Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hellooooł lejdis :decayed:

Tolek, ja śpię po 4h i czuję się wporzo :naughty:

a Ty nie w robocie ?

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Hellooooł lejdis :decayed:

Tolek, ja śpię po 4h i czuję się wporzo :naughty:

Wydaje Ci się. :naughty::wink4:
Opublikowano

Hellooooł lejdis :decayed:

Tolek, ja śpię po 4h i czuję się wporzo :naughty:

ty jestes jeszcze mlody, mezczyzna potrzebuje min7godz snu, kiedys sie o tym przekonasz :decayed:
Opublikowano

fakt, czasem zdarzy mi się przyspać w robocie :polew:

Stasiu, miałem badania okresowe, no i pany, 85kg :naughty:[br]Dopisany: 08 Kwiecień 2011, 09:49_________________________________________________Ty stary ściulu :decayed:

Opublikowano

Hellooooł lejdis :decayed:

Tolek, ja śpię po 4h i czuję się wporzo :naughty:

ty jestes jeszcze mlody, mezczyzna potrzebuje min7godz snu, kiedys sie o tym przekonasz :decayed:

:polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Ty stary ściulu :decayed:

:tongue4:
Opublikowano

ja tam zawsze niewyspany jestem ale czy dłużej śpię tym gorzej się czuję :gwizdanie:

Opublikowano

ja tam zawsze niewyspany jestem ale czy dłużej śpię tym gorzej się czuję :gwizdanie:

Ty już pracujesz czy opierdalasz się? Za 4 godziny powie, że po robocie. :gwizdanie: :naughty:
Opublikowano

ja tam zawsze niewyspany jestem ale czy dłużej śpię tym gorzej się czuję :gwizdanie:

Ty już pracujesz czy opierdalasz się? Za 4 godziny powie, że po robocie. :gwizdanie: :naughty:

właśnie zaraz wychodzę z chaty :gwizdanie: mam na dziś tylko 4 spotkania ale i tak nie wiadomo czy wszystko zrobię :gwizdanie:

Opublikowano

ja tam zawsze niewyspany jestem ale czy dłużej śpię tym gorzej się czuję :gwizdanie:

Ty już pracujesz czy opierdalasz się? Za 4 godziny powie, że po robocie. :gwizdanie: :naughty:

pewnie pije wóde do śniadania :decayed:
Opublikowano

ja tam zawsze niewyspany jestem ale czy dłużej śpię tym gorzej się czuję :gwizdanie:

Ty już pracujesz czy opierdalasz się? Za 4 godziny powie, że po robocie. :gwizdanie: :naughty:

pewnie pije wóde do śniadania :decayed:

nie ale leżał Jasiek na blacie w kuchni i przez moment pomyślałem o urlopie na żądanie :kox:

Opublikowano

ja tam zawsze niewyspany jestem ale czy dłużej śpię tym gorzej się czuję :gwizdanie:

Ty już pracujesz czy opierdalasz się? Za 4 godziny powie, że po robocie. :gwizdanie: :naughty:

pewnie pije wóde do śniadania :decayed:

Przed już pewnie pił! :decayed:

ja tam zawsze niewyspany jestem ale czy dłużej śpię tym gorzej się czuję :gwizdanie:

Ty już pracujesz czy opierdalasz się? Za 4 godziny powie, że po robocie. :gwizdanie: :naughty:

właśnie zaraz wychodzę z chaty :gwizdanie: mam na dziś tylko 4 spotkania ale i tak nie wiadomo czy wszystko zrobię :gwizdanie:

Zarobiony! :cool1:
Opublikowano

ja tam zawsze niewyspany jestem ale czy dłużej śpię tym gorzej się czuję :gwizdanie:

Ty już pracujesz czy opierdalasz się? Za 4 godziny powie, że po robocie. :gwizdanie: :naughty:

pewnie pije wóde do śniadania :decayed:

Przed już pewnie pił! :decayed:

ja tam zawsze niewyspany jestem ale czy dłużej śpię tym gorzej się czuję :gwizdanie:

Ty już pracujesz czy opierdalasz się? Za 4 godziny powie, że po robocie. :gwizdanie: :naughty:

właśnie zaraz wychodzę z chaty :gwizdanie: mam na dziś tylko 4 spotkania ale i tak nie wiadomo czy wszystko zrobię :gwizdanie:

Zarobiony! :cool1:

:polew: :polew: :polew: :polew:

pojeby spadam bo na 11 muszę być w Cieszynie

Opublikowano

[br]Dopisany: 08 Kwiecień 2011, 09:56_________________________________________________

ja tam zawsze niewyspany jestem ale czy dłużej śpię tym gorzej się czuję :gwizdanie:

Ty już pracujesz czy opierdalasz się? Za 4 godziny powie, że po robocie. :gwizdanie: :naughty:

pewnie pije wóde do śniadania :decayed:

nie ale leżał Jasiek na blacie w kuchni i przez moment pomyślałem o urlopie na żądanie :kox:

Co? Uśmiechał się do Ciebie? :kox::naughty:
Opublikowano

[br]Dopisany: 08 Kwiecień 2011, 09:56_________________________________________________

ja tam zawsze niewyspany jestem ale czy dłużej śpię tym gorzej się czuję :gwizdanie:

Ty już pracujesz czy opierdalasz się? Za 4 godziny powie, że po robocie. :gwizdanie: :naughty:

pewnie pije wóde do śniadania :decayed:

nie ale leżał Jasiek na blacie w kuchni i przez moment pomyślałem o urlopie na żądanie :kox:

Co? Uśmiechał się do Ciebie? :kox::naughty:

ba nawet oczko mi puścił :wink4:

Opublikowano

ale znalazłam zdjęcia rozwodowe :gwizdanie:

grisza.jpg

grisza1.jpg

Opublikowano

ja tam zawsze niewyspany jestem ale czy dłużej śpię tym gorzej się czuję :gwizdanie:

Ty już pracujesz czy opierdalasz się? Za 4 godziny powie, że po robocie. :gwizdanie: :naughty:

pewnie pije wóde do śniadania :decayed:

Przed już pewnie pił! :decayed:

ja tam zawsze niewyspany jestem ale czy dłużej śpię tym gorzej się czuję :gwizdanie:

Ty już pracujesz czy opierdalasz się? Za 4 godziny powie, że po robocie. :gwizdanie: :naughty:

właśnie zaraz wychodzę z chaty :gwizdanie: mam na dziś tylko 4 spotkania ale i tak nie wiadomo czy wszystko zrobię :gwizdanie:

Zarobiony! :cool1:

:polew: :polew: :polew: :polew:

pojeby spadam bo na 11 muszę być w Cieszynie

Sam jeteś pojeb! :kox: BTW B8ką to się doleci za chwile... :gwizdanie: :naughty:
Opublikowano

Co? Uśmiechał się do Ciebie? :kox::naughty:

:polew: :polew: :polew:

pojeby spadam bo na 11 muszę być w Cieszynie

przyczepnosci :decayed:[br]Dopisany: 08 Kwiecień 2011, 09:59_________________________________________________

ale znalazłam zdjęcia rozwodowe :gwizdanie:

grisza.jpg

grisza1.jpg

a niby taki spokojny :naughty:
Opublikowano

ja tam zawsze niewyspany jestem ale czy dłużej śpię tym gorzej się czuję :gwizdanie:

Ty już pracujesz czy opierdalasz się? Za 4 godziny powie, że po robocie. :gwizdanie: :naughty:

pewnie pije wóde do śniadania :decayed:

Przed już pewnie pił! :decayed:

ja tam zawsze niewyspany jestem ale czy dłużej śpię tym gorzej się czuję :gwizdanie:

Ty już pracujesz czy opierdalasz się? Za 4 godziny powie, że po robocie. :gwizdanie: :naughty:

właśnie zaraz wychodzę z chaty :gwizdanie: mam na dziś tylko 4 spotkania ale i tak nie wiadomo czy wszystko zrobię :gwizdanie:

Zarobiony! :cool1:

:polew: :polew: :polew: :polew:

pojeby spadam bo na 11 muszę być w Cieszynie

Sam jeteś pojeb! :kox: BTW B8ką to się doleci za chwile... :gwizdanie: :naughty:

B8 mam na weekendy :kox:

do roboty Yaris ok spadam cegła na gaz kick down i wio 125km/h :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 08 Kwiecień 2011, 10:00_________________________________________________

ale znalazłam zdjęcia rozwodowe :gwizdanie:

grisza.jpg

grisza1.jpg

f*cker :decayed:

Opublikowano

B8 mam na weekendy :kox:

przyjedz do mnie powyrywamy lachony na b8, bedziemy "fajnymi chlopakami" :polew: :polew: :polew: :polew:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.