No proszę... :naughty: P.S. Zaraz wkleję górnika z księgi wpisów... :gwizdanie:
Opublikowano

Ps. NIE :decayed:

Opublikowano

Ps. NIE :decayed:

:tongue4: :tongue4:

Obiecane wpisy z ksiegi wpisów mojej córy z BT... :cool1:

fcd12f956860c914.jpg

9a27f1abdbb5a1ec.jpg

98ff7e5b2ea0a62d.jpg

4e9fed3675607710.jpg

d9613b0f683d3751.jpg

24082b2e4bad5ca8.jpg

1ef25bd6f91ef0cb.jpg

2b4ee87b2c4c6b69.jpg

b294535973ba507c.jpg

7319be53ecf8e9a1.jpg

acdb870a239345e4.jpg

Jak widać co niektórzy zostali obdarowani wielkim talentem... :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

boskie :polew: :polew: :polew:

górnik przoduje :polew: :polew: :kox::decayed:

Opublikowano

boskie :polew: :polew: :polew:

górnik przoduje :polew: :polew: :kox::decayed:

Jak to na przodowego przystało!!! :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

niektórzy poszaleli z twórczością

Opublikowano

Akjam, wrzuć to tutaj ---> http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=90828.0

bedzie można zawsze szybko do tego wrócić :kox::decayed:

Opublikowano

i co tu robić w tak piękny dzień, chyba pojeżdżę B8 :naughty:

Opublikowano

Akjam, wrzuć to tutaj ---> http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=90828.0

bedzie można zawsze szybko do tego wrócić :kox::decayed:

Poszło! :wink4:

i co tu robić w tak piękny dzień, chyba pojeżdżę B8 :naughty:

Kupiłeś jakąś nową gierkę? :naughty:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.