Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kurde, jakie wy macie piękne życie, tylko psst piwko wódeczka meczyki itp.

Ja tymczasem wróciłem z uczelni a jutro od 8 do 18 :/ aż żyć się nie chce…

:facepalm:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kurde, jakie wy macie piękne życie, tylko psst piwko wódeczka meczyki itp.

Ja tymczasem wróciłem z uczelni a jutro od 8 do 18 :/ aż żyć się nie chce…

:facepalm:

ja już swoje postudiowałem, nie masz najgorzej :wink4:

PS. Mam nadzieję, że nie chodzisz na wykłady :gwizdanie: :polew:

Opublikowano

Kurde, jakie wy macie piękne życie, tylko psst piwko wódeczka meczyki itp.

Ja tymczasem wróciłem z uczelni a jutro od 8 do 18 :/ aż żyć się nie chce…

:facepalm:

ja już swoje postudiowałem, nie masz najgorzej :wink4:

PS. Mam nadzieję, że nie chodzisz na wykłady :gwizdanie: :polew:

Ja też studiowanie mam za sobą. :wink4::good: No i jak to jest z tymi wykładami? :decayed:

Spadam na pifko... :kox: :kox:

Opublikowano

Kurde, jakie wy macie piękne życie, tylko psst piwko wódeczka meczyki itp.

Ja tymczasem wróciłem z uczelni a jutro od 8 do 18 :/ aż żyć się nie chce…

:facepalm:

ja już swoje postudiowałem, nie masz najgorzej :wink4:

PS. Mam nadzieję, że nie chodzisz na wykłady :gwizdanie: :polew:

Ja też studiowanie mam za sobą. :wink4::good: No i jak to jest z tymi wykładami? :decayed:

Spadam na pifko... :kox: :kox:

ja tez mam studiowanie za soba, 2 fakultety zrobione :decayed: zastanaiwam sie nad 3 ale musze to przemyslec :>
Opublikowano

Kurde, jakie wy macie piękne życie, tylko psst piwko wódeczka meczyki itp.

Ja tymczasem wróciłem z uczelni a jutro od 8 do 18 :/ aż żyć się nie chce…

:facepalm:

ja już swoje postudiowałem, nie masz najgorzej :wink4:

PS. Mam nadzieję, że nie chodzisz na wykłady :gwizdanie: :polew:

Ja też studiowanie mam za sobą. :wink4::good: No i jak to jest z tymi wykładami? :decayed:

Spadam na pifko... :kox: :kox:

Różnie, bo na niektóre trzeba chodzić (obecność i zwolnienie z egzaminu) :good:

Opublikowano

Student nie narzekaj nie masz źle codziennie o 4 no najpóźniej o 5 rano moja 18 miesięczna córeczka budzi się do życia i szaleje na maxa a zasypia dopiero o 12 po południu i to na max 2 godziny. Teraz śpi więc pije wasze zdrowie :kox:

Opublikowano
:hi: z rana :hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi: z raniocha
Opublikowano
:hi: :gwizdanie:
Opublikowano

:hi: :gwizdanie:

pospałeś :) a ja od 6.00 na służbie :disgust:

Opublikowano

:hi: :gwizdanie:

pospałeś :) a ja od 6.00 na służbie :disgust:

No trochę się drzemnąłem. :wink4:
Opublikowano

:hi: :gwizdanie:

pospałeś :) a ja od 6.00 na służbie :disgust:

No trochę się drzemnąłem. :wink4:

szczególnie, że byłeś pewnie na nocce :gwizdanie:

Opublikowano

:hi: :gwizdanie:

pospałeś :) a ja od 6.00 na służbie :disgust:

No trochę się drzemnąłem. :wink4:

jutro bede wiedziac co i jak z nasza sprawa ;)

Opublikowano

:hi: :gwizdanie:

pospałeś :) a ja od 6.00 na służbie :disgust:

No trochę się drzemnąłem. :wink4:

szczególnie, że byłeś pewnie na nocce :gwizdanie:

Na nocce u kumpla w garażu... :drunk: :gwizdanie:

:hi: :gwizdanie:

pospałeś :) a ja od 6.00 na służbie :disgust:

No trochę się drzemnąłem. :wink4:

jutro bede wiedziac co i jak z nasza sprawa ;)

:good::notworthy:
Opublikowano

:hi: :gwizdanie:

pospałeś :) a ja od 6.00 na służbie :disgust:

No trochę się drzemnąłem. :wink4:

szczególnie, że byłeś pewnie na nocce :gwizdanie:

Na nocce u kumpla w garażu... :drunk: :gwizdanie:

chlor :decayed:

Opublikowano

:hi: :gwizdanie:

pospałeś :) a ja od 6.00 na służbie :disgust:

No trochę się drzemnąłem. :wink4:

szczególnie, że byłeś pewnie na nocce :gwizdanie:

Na nocce u kumpla w garażu... :drunk: :gwizdanie:

chlor :decayed:

:jaaaaa::no: Delikatnie było. :wink4:
Opublikowano

:hi: :gwizdanie:

pospałeś :) a ja od 6.00 na służbie :disgust:

No trochę się drzemnąłem. :wink4:

szczególnie, że byłeś pewnie na nocce :gwizdanie:

Na nocce u kumpla w garażu... :drunk: :gwizdanie:

chlor :decayed:

:jaaaaa::no: Delikatnie było. :wink4:

niewiezymy :przebiegly:

Opublikowano

:hi: :gwizdanie:

pospałeś :) a ja od 6.00 na służbie :disgust:

No trochę się drzemnąłem. :wink4:

szczególnie, że byłeś pewnie na nocce :gwizdanie:

Na nocce u kumpla w garażu... :drunk: :gwizdanie:

chlor :decayed:

:jaaaaa::no: Delikatnie było. :wink4:

jasne :evil: :evil: :tongue4:

Opublikowano

:hi: :gwizdanie:

pospałeś :) a ja od 6.00 na służbie :disgust:

No trochę się drzemnąłem. :wink4:

szczególnie, że byłeś pewnie na nocce :gwizdanie:

Na nocce u kumpla w garażu... :drunk: :gwizdanie:

chlor :decayed:

:jaaaaa::no: Delikatnie było. :wink4:

jasne :evil: :evil: :tongue4:

Parę bronxów... :pali: Totalny luzik. :wink4:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.