Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

d85687dac5c0486d6dc57168de5b7ce1.jpg

:polew:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

d85687dac5c0486d6dc57168de5b7ce1.jpg

:polew:

:wallbash: :wallbash: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

ale znalazłam zdjęcia rozwodowe :gwizdanie:

grisza.jpg

grisza1.jpg

:gwizdanie:

Przed wami nic się nie ukryje :wink4:

Na imie ma Kasia, pochodzi z Krakowa i jest pielegniarką :naughty: bardzo miła dziewczyna :)

Mówiła że się mną zaopiekuje... i tak się opiekowała że o 6 rano prawie zimny wróciłem do pokoju :gwizdanie:

Ps.

Próbowałem coś Kędziorowi wyrwać... a wyszło jak wyszło.... :gwizdanie:

dokładnie że z Łodzi :gwizdanie: Kachnazgierz ma nick na forum i jezdzi b6 ciemny srebrny na rejestracjach EO MISIE :decayed:

Opublikowano

ale znalazłam zdjęcia rozwodowe :gwizdanie:

grisza.jpg

grisza1.jpg

:gwizdanie:

Przed wami nic się nie ukryje :wink4:

Na imie ma Kasia, pochodzi z Krakowa i jest pielegniarką :naughty: bardzo miła dziewczyna :)

Mówiła że się mną zaopiekuje... i tak się opiekowała że o 6 rano prawie zimny wróciłem do pokoju :gwizdanie:

Ps.

Próbowałem coś Kędziorowi wyrwać... a wyszło jak wyszło.... :gwizdanie:

dokładnie że z Łodzi :gwizdanie: Kachnazgierz ma nick na forum i jezdzi b6 ciemny srebrny na rejestracjach EO MISIE :decayed:

Sherlock Holmes... :wink4:

Ale to prawda. Grisza chyba za dużo miał na głowie... :kox:

Opublikowano

Diman, cóż za wyczerpujący opis profilu :gwizdanie: :naughty:

Opublikowano

ale znalazłam zdjęcia rozwodowe :gwizdanie:

grisza.jpg

grisza1.jpg

:gwizdanie:

Przed wami nic się nie ukryje :wink4:

Na imie ma Kasia, pochodzi z Krakowa i jest pielegniarką :naughty: bardzo miła dziewczyna :)

Mówiła że się mną zaopiekuje... i tak się opiekowała że o 6 rano prawie zimny wróciłem do pokoju :gwizdanie:

Ps.

Próbowałem coś Kędziorowi wyrwać... a wyszło jak wyszło.... :gwizdanie:

dokładnie że z Łodzi :gwizdanie: Kachnazgierz ma nick na forum i jezdzi b6 ciemny srebrny na rejestracjach EO MISIE :decayed:

Sherlock Holmes... :wink4:

Ale to prawda. Grisza chyba za dużo miał na głowie... :kox:

się jeździ po zlotach się wie :wink4:[br]Dopisany: 08 Kwiecień 2011, 14:32_________________________________________________

Diman, cóż za wyczerpujący opis profilu :gwizdanie: :naughty:

no a jakże się wie :tongue4:

Opublikowano
33967-top-gear.gif
Opublikowano

ale znalazłam zdjęcia rozwodowe :gwizdanie:

grisza.jpg

grisza1.jpg

:gwizdanie:

Przed wami nic się nie ukryje :wink4:

Na imie ma Kasia, pochodzi z Krakowa i jest pielegniarką :naughty: bardzo miła dziewczyna :)

Mówiła że się mną zaopiekuje... i tak się opiekowała że o 6 rano prawie zimny wróciłem do pokoju :gwizdanie:

Ps.

Próbowałem coś Kędziorowi wyrwać... a wyszło jak wyszło.... :gwizdanie:

raczej z Łodzi :gwizdanie:

Taaaa Kędziorowi... :gwizdanie: :wink4:

Stanley - Grisza chyba nie pamięta! :naughty: :naughty:

do Krakowa miałby bliżej :polew:

:polew: :polew: :polew:

Dobra dobra..... sprawdzałem Was..... :gwizdanie: noi znowu się potwierdziło że przed wami nic się nie ukryje :naughty:

z łodzi..... :mysli: co Ona mi polewała......

Opublikowano

ale znalazłam zdjęcia rozwodowe :gwizdanie:

grisza.jpg

grisza1.jpg

:gwizdanie:

Przed wami nic się nie ukryje :wink4:

Na imie ma Kasia, pochodzi z Krakowa i jest pielegniarką :naughty: bardzo miła dziewczyna :)

Mówiła że się mną zaopiekuje... i tak się opiekowała że o 6 rano prawie zimny wróciłem do pokoju :gwizdanie:

Ps.

Próbowałem coś Kędziorowi wyrwać... a wyszło jak wyszło.... :gwizdanie:

raczej z Łodzi :gwizdanie:

Taaaa Kędziorowi... :gwizdanie: :wink4:

Stanley - Grisza chyba nie pamięta! :naughty: :naughty:

do Krakowa miałby bliżej :polew:

:polew: :polew: :polew:

Dobra dobra..... sprawdzałem Was..... :gwizdanie: noi znowu się potwierdziło że przed wami nic się nie ukryje :naughty:

z łodzi..... :mysli: co Ona mi polewała......

No ciekawe co... :gwizdanie:
Opublikowano
:hi: po pracy, lecę na Kato zapodać Turbo wlew :kox:
Opublikowano

:hi: po pracy, lecę na Kato zapodać Turbo wlew :kox:

Chlor! :naughty:
Opublikowano

:hi:[br]Dopisany: 08 Kwiecień 2011, 17:19_________________________________________________

33967-top-gear.gif

oni są za ostrzy... :polew:

Opublikowano

:hi:[br]Dopisany: 08 Kwiecień 2011, 17:19_________________________________________________

33967-top-gear.gif

oni są za ostrzy... :polew:

Chyba pojebani!!!!!
Opublikowano

zaczynam :drunk: :beer1: :kox: qmple przyszli :gwizdanie: jutro bedzie :sick3:

Opublikowano

zaczynam :drunk: :beer1: :kox: qmple przyszli :gwizdanie: jutro bedzie :sick3:

:):):)

Opublikowano

no to pssyttt i meczyk :kox:

Opublikowano

zaczynam :drunk: :beer1: :kox: qmple przyszli :gwizdanie: jutro bedzie :sick3:

Toś się pochwalił albo pożalił! :polew: :polew: :polew:

no to pssyttt i meczyk :kox:

:good: Właśnie dotarłem do domu i C+ już na topie. :wink4: Ale nie wiem czy obejrzę cały meczyk bo mam póść do kumpla i pogadać o naprawie mojego quada. Wiecie. Spis części, kosztorys oczywiście przy jakimś pifku albo wódeczce... :gwizdanie:
Opublikowano

zaczynam :drunk: :beer1: :kox: qmple przyszli :gwizdanie: jutro bedzie :sick3:

Toś się pochwalił albo pożalił! :polew: :polew: :polew:

no to pssyttt i meczyk :kox:

:good: Właśnie dotarłem do domu i C+ już na topie. :wink4: Ale nie wiem czy obejrzę cały meczyk bo mam póść do kumpla i pogadać o naprawie mojego quada. Wiecie. Spis części, kosztorys oczywiście przy jakimś pifku albo wódeczce... :gwizdanie:

jakbyście potrzebowali pomocy to dzwoń :wink4:[br]Dopisany: 08 Kwiecień 2011, 20:55_________________________________________________aha, jakbys chciał zwiększyć moc (jakiś czip itp) to pisz

z Kędziorem Ci wszystko pochytamy.... i dostaniesz certyfikat :naughty:

Opublikowano

zaczynam :drunk: :beer1: :kox: qmple przyszli :gwizdanie: jutro bedzie :sick3:

Toś się pochwalił albo pożalił! :polew: :polew: :polew:

no to pssyttt i meczyk :kox:

:good: Właśnie dotarłem do domu i C+ już na topie. :wink4: Ale nie wiem czy obejrzę cały meczyk bo mam póść do kumpla i pogadać o naprawie mojego quada. Wiecie. Spis części, kosztorys oczywiście przy jakimś pifku albo wódeczce... :gwizdanie:

jakbyście potrzebowali pomocy to dzwoń :wink4:

:gwizdanie:
Opublikowano

i po pracy, jeszcze tylko sobota niedziela :polew:

jak Wam niewiele potrzeba :doh1:

niewiele? czy idealne oczy, idealne wlosy, idealna twarz, idealne piersi, idealna figura, idealne nogi, idealna pupa czy to mało?

:slina:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.