Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a ja tylko browara pije... 4 :)

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no to i ja sie napije przekonaliscie mnie wozidlo odstawione wiec mozna :drunk:

Opublikowano

ehhhh ale chlory :polew:

Opublikowano

ciup, 5 min. materiału, a ja czekam i czekam, a spać mi się chce jak nie wiem... <ziewa> do jutra :hi:

A ja nie zdążyłem przełączyć! :polew: :polew: :polew:

Było szarżować ... :gwizdanie: No to faktycznie troszke kasy pójdzie się paść. Ale przynajmniej troche adrenalinki było :naughty:

Nie pierwszy i nie ostatni raz pewnie. Oby nie kończyły się gorzej. :wink4: Co do części to remoncik się przyda. :naughty:

Było szarżować ... :gwizdanie: No to faktycznie troszke kasy pójdzie się paść. Ale przynajmniej troche adrenalinki było :naughty:

pewnie jechał "na bani" :gwizdanie:

:no: :no::stop:

:wink4:

wiem, wiem, do 1 promila się nie liczy :decayed:

:decayed:

Było szarżować ... :gwizdanie: No to faktycznie troszke kasy pójdzie się paść. Ale przynajmniej troche adrenalinki było :naughty:

pewnie jechał "na bani" :gwizdanie:

tylko pytanie na jakiej... takiej :drunk: czy takiej :pali:

:no: Absolutnie na trzeźwo!

Tym razem nie... :decayed:

ciup, 5 min. materiału, a ja czekam i czekam, a spać mi się chce jak nie wiem... <ziewa> do jutra :hi:

A ja nie zdążyłem przełączyć! :polew: :polew: :polew:

Było szarżować ... :gwizdanie: No to faktycznie troszke kasy pójdzie się paść. Ale przynajmniej troche adrenalinki było :naughty:

Nie pierwszy i nie ostatni raz pewnie. Oby nie kończyły się gorzej. :wink4: Co do części to remoncik się przyda. :naughty:

Było szarżować ... :gwizdanie: No to faktycznie troszke kasy pójdzie się paść. Ale przynajmniej troche adrenalinki było :naughty:

pewnie jechał "na bani" :gwizdanie:

:no: :no::stop:

:wink4:

wiem, wiem, do 1 promila się nie liczy :decayed:

:decayed:

Było szarżować ... :gwizdanie: No to faktycznie troszke kasy pójdzie się paść. Ale przynajmniej troche adrenalinki było :naughty:

pewnie jechał "na bani" :gwizdanie:

tylko pytanie na jakiej... takiej :drunk: czy takiej :pali:

:no: Absolutnie na trzeźwo!

Tym razem nie... :decayed:

:mysli:

Opublikowano

no to i ja sie napije przekonaliscie mnie wozidlo odstawione wiec mozna :drunk:

zdrowie ;)

Opublikowano

no to i ja sie napije przekonaliscie mnie wozidlo odstawione wiec mozna :drunk:

zdrowie ;)

dzięki wzajemnie :wink4:

Opublikowano

ehhhh ale chlory :polew:

patologia :polew:
Opublikowano

ciekawe kiedy spoty będą online - wszyscy chleją dziennie :naughty:

ja woda mineralna cisowianka :decayed:

Opublikowano

I ja też bez alko... :evil:

Opublikowano

ciekawe kiedy spoty będą online - wszyscy chleją dziennie :naughty:

ja woda mineralna cisowianka :decayed:

bys chociaż żywiecką kupił, juz lepiej to brzmi :naughty:

Opublikowano

ciekawe kiedy spoty będą online - wszyscy chleją dziennie :naughty:

ja woda mineralna cisowianka :decayed:

bys chociaż żywiecką kupił, juz lepiej to brzmi :naughty:

Nazwa do czegoś zobowiązuje więc musiałby zrobić drina. :wink4:
Opublikowano

jutro jest gryll ?

Opublikowano

jutro jest gryll ?

ja, deszczowy :gwizdanie:

Opublikowano

jutro jest gryll ?

Specjalnie dla ciebie zrobimy... musimy to uczcić :tongue4: nawet jak będzie jebać żabami :gwizdanie:
Opublikowano

jutro jest gryll ?

ja, deszczowy :gwizdanie:

Może nie będzie padać i będzie git. :wink4:

jutro jest gryll ?

Specjalnie dla ciebie zrobimy... musimy to uczcić :tongue4: nawet jak będzie jebać żabami :gwizdanie:

:polew: :polew:
Opublikowano

jutro jest gryll ?

Specjalnie dla ciebie zrobimy... musimy to uczcić :tongue4: nawet jak będzie jebać żabami :gwizdanie:

no i git :good:

spadam bo Ula chce kompa, może mnie dopuści jeszcze dziś :wink4:

Opublikowano

Ula chce kompa, może mnie dopuści jeszcze dziś :wink4:

do siebie czy do kompa? :polew: :polew:
Opublikowano

Ula chce kompa, może mnie dopuści jeszcze dziś :wink4:

do siebie czy do kompa? :polew: :polew:

to samo chciałem napisać :polew:

Czytasz mi w myślach :tongue4:

Opublikowano

Ula chce kompa, może mnie dopuści jeszcze dziś :wink4:

do siebie czy do kompa? :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew::naughty: :naughty: :naughty:
Opublikowano

jak cos to ja bede mial gryla w bagażniku bo woze go caly czas :kox: :kox:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.