Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dobra śmigam na garaż wymienić uszczelkę na turbinie bo mi olej puszcza do później :hi:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dobra śmigam na garaż wymienić uszczelkę na turbinie bo mi olej puszcza do później :hi:

Good luck! :good:
Opublikowano

:hi:

:sick3: :sick3: :sick3:

Opublikowano

opanowane się zobaczy czy w końcu będzie z tym spokój :>[br]Dopisany: 09 Kwiecień 2011, 13:33_________________________________________________

:hi:

:sick3: :sick3: :sick3:

no i znowu przesadziłeś :gwizdanie:

Opublikowano

:hi:

:sick3: :sick3: :sick3:

Najlepszego... :drunk::polew: :polew: :polew:

opanowane się zobaczy czy w końcu będzie z tym spokój :>

:good:
Opublikowano

witka :hi:

K.O nie było :thumbdown:

dziś byłem na Los Numeros - takie se, momentami śmieszne :gwizdanie:

Opublikowano

:hi:

:sick3: :sick3: :sick3:

Najlepszego... :drunk::polew: :polew: :polew:

opanowane się zobaczy czy w końcu będzie z tym spokój :>

:good:

Wczoraj była maskara... do 4 rano walczyliśmy :wink4:
Opublikowano

:hi:

:sick3: :sick3: :sick3:

Najlepszego... :drunk::polew: :polew: :polew:

opanowane się zobaczy czy w końcu będzie z tym spokój :>

:good:

Wczoraj była maskara... do 4 rano walczyliśmy :wink4:

ulalalala :) zebys nam do wtorku wytrzezwiał ;)

Opublikowano

auto odebrane i wszystko bangla :)

kat wywalony i auto dostało trzecią młodość :kox:

Opublikowano

auto odebrane i wszystko bangla :)

kat wywalony i auto dostało trzecią młodość :kox:

:oklaski: no to teraz cza pod tą okazje coś wypić żeby się nie psuło :gwizdanie:[br]Dopisany: 09 Kwiecień 2011, 17:10_________________________________________________

auto odebrane i wszystko bangla :)

kat wywalony i auto dostało trzecią młodość :kox:

a kiedy tego Fmica zakładasz w końcu :decayed:

Opublikowano

auto odebrane i wszystko bangla :)

kat wywalony i auto dostało trzecią młodość :kox:

:oklaski: no to teraz cza pod tą okazje coś wypić żeby się nie psuło :gwizdanie:[br]Dopisany: 09 Kwiecień 2011, 17:10_________________________________________________

auto odebrane i wszystko bangla :)

kat wywalony i auto dostało trzecią młodość :kox:

a kiedy tego .... zakładasz w końcu :decayed:

nie wiem co masz na mysli :bag:

Opublikowano

auto odebrane i wszystko bangla :)

kat wywalony i auto dostało trzecią młodość :kox:

:good:

Co tu taka pustka? :mysli:

Opublikowano

auto odebrane i wszystko bangla :)

kat wywalony i auto dostało trzecią młodość :kox:

:good:

Co tu taka pustka? :mysli:

a co mogą robić żłopusie w sobotę :gwizdanie:

Opublikowano

auto odebrane i wszystko bangla :)

kat wywalony i auto dostało trzecią młodość :kox:

:oklaski: no to teraz cza pod tą okazje coś wypić żeby się nie psuło :gwizdanie:[br]Dopisany: 09 Kwiecień 2011, 17:10_________________________________________________

auto odebrane i wszystko bangla :)

kat wywalony i auto dostało trzecią młodość :kox:

a kiedy tego .... zakładasz w końcu :decayed:

nie wiem co masz na mysli :bag:

auto odebrane i wszystko bangla :)

kat wywalony i auto dostało trzecią młodość :kox:

:oklaski: no to teraz cza pod tą okazje coś wypić żeby się nie psuło :gwizdanie:[br]Dopisany: 09 Kwiecień 2011, 17:10_________________________________________________

auto odebrane i wszystko bangla :)

kat wywalony i auto dostało trzecią młodość :kox:

a kiedy tego .... zakładasz w końcu :decayed:

nie wiem co masz na mysli :bag:

:gwizdanie: :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 09 Kwiecień 2011, 18:22_________________________________________________

auto odebrane i wszystko bangla :)

kat wywalony i auto dostało trzecią młodość :kox:

:good:

Co tu taka pustka? :mysli:

a co mogą robić żłopusie w sobotę :gwizdanie:

jak to co rezac sprzątać okna myc i takie tam różne rzeczy :bag:

Opublikowano

ja dzisiaj malowałem kuchnię u dziadka, już mi się nic nie chce :disgust:

no chyba, że piwo - to mogę się napić :gwizdanie:

Opublikowano

auto odebrane i wszystko bangla :)

kat wywalony i auto dostało trzecią młodość :kox:

:good:

Co tu taka pustka? :mysli:

a co mogą robić żłopusie w sobotę :gwizdanie:

Wlew! :naughty:

auto odebrane i wszystko bangla :)

kat wywalony i auto dostało trzecią młodość :kox:

:oklaski: no to teraz cza pod tą okazje coś wypić żeby się nie psuło :gwizdanie:[br]Dopisany: 09 Kwiecień 2011, 17:10_________________________________________________

auto odebrane i wszystko bangla :)

kat wywalony i auto dostało trzecią młodość :kox:

a kiedy tego .... zakładasz w końcu :decayed:

nie wiem co masz na mysli :bag:

auto odebrane i wszystko bangla :)

kat wywalony i auto dostało trzecią młodość :kox:

:oklaski: no to teraz cza pod tą okazje coś wypić żeby się nie psuło :gwizdanie:[br]Dopisany: 09 Kwiecień 2011, 17:10_________________________________________________

auto odebrane i wszystko bangla :)

kat wywalony i auto dostało trzecią młodość :kox:

a kiedy tego .... zakładasz w końcu :decayed:

nie wiem co masz na mysli :bag:

:gwizdanie: :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 09 Kwiecień 2011, 18:22_________________________________________________

auto odebrane i wszystko bangla :)

kat wywalony i auto dostało trzecią młodość :kox:

:good:

Co tu taka pustka? :mysli:

a co mogą robić żłopusie w sobotę :gwizdanie:

jak to co rezac sprzątać okna myc i takie tam różne rzeczy :bag:

Okna myć... :polew: :polew: No chyba, że w A4ce... :naughty:
Opublikowano

ja dzisiaj malowałem kuchnię u dziadka, już mi się nic nie chce :disgust:

no chyba, że piwo - to mogę się napić :gwizdanie:

a ja dzisiaj rezanko w garażu i też mi się nie chce już nic :disgust: fure tylko odstawie i może jakiś drinek pyknę :naughty:

Opublikowano

ja dzisiaj malowałem kuchnię u dziadka, już mi się nic nie chce :disgust:

no chyba, że piwo - to mogę się napić :gwizdanie:

a ja dzisiaj rezanko w garażu i też mi się nie chce już nic :disgust: fure tylko odstawie i może jakiś drinek pyknę :naughty:

Ja dziś do roboty na noc więc bez alko. :cool1:
Opublikowano

Okna myć... :polew: :polew: No chyba, że w A4ce... :naughty:

ty sie nie śmiej bo już 2 razy musiałem myc bo kaśka nie dała rady :bag::oops:[br]Dopisany: 09 Kwiecień 2011, 18:38_________________________________________________

ja dzisiaj malowałem kuchnię u dziadka, już mi się nic nie chce :disgust:

no chyba, że piwo - to mogę się napić :gwizdanie:

a ja dzisiaj rezanko w garażu i też mi się nie chce już nic :disgust: fure tylko odstawie i może jakiś drinek pyknę :naughty:

Ja dziś do roboty na noc więc bez alko. :cool1:

ty sie masz dobrze :gwizdanie:

Opublikowano

Okna myć... :polew: :polew: No chyba, że w A4ce... :naughty:

ty sie nie śmiej bo już 2 razy musiałem myc bo kaśka nie dała rady :bag::oops:

No chciałbym to widzieć! :polew: :polew: :polew:

ja dzisiaj malowałem kuchnię u dziadka, już mi się nic nie chce :disgust:

no chyba, że piwo - to mogę się napić :gwizdanie:

a ja dzisiaj rezanko w garażu i też mi się nie chce już nic :disgust: fure tylko odstawie i może jakiś drinek pyknę :naughty:

Ja dziś do roboty na noc więc bez alko. :cool1:

ty sie masz dobrze :gwizdanie:

Nie chce mi się dziś do roboty bo coś ciulato się czuje. :disgust:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.