Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Diman pewnie zaraz wpadnie, to skomentuje co i jak :wink4:

pewnie się będzie wypierał :naughty:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Diman pewnie zaraz wpadnie, to skomentuje co i jak :wink4:

No to czekamy... :gwizdanie: :naughty:
Opublikowano

Diman pewnie zaraz wpadnie, to skomentuje co i jak :wink4:

No to czekamy... :gwizdanie: :naughty:

:naughty: :gwizdanie:
Opublikowano

:hi::decayed:

diman ładnie na czerwonym chciałeś jechać :gwizdanie:

..............z tytoniem kierwa :decayed:

e tam na czerwonym się zapatrzałem na moja nową auto mapę dzięki jeszcze raz Grisza i się późno skapowałem, że cza się zatrzymać

Opublikowano

:hi::decayed:

diman ładnie na czerwonym chciałeś jechać :gwizdanie:

..............z tytoniem kierwa :decayed:

e tam na czerwonym się zapatrzałem na moja nową auto mapę dzięki jeszcze raz Grisza i się późno skapowałem, że cza się zatrzymać

:kox:
Opublikowano

:hi:

diman ładnie na czerwonym chciałeś jechać :gwizdanie:

..............z tytoniem kierwa :decayed:

:gwizdanie:

Nie zauważył pewnie bo wgrywał nowe gry do fona :gwizdanie:

narazie zrobiłem lekkie rozeznanie :gwizdanie:

Opublikowano

:hi::decayed:

diman ładnie na czerwonym chciałeś jechać :gwizdanie:

..............z tytoniem kierwa :decayed:

e tam na czerwonym się zapatrzałem na moja nową auto mapę dzięki jeszcze raz Grisza i się późno skapowałem, że cza się zatrzymać

No to spoko musi być ta nowa auto mapa... :kox: :kox: :naughty: :naughty:
Opublikowano

:hi::decayed:

diman ładnie na czerwonym chciałeś jechać :gwizdanie:

..............z tytoniem kierwa :decayed:

e tam na czerwonym się zapatrzałem na moja nową auto mapę dzięki jeszcze raz Grisza i się późno skapowałem, że cza się zatrzymać

No to spoko musi być ta nowa auto mapa... :kox: :kox: :naughty: :naughty:

kurde opanowalem ją dopiero przed domem :naughty::polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 05 Kwiecień 2011, 23:46_________________________________________________dobrze ze znalem droge :decayed:

Opublikowano

kumpel pojechał z roboty do Arabii Saudyjskiej litr 95 kosztuje 45 gr :shocked:

Opublikowano

:hi::decayed:

diman ładnie na czerwonym chciałeś jechać :gwizdanie:

..............z tytoniem kierwa :decayed:

e tam na czerwonym się zapatrzałem na moja nową auto mapę dzięki jeszcze raz Grisza i się późno skapowałem, że cza się zatrzymać

No to spoko musi być ta nowa auto mapa... :kox: :kox: :naughty: :naughty:

kurde opanowalem ją dopiero przed domem :naughty::polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 05 Kwiecień 2011, 23:46_________________________________________________dobrze ze znalem droge :decayed:

:gwizdanie: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

kumpel pojechał z roboty do Arabii Saudyjskiej litr 95 kosztuje 45 gr :shocked:

Śpią na tym to po ile ma być. :disgust:
Opublikowano

:hi::decayed:

diman ładnie na czerwonym chciałeś jechać :gwizdanie:

..............z tytoniem kierwa :decayed:

e tam na czerwonym się zapatrzałem na moja nową auto mapę dzięki jeszcze raz Grisza i się późno skapowałem, że cza się zatrzymać

No to spoko musi być ta nowa auto mapa... :kox: :kox: :naughty: :naughty:

kurde opanowalem ją dopiero przed domem :naughty::polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 05 Kwiecień 2011, 23:46_________________________________________________dobrze ze znalem droge :decayed:

:gwizdanie: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

kumpel pojechał z roboty do Arabii Saudyjskiej litr 95 kosztuje 45 gr :shocked:

Śpią na tym to po ile ma być. :disgust:

też mógłbym na tym spać gdyby takie tanie było u nas :naughty:

Opublikowano

uff wreszcie w domku...

padam na pyskk... :zemdlal:

idę spać 3 mejcie się za tydzień na bank się pojawię... :good:

:hi:

Opublikowano

Grisza jak się to hujstwo instaluje ? :gwizdanie:

Opublikowano

:hi::decayed:

diman ładnie na czerwonym chciałeś jechać :gwizdanie:

..............z tytoniem kierwa :decayed:

e tam na czerwonym się zapatrzałem na moja nową auto mapę dzięki jeszcze raz Grisza i się późno skapowałem, że cza się zatrzymać

No to spoko musi być ta nowa auto mapa... :kox: :kox: :naughty: :naughty:

kurde opanowalem ją dopiero przed domem :naughty::polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 05 Kwiecień 2011, 23:46_________________________________________________dobrze ze znalem droge :decayed:

:gwizdanie: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

kumpel pojechał z roboty do Arabii Saudyjskiej litr 95 kosztuje 45 gr :shocked:

Śpią na tym to po ile ma być. :disgust:

też mógłbym na tym spać gdyby takie tanie było u nas :naughty:

I przy okazji miałbyś furę z silnikiem pięcioolitrowym!!! :naughty: :naughty:

Grisza jak się to hujstwo instaluje ? :gwizdanie:

Coś nie możesz se poradzić... :naughty: :gwizdanie:
Opublikowano

:hi::decayed:

diman ładnie na czerwonym chciałeś jechać :gwizdanie:

..............z tytoniem kierwa :decayed:

e tam na czerwonym się zapatrzałem na moja nową auto mapę dzięki jeszcze raz Grisza i się późno skapowałem, że cza się zatrzymać

No to spoko musi być ta nowa auto mapa... :kox: :kox: :naughty: :naughty:

kurde opanowalem ją dopiero przed domem :naughty::polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 05 Kwiecień 2011, 23:46_________________________________________________dobrze ze znalem droge :decayed:

:polew: :polew:

Poustawiaj sobie tą automape :wink4:

W razie czego, jakbyś coś nie wiedział pisz :)

Opublikowano
:nose:
Opublikowano

:hi::decayed:

diman ładnie na czerwonym chciałeś jechać :gwizdanie:

..............z tytoniem kierwa :decayed:

e tam na czerwonym się zapatrzałem na moja nową auto mapę dzięki jeszcze raz Grisza i się późno skapowałem, że cza się zatrzymać

No to spoko musi być ta nowa auto mapa... :kox: :kox: :naughty: :naughty:

kurde opanowalem ją dopiero przed domem :naughty::polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 05 Kwiecień 2011, 23:46_________________________________________________dobrze ze znalem droge :decayed:

:polew: :polew:

Poustawiaj sobie tą automape :wink4:

W razie czego, jakbyś coś nie wiedział pisz :)

Jak trafił do domu to nie jest źle. No chyba, że nie jest w domu u siebie. :decayed::polew: :polew:

:nose:

Nuda nie? :naughty: :naughty:
Opublikowano

Grisza jak się to hujstwo instaluje ? :gwizdanie:

Skopiuj ten plik na karte pamięci, późnej włącz w fonie eksplorator plików, odnajdz ten plik który skopiowałeś i go odpal ? wtedy zacznie się instalacja :naughty:
Opublikowano

:nose:

tu k**wa papciu :tongue4:

Opublikowano

:nose:

tu ku*** papciu :tongue4:

:shocked::polew: :polew: :polew: :polew:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.