Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No z tego co się słyszy to BREMBO to dobra firma i cena jaką koleś Ci zaprpopnował za przód i tył to bardzo dobra cena wg mnie. :good:

No i lecę do roboty. Do zoba za pól godziny. :naughty:

no to narka

No i jestem. :naughty:

no to PSSSYTTTT :decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No z tego co się słyszy to BREMBO to dobra firma i cena jaką koleś Ci zaprpopnował za przód i tył to bardzo dobra cena wg mnie. :good:

No i lecę do roboty. Do zoba za pól godziny. :naughty:

no to narka

No i jestem. :naughty:

no to PSSSYTTTT :decayed:

To wypij moje zdrowie. :wink4:
Opublikowano

znowu mam odwieczny dylemat iść na parking zawieść wozidlo czy nie a nie chce mi się jak cholera :decayed:

Opublikowano

znowu mam odwieczny dylemat iść na parking zawieść wozidlo czy nie a nie chce mi się jak cholera :decayed:

przecież w Knurkowie nie kradną :wink4:

Opublikowano

znowu mam odwieczny dylemat iść na parking zawieść wozidlo czy nie a nie chce mi się jak cholera :decayed:

Lenistwo... :gwizdanie:
Opublikowano

znowu mam odwieczny dylemat iść na parking zawieść wozidlo czy nie a nie chce mi się jak cholera :decayed:

przecież w Knurkowie nie kradną :wink4:

jasne :cool1: niedawno ukradli na mojej drodze paska ;(

znowu mam odwieczny dylemat iść na parking zawieść wozidlo czy nie a nie chce mi się jak cholera :decayed:

Lenistwo... :gwizdanie:

żebyś wiedział jak się tyle czasu nudzisz to się rozleniwiasz :decayed:

Opublikowano

no to pylaj na parkplatz :gwizdanie:

Opublikowano

no to pylaj na parkplatz :gwizdanie:

dobra przekonałeś mnie :kox: :kox: :kox:[br]Dopisany: 09 Kwiecień 2011, 20:26_________________________________________________to będzie można przyjąć jakiegoś alko w końcu :decayed:

Opublikowano

no to pylaj na parkplatz :gwizdanie:

dobra przekonałeś mnie :kox: :kox: :kox:[br]Dopisany: 09 Kwiecień 2011, 20:26_________________________________________________to będzie można przyjąć jakiegoś alko w końcu :decayed:

:naughty:

Opublikowano

znowu mam odwieczny dylemat iść na parking zawieść wozidlo czy nie a nie chce mi się jak cholera :decayed:

przecież w Knurkowie nie kradną :wink4:

jasne :cool1: niedawno ukradli na mojej drodze paska ;(

znowu mam odwieczny dylemat iść na parking zawieść wozidlo czy nie a nie chce mi się jak cholera :decayed:

Lenistwo... :gwizdanie:

żebyś wiedział jak się tyle czasu nudzisz to się rozleniwiasz :decayed:

To fakt... Jak się nic nie robi to tym bardziej się nie chce nic robić. :naughty: :naughty: :decayed: :decayed:

no to pylaj na parkplatz :gwizdanie:

dobra przekonałeś mnie :kox: :kox: :kox:

:good:
Opublikowano

ale tu dzisiaj nuda w wątkach :cool1:

Opublikowano

No straszna nuda. Wszyscy chleją pewnie! Chlory! :decayed:

Opublikowano

No straszna nuda. Wszyscy chleją pewnie! Chlory! :decayed:

a ja jednak sobie odpuściłem wlewik bo jakoś stracha mam czy nie cza będzie jechać gdzieś na rodzenie poczekam aż się mały urodzi i wtedy sobie odbije :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

No straszna nuda. Wszyscy chleją pewnie! Chlory! :decayed:

a ja jednak sobie odpuściłem wlewik bo jakoś stracha mam czy nie cza będzie jechać gdzieś na rodzenie poczekam aż się mały urodzi i wtedy sobie odbije :kox: :kox: :kox:

:good: Wódeczki nigdy nie braknie a ajakby cza było jechać rodzić to zonk!
Opublikowano

No straszna nuda. Wszyscy chleją pewnie! Chlory! :decayed:

a ja jednak sobie odpuściłem wlewik bo jakoś stracha mam czy nie cza będzie jechać gdzieś na rodzenie poczekam aż się mały urodzi i wtedy sobie odbije :kox: :kox: :kox:

:good: Wódeczki nigdy nie braknie a ajakby cza było jechać rodzić to zonk!

no i właśnie też tak myślę i dałem sobie spokój chodź smaki są :gwizdanie:

Opublikowano

No straszna nuda. Wszyscy chleją pewnie! Chlory! :decayed:

a ja jednak sobie odpuściłem wlewik bo jakoś stracha mam czy nie cza będzie jechać gdzieś na rodzenie poczekam aż się mały urodzi i wtedy sobie odbije :kox: :kox: :kox:

:good: Wódeczki nigdy nie braknie a ajakby cza było jechać rodzić to zonk!

no i właśnie też tak myślę i dałem sobie spokój chodź smaki są :gwizdanie:

:gwizdanie: Walcz z tym! :decayed::wink4:
Opublikowano

No straszna nuda. Wszyscy chleją pewnie! Chlory! :decayed:

:sick3:
Opublikowano

No straszna nuda. Wszyscy chleją pewnie! Chlory! :decayed:

a ja jednak sobie odpuściłem wlewik bo jakoś stracha mam czy nie cza będzie jechać gdzieś na rodzenie poczekam aż się mały urodzi i wtedy sobie odbije :kox: :kox: :kox:

:good: Wódeczki nigdy nie braknie a ajakby cza było jechać rodzić to zonk!

no i właśnie też tak myślę i dałem sobie spokój chodź smaki są :gwizdanie:

:gwizdanie: Walcz z tym! :decayed::wink4:

no wlasnie walcze zrobilem sobie zamiast drina grysik :bag::slina:

Opublikowano

No straszna nuda. Wszyscy chleją pewnie! Chlory! :decayed:

:sick3:

:mysli: Co jest Grisza? :naughty:
Opublikowano

No straszna nuda. Wszyscy chleją pewnie! Chlory! :decayed:

:sick3:

:mysli: Co jest Grisza? :naughty:

jak to co :gwizdanie: MEGA KAC :naughty::sick3:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.