Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mnie łeb naqrwia!

SKS :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Będzie kiedyś zorganizowany ten meczyk jakiś :gwizdanie:

Opublikowano

Mnie łeb naqrwia!

SKS :gwizdanie:

:decayed:

Będzie kiedyś zorganizowany ten meczyk jakiś :gwizdanie:

No będzie. :good: Zbieramy ludzików. :wink4: A coś tak wyskoczył nagle? :naughty:
Opublikowano

Mnie łeb naqrwia!

mnie tez coś zaczyna chyba pogoda albo mało alko we krwi :mysli:

Opublikowano

Będzie kiedyś zorganizowany ten meczyk jakiś :gwizdanie:

może w następną środe z addasko jedzioemy do Akjama :naughty:

chyba, że w niedzielę :gwizdanie:

Opublikowano

Będzie kiedyś zorganizowany ten meczyk jakiś :gwizdanie:

bedzie tylko kombinujemy jakiegos busa zeby nas pozniej porozwozil :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Mnie łeb naqrwia!

mnie tez coś zaczyna chyba pogoda albo mało alko we krwi :mysli:

nieeee, to SKS :decayed:[br]Dopisany: 07 Kwiecień 2011, 21:40_________________________________________________

Będzie kiedyś zorganizowany ten meczyk jakiś :gwizdanie:

bedzie tylko kombinujemy jakiegos busa zeby nas pozniej porozwozil :polew: :polew: :polew: :polew:

i kierowcę :gwizdanie:

Opublikowano

No bo mi się pograć a tu u mnie nie ma z kim :thumbdown:

Opublikowano

No bo mi się pograć a tu u mnie nie ma z kim :thumbdown:

jebnij sobie piwko w międzyczasie :naughty:

Opublikowano

Będzie kiedyś zorganizowany ten meczyk jakiś :gwizdanie:

może w następną środe z addasko jedzioemy do Akjama :naughty:

chyba, że w niedzielę :gwizdanie:

Jutro zadzwonię do kumpla i ustalę kiedy jest jakiś termin i będziemy działać. :good: W niedzielę chyba idę do roboty... :mysli:

Będzie kiedyś zorganizowany ten meczyk jakiś :gwizdanie:

bedzie tylko kombinujemy jakiegos busa zeby nas pozniej porozwozil :polew: :polew: :polew: :polew:

:naughty:
Opublikowano

Będzie kiedyś zorganizowany ten meczyk jakiś :gwizdanie:

może w następną środe z addasko jedzioemy do Akjama :naughty:

chyba, że w niedzielę :gwizdanie:

a co to za szpil się szykuje ... :naughty:

Opublikowano

Będzie kiedyś zorganizowany ten meczyk jakiś :gwizdanie:

może w następną środe z addasko jedzioemy do Akjama :naughty:

chyba, że w niedzielę :gwizdanie:

a co to za szpil się szykuje ... :naughty:

Kędzior vs reszta! :decayed:
Opublikowano

Jak załatwicie busa mogę robić za kierowcę :tongue4:

Opublikowano

Będzie kiedyś zorganizowany ten meczyk jakiś :gwizdanie:

może w następną środe z addasko jedzioemy do Akjama :naughty:

chyba, że w niedzielę :gwizdanie:

a co to za szpil się szykuje ... :naughty:

Kędzior vs reszta! :decayed:

:decayed:
Opublikowano

to może i ja bym sie skusił na stanie na bramie :kox: :kox: jak wcześniej nie urodzę ;(

Opublikowano

Jak załatwicie busa mogę robić za kierowcę :tongue4:

Jak załatwicie busa mogę robić za kierowcę :tongue4:

:shocked: :shocked: Znalazł się... :gwizdanie:

to może i ja bym sie skusił na stanie na bramie :kox: :kox: jak wcześniej nie urodzę ;(

Jak urodzisz to będziemy jednocześnie grać i opijać potomka! :evil:
Opublikowano

to może i ja bym sie skusił na stanie na bramie :kox: :kox: jak wcześniej nie urodzę ;(

ok ty bedziesz bramkarzem, ja bede trenerem :decayed: Bulczas nas bedzie wozil i podawal reczniki :tongue4:
Opublikowano

to może i ja bym sie skusił na stanie na bramie :kox: :kox: jak wcześniej nie urodzę ;(

nie opuścimy Cię w tej zacnej chwili :naughty::decayed::kox:

Opublikowano

to może i ja bym sie skusił na stanie na bramie :kox: :kox: jak wcześniej nie urodzę ;(

ok ty bedziesz bramkarzem, ja bede trenerem :decayed: Bulczas nas bedzie wozil i podawal reczniki :tongue4:

No i good! Ja ze Stanleyem w napadzie! :naughty: :naughty: :naughty:
Opublikowano

to może i ja bym sie skusił na stanie na bramie :kox: :kox: jak wcześniej nie urodzę ;(

ok ty bedziesz bramkarzem, ja bede trenerem :decayed: Bulczas nas bedzie wozil i podawal reczniki :tongue4:

Trener podaje ręczniki :tongue4:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.