Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Baśka, ale jeeeeeesteś ;(

no co ? :tongue4:

wraca późnym wieczorem i będziemy się długo i intensywnie witać :kox::evil:

:kox: :gwizdanie:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

fiu fiu, Stasiu dostanie normalną kolację, to nie będzie knorr czy vifon :polew:

Opublikowano

AKjam a i zgumuj jeszcze z zeszytu Maji :gwizdanie:

Opublikowano

Baśka, ale jeeeeeesteś ;(

no co ? :tongue4:

wraca późnym wieczorem i będziemy się długo i intensywnie witać :kox::evil:

ale po co ? już jesteś w ciąży :tongue4:

Opublikowano

Baśka, ale jeeeeeesteś ;(

no co ? :tongue4:

wraca późnym wieczorem i będziemy się długo i intensywnie witać :kox::evil:

ale po co ? już jesteś w ciąży :tongue4:

:gwizdanie:

Opublikowano

Dobra, nie wypowiadam się, ja jestem romantykiem :decayed:

Opublikowano

Baśka, ale jeeeeeesteś ;(

no co ? :tongue4:

wraca późnym wieczorem i będziemy się długo i intensywnie witać :kox::evil:

ale po co ? już jesteś w ciąży :tongue4:

Ty to chyba zazdrosny jestes :gwizdanie:
Opublikowano

AKjam a i zgumuj jeszcze z zeszytu Maji :gwizdanie:

Tego już się nie da zrobić! Zeszyt jest już w jej archiwum! :naughty:

Baśka, ale jeeeeeesteś ;(

no co ? :tongue4:

wraca późnym wieczorem i będziemy się długo i intensywnie witać :kox::evil:

ale po co ? już jesteś w ciąży :tongue4:

Ty to chyba zazdrosny jestes :gwizdanie:

Hm... :shocked::mysli: Przecież Miszka woli chłopców! :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

AKjam a i zgumuj jeszcze z zeszytu Maji :gwizdanie:

Tego już się nie da zrobić! Zeszyt jest już w jej archiwum! :naughty:

Baśka, ale jeeeeeesteś ;(

no co ? :tongue4:

wraca późnym wieczorem i będziemy się długo i intensywnie witać :kox::evil:

ale po co ? już jesteś w ciąży :tongue4:

Ty to chyba zazdrosny jestes :gwizdanie:

Hm... :shocked::mysli: Przecież Miszka woli chłopców! :polew: :polew: :polew:

:fool:

Opublikowano

AKjam a i zgumuj jeszcze z zeszytu Maji :gwizdanie:

Tego już się nie da zrobić! Zeszyt jest już w jej archiwum! :naughty:

Baśka, ale jeeeeeesteś ;(

no co ? :tongue4:

wraca późnym wieczorem i będziemy się długo i intensywnie witać :kox::evil:

ale po co ? już jesteś w ciąży :tongue4:

Ty to chyba zazdrosny jestes :gwizdanie:

Hm... :shocked::mysli: Przecież Miszka woli chłopców! :polew: :polew: :polew:

:fool:

:tongue4::polew: :polew: :polew:
Opublikowano

AKjam a i zgumuj jeszcze z zeszytu Maji :gwizdanie:

Tego już się nie da zrobić! Zeszyt jest już w jej archiwum! :naughty:

Baśka, ale jeeeeeesteś ;(

no co ? :tongue4:

wraca późnym wieczorem i będziemy się długo i intensywnie witać :kox::evil:

ale po co ? już jesteś w ciąży :tongue4:

Ty to chyba zazdrosny jestes :gwizdanie:

Hm... :shocked::mysli: Przecież Miszka woli chłopców! :polew: :polew: :polew:

Zazdrosny o Stanleya :gwizdanie: :polew:
Opublikowano

geje :sick3:

Opublikowano

Miszka nie stresuj się :wink4:

wole to!!

Opublikowano

Miszka nie stresuj się :wink4:

wole to!!

klasyka Dr :good:

Opublikowano

Miszka nie stresuj się :wink4:

wole to!!

klasyka Dr :good:

Uwielbiam słuchac tą piosenke :yeah:
Opublikowano

Miszka nie stresuj się :wink4:

wole to!!

klasyka Dr :good:

Uwielbiam słuchac tą piosenke :yeah:

spoko nuta :good:

PL HH też niczego sobie jest :gwizdanie:

Opublikowano

Miszka nie stresuj się :wink4:

wole to!!

Dobry kawałek. :good:
Opublikowano

a co się z Keżorem dzieje, nie widać go ostatnio na forum :confused4:

Opublikowano

a co się z Keżorem dzieje, nie widać go ostatnio na forum :confused4:

reza body RS :decayed:

Opublikowano

a co się z Keżorem dzieje, nie widać go ostatnio na forum :confused4:

reza body RS :decayed:

To jeszcze SWAP by mu się przydał :gwizdanie:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.