Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

to może i ja bym sie skusił na stanie na bramie :kox: :kox: jak wcześniej nie urodzę ;(

nie opuścimy Cię w tej zacnej chwili :naughty::decayed::kox:

Akjam ma spoko kamere to nagramy porod :kox: :kox: :kox::polew: :polew: :polew: :polew:

ja bede trzymal wodke do odkazania :decayed:[br]Dopisany: 07 Kwiecień 2011, 21:53_________________________________________________

to może i ja bym sie skusił na stanie na bramie :kox: :kox: jak wcześniej nie urodzę ;(

ok ty bedziesz bramkarzem' date=' ja bede trenerem :decayed: Bulczas nas bedzie wozil i podawal reczniki :tongue4:

[/quote']No i good! Ja ze Stanleyem w napadzie! :naughty: :naughty: :naughty:

Miszka bedzie na obronie bedzie kryl... innych :sick3::polew: :polew: :polew:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

to może i ja bym sie skusił na stanie na bramie :kox: :kox: jak wcześniej nie urodzę ;(

nie opuścimy Cię w tej zacnej chwili :naughty::decayed::kox:

Akjam ma spoko kamere to nagramy porod :kox: :kox: :kox::polew: :polew: :polew: :polew:

ja bede trzymal wodke do odkazania :decayed:

I będziemy się odkażać...
Opublikowano

Jak załatwicie busa mogę robić za kierowcę :tongue4:

Jak załatwicie busa mogę robić za kierowcę :tongue4:

:shocked: :shocked: Znalazł się... :gwizdanie:

to może i ja bym sie skusił na stanie na bramie :kox: :kox: jak wcześniej nie urodzę ;(

Jak urodzisz to będziemy jednocześnie grać i opijać potomka! :evil:

a opijac bedziemy napewno moge już teraz o tym zapewnic i zapraszam każdego co bedzie mial ochote sie za mnie i mojego synka napic :kox: :kox: :kox:[br]Dopisany: 07 Kwiecień 2011, 21:55_________________________________________________

to może i ja bym sie skusił na stanie na bramie :kox: :kox: jak wcześniej nie urodzę ;(

nie opuścimy Cię w tej zacnej chwili :naughty::decayed::kox:

dzieki :notworthy: :notworthy:

Opublikowano

to może i ja bym sie skusił na stanie na bramie :kox: :kox: jak wcześniej nie urodzę ;(

nie opuścimy Cię w tej zacnej chwili :naughty::decayed::kox:

Akjam ma spoko kamere to nagramy porod :kox: :kox: :kox::polew: :polew: :polew: :polew:

ja bede trzymal wodke do odkazania :decayed:[br]Dopisany: 07 Kwiecień 2011, 21:53_________________________________________________

to może i ja bym sie skusił na stanie na bramie :kox: :kox: jak wcześniej nie urodzę ;(

ok ty bedziesz bramkarzem, ja bede trenerem :decayed: Bulczas nas bedzie wozil i podawal reczniki :tongue4:

No i good! Ja ze Stanleyem w napadzie! :naughty: :naughty: :naughty:

Miszka bedzie na obronie bedzie kryl... innych :sick3::polew: :polew: :polew:

o f*ck, doj**ałeś :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

to może i ja bym sie skusił na stanie na bramie :kox: :kox: jak wcześniej nie urodzę ;(

nie opuścimy Cię w tej zacnej chwili :naughty::decayed::kox:

Akjam ma spoko kamere to nagramy porod :kox: :kox: :kox::polew: :polew: :polew: :polew:

ja bede trzymal wodke do odkazania :decayed:[br]Dopisany: 07 Kwiecień 2011, 21:53_________________________________________________

to może i ja bym sie skusił na stanie na bramie :kox: :kox: jak wcześniej nie urodzę ;(

ok ty bedziesz bramkarzem, ja bede trenerem :decayed: Bulczas nas bedzie wozil i podawal reczniki :tongue4:

No i good! Ja ze Stanleyem w napadzie! :naughty: :naughty: :naughty:

Miszka bedzie na obronie bedzie kryl... innych :sick3::polew: :polew: :polew:

o f*ck, dowaliłeś :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :nabijasie:

Opublikowano

to może i ja bym sie skusił na stanie na bramie :kox: :kox: jak wcześniej nie urodzę ;(

nie opuścimy Cię w tej zacnej chwili :naughty::decayed::kox:

Akjam ma spoko kamere to nagramy porod :kox: :kox: :kox::polew: :polew: :polew: :polew:

ja bede trzymal wodke do odkazania :decayed:[br]Dopisany: 07 Kwiecień 2011, 21:53_________________________________________________

to może i ja bym sie skusił na stanie na bramie :kox: :kox: jak wcześniej nie urodzę ;(

ok ty bedziesz bramkarzem, ja bede trenerem :decayed: Bulczas nas bedzie wozil i podawal reczniki :tongue4:

No i good! Ja ze Stanleyem w napadzie! :naughty: :naughty: :naughty:

Miszka bedzie na obronie bedzie kryl... innych :sick3::polew: :polew: :polew:

o f*ck, dowaliłeś :polew: :polew: :polew:

Przesadził! :naughty: :naughty: :naughty::polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Przesadził! :naughty: :naughty: :naughty::polew: :polew: :polew:

tak mi sie jakos napisalo :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Przesadził! :naughty: :naughty: :naughty::polew: :polew: :polew:

tak mi sie jakos napisalo :polew: :polew: :polew:

Głodnemu chleb na myśli! :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Przesadził! :naughty: :naughty: :naughty::polew: :polew: :polew:

tak mi sie jakos napisalo :polew: :polew: :polew:

Głodnemu chleb na myśli! :polew: :polew: :polew:

no pokryl bym jakas niunie :naughty:
Opublikowano

Przesadził! :naughty: :naughty: :naughty::polew: :polew: :polew:

tak mi sie jakos napisalo :polew: :polew: :polew:

Głodnemu chleb na myśli! :polew: :polew: :polew:

no pokryl bym jakas niunie :naughty:

:naughty: :naughty:
Opublikowano

zboki, o sporcie rozmawiamy :gwizdanie:

Opublikowano

to może i ja bym sie skusił na stanie na bramie :kox: :kox: jak wcześniej nie urodzę ;(

Na bramce to ja moge stać :gwizdanie:
Opublikowano

zboki, o sporcie rozmawiamy :gwizdanie:

No właśnie! :decayed:

to może i ja bym sie skusił na stanie na bramie :kox: :kox: jak wcześniej nie urodzę ;(

Na bramce to ja moge stać :gwizdanie:

Chyba jeździć i byś był za szybki. :naughty: Patrząc na wygibasy jakie wyczyniałeś na Twoim wózku w BT to ja gram w Twojej drużynie. :kox:
Opublikowano

to może i ja bym sie skusił na stanie na bramie :kox: :kox: jak wcześniej nie urodzę ;(

Na bramce to ja moge stać :gwizdanie:

hmm w sumie mogę oddać to stanowisko ale napewno pierwszy raz biegał nie będę na maxa bo mnie szlak trafi ewentualnie obrona oczywiscie nie tak jak miszka :decayed:

Opublikowano

to może i ja bym sie skusił na stanie na bramie :kox: :kox: jak wcześniej nie urodzę ;(

Na bramce to ja moge stać :gwizdanie:

hmm w sumie mogę oddać to stanowisko ale napewno pierwszy raz biegał nie będę na maxa bo mnie szlak trafi ewentualnie obrona oczywiscie nie tak jak miszka :decayed:

:gwizdanie:
Opublikowano

to może i ja bym sie skusił na stanie na bramie :kox: :kox: jak wcześniej nie urodzę ;(

Na bramce to ja moge stać :gwizdanie:

hmm w sumie mogę oddać to stanowisko ale napewno pierwszy raz biegał nie będę na maxa bo mnie szlak trafi ewentualnie obrona oczywiscie nie tak jak miszka :decayed:

musisz "gryżć trawę" :kox:

Opublikowano

to może i ja bym sie skusił na stanie na bramie :kox: :kox: jak wcześniej nie urodzę ;(

Na bramce to ja moge stać :gwizdanie:

hmm w sumie mogę oddać to stanowisko ale napewno pierwszy raz biegał nie będę na maxa bo mnie szlak trafi ewentualnie obrona oczywiscie nie tak jak miszka :decayed:

będziesz stał w obronie :naughty: a jak piłka będzie zdala od bramki to będę polewał... żeby krew rozrzedzić, wtedy się lepiej gra. Ja przynajmniej mam lepszą koordynacje ruchów :gwizdanie:
Opublikowano

to może i ja bym sie skusił na stanie na bramie :kox: :kox: jak wcześniej nie urodzę ;(

Na bramce to ja moge stać :gwizdanie:

hmm w sumie mogę oddać to stanowisko ale napewno pierwszy raz biegał nie będę na maxa bo mnie szlak trafi ewentualnie obrona oczywiscie nie tak jak miszka :decayed:

musisz "gryżć trawę" :kox:

dobra bede ale przy bramce :decayed::tongue4: :tongue4:[br]Dopisany: 07 Kwiecień 2011, 22:35_________________________________________________

to może i ja bym sie skusił na stanie na bramie :kox: :kox: jak wcześniej nie urodzę ;(

Na bramce to ja moge stać :gwizdanie:

hmm w sumie mogę oddać to stanowisko ale napewno pierwszy raz biegał nie będę na maxa bo mnie szlak trafi ewentualnie obrona oczywiscie nie tak jak miszka :decayed:

będziesz stał w obronie :naughty: a jak piłka będzie zdala od bramki to będę polewał... żeby krew rozrzedzić, wtedy się lepiej gra. Ja przynajmniej mam lepszą koordynacje ruchów :gwizdanie:

spoko trzymam cie za słowo :kox: :kox:

Opublikowano

to może i ja bym sie skusił na stanie na bramie :kox: :kox: jak wcześniej nie urodzę ;(

Na bramce to ja moge stać :gwizdanie:

hmm w sumie mogę oddać to stanowisko ale napewno pierwszy raz biegał nie będę na maxa bo mnie szlak trafi ewentualnie obrona oczywiscie nie tak jak miszka :decayed:

musisz "gryżć trawę" :kox:

dobra bede ale przy bramce :decayed::tongue4: :tongue4:

nie palić, a gryźć :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.