Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jol z rana

joł :yeah:

Miszka a co byś potrzebował, gry Cię pewno nie interesują ?

:yeah: :yeah: :yeah: :yeah:

nawet nawet :wink4:

:decayed: :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 03 Kwiecień 2011, 13:03_________________________________________________a wogole to

? :polew:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

[br]Dopisany: 03 Kwiecień 2011, 13:04_________________________________________________

jol z rana

joł :yeah:

Miszka a co byś potrzebował, gry Cię pewno nie interesują ?

:yeah: :yeah: :yeah: :yeah:

no nie wiem a co masz gry też mogą być :gwizdanie:[br]Dopisany: 03 Kwiecień 2011, 13:05_________________________________________________PS kędzior sprzedajesz auto ?

Opublikowano

PS kędzior sprzedajesz auto ?

chyba tak
Opublikowano

PS kędzior sprzedajesz auto ?

chyba tak

i Dacia Logan :naughty:

Opublikowano

PS kędzior sprzedajesz auto ?

chyba tak

ALe rozumie że next będzie też :audi: i w :quattro: ??

Miszka wystawie później jakąś paczke gier itp. i linka Ci pośle ok ?

Opublikowano

PS kędzior sprzedajesz auto ?

chyba tak

ALe rozumie że next będzie też :audi: i w :quattro: ??

Miszka wystawie później jakąś paczke gier itp. i linka Ci pośle ok ?

no i latareczka i podobne bajery jak sa :notworthy:

Opublikowano

ALe rozumie że next będzie też :audi: i w :quattro: ??

nom b6 albo s4 b5 :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

I już po graniu. :kox:

Stanley - z fotki poglądowej wnioskuję, że... Tyskie ponad wszystkie... :naughty:

Kędzior ile chcesz za to padło? :cool1:

Opublikowano

I już po graniu. :kox:

Stanley - z fotki poglądowej wnioskuję, że... Tyskie ponad wszystkie... :naughty:

Kędzior ile chcesz za to padło? :cool1:

mi pisał na gg że ok 5-6k

Opublikowano

I już po graniu. :kox:

Stanley - z fotki poglądowej wnioskuję, że... Tyskie ponad wszystkie... :naughty:

Kędzior ile chcesz za to padło? :cool1:

jak ty tak możesz..... :gwizdanie: :polew: chciałbyś zebyśmy tak o twojim mówili :tongue4:
Opublikowano

I już po graniu. :kox:

Stanley - z fotki poglądowej wnioskuję, że... Tyskie ponad wszystkie... :naughty:

Kędzior ile chcesz za to padło? :cool1:

jak ty tak możesz..... :gwizdanie: :polew: chciałbyś zebyśmy tak o twojim mówili :tongue4:

a inaczej gadają ?

Opublikowano

Kędzior ile chcesz za to padło? :cool1:

15 z wydechem 13 bez :mysli:
Opublikowano

Kędzior ile chcesz za to padło? :cool1:

15 z wydechem 13 bez :mysli:

:decayed:

dobre z wydechem lub bez, ja jak sprzedawałem swoje b5 to mi się to trochę dziwne wydawało jak pisałem z felgami lub bez ale jak widać wiele rzeczy można jeszcze z auta wymontować przed sprzedażą :kox: :kox:

Opublikowano

I już po graniu. :kox:

Stanley - z fotki poglądowej wnioskuję, że... Tyskie ponad wszystkie... :naughty:

Kędzior ile chcesz za to padło? :cool1:

jak ty tak możesz..... :gwizdanie: :polew: chciałbyś zebyśmy tak o twojim mówili :tongue4:

a inaczej gadają ?

No ba... :gwizdanie:
Opublikowano

:bry:

Opublikowano
:bry:

:bry:

co tam ? kacyk ?

Opublikowano
:bry:

:bry:

co tam ? kacyk ?

niestety nie :decayed:

wczoraj byłem wożony ale samochód zaparkowany był na mieście :kox:

[br]Dopisany: 03 Kwiecień 2011, 15:04_________________________________________________ :gwizdanie:
Opublikowano

i spacerek

Opublikowano

i spacerek

0:34 jest :kox:

Opublikowano

jak byłem mały to pamiętam jak mi się zawsze poltki podobały :kox:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.