Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:[br]Dopisany: 12 Kwiecień 2011, 14:10_________________________________________________stasiu ja dzisiaj bede na 100% to jak chcesz to mozesz zabrac mi ten zbiorniczek... :D
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:[br]Dopisany: 12 Kwiecień 2011, 14:10_________________________________________________stasiu ja dzisiaj bede na 100% to jak chcesz to mozesz zabrac mi ten zbiorniczek... :D

nie zabiorę go dzisiaj, bo nie jadę do mysłowic :gwizdanie:

Opublikowano

:hi:[br]Dopisany: 12 Kwiecień 2011, 14:10_________________________________________________stasiu ja dzisiaj bede na 100% to jak chcesz to mozesz zabrac mi ten zbiorniczek... :D

nie zabiorę go dzisiaj, bo nie jadę do mysłowic :gwizdanie:

nie zapomnij prosze tych rysunków do mnie i cen ;)

Opublikowano

:hi:[br]Dopisany: 12 Kwiecień 2011, 14:10_________________________________________________stasiu ja dzisiaj bede na 100% to jak chcesz to mozesz zabrac mi ten zbiorniczek... :D

nie zabiorę go dzisiaj, bo nie jadę do mysłowic :gwizdanie:

nie zapomnij prosze tych rysunków do mnie i cen ;)

mam w samochodzie, nie mogę zapomnieć przepakować :embarrassed:

Opublikowano

czekerałt

Stasiu a mi przywiez 2 czisy, i duza kole :decayed: aa i frytki do tego :kox:[br]Dopisany: 12 Kwiecień 2011, 14:45_________________________________________________

a mnie nie będzie :no:

szkoda
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

Ja chyba dotre i będę zdejmował dystanse :decayed:

Opublikowano

:hi:

Ja chyba dotre i będę zdejmował dystanse :decayed:

lepiej przyjedz ze zdjetymi noi ze srubami, bo chyba bede krotko dzisiaj
Opublikowano

:hi:

Ja chyba dotre i będę zdejmował dystanse :decayed:

lepiej przyjedz ze zdjetymi noi ze srubami, bo chyba bede krotko dzisiaj

Spoko założenie mi zajeło 30 minut to zdjęcie nie pójdzie dłużej :wink4:
Opublikowano

1302189140_by_ziaro_500.jpg

1302441772_by_Half23_500.jpg

:polew: :polew: :polew:

i tym, o to mistrzowskim akcentem zakończę dzień pracy :decayed:

Opublikowano

"Co robisz na walentynki................ "

"hmmm... biceps i klatke...."

:polew: :polew: :laghing2: :laghing2: :buhaha:

Opublikowano

Waryjoty! :naughty::kox: Dziś pod GoSportem już czy jak? :naughty::wink4:

Opublikowano

Waryjoty! :naughty::kox: Dziś pod GoSportem już czy jak? :naughty::wink4:

no jakoś to mi się jeszcze nie widzi.....
Opublikowano

strasznie wieje, to co, dalej underground?

Opublikowano

strasznie wieje, to co, dalej underground?

tak dalej w ukryciu i grill tez na dole ;)

Opublikowano

1302189140_by_ziaro_500.jpg

1302441772_by_Half23_500.jpg

:polew: :polew: :polew:

i tym, o to mistrzowskim akcentem zakończę dzień pracy :decayed:

biceps i klatę... :polew: :polew:

Opublikowano
:hi::confused4:
Opublikowano

1302441772_by_Half23_500.jpg

:polew: :polew: :polew:

i tym, o to mistrzowskim akcentem zakończę dzień pracy :decayed:

przehuj :polew: :polew: :polew:

ale jestem wyjebany masakra :confused4: dobraaaaanooooccccc

Opublikowano

dzięks za spota :hi:

Opublikowano

dzięks za spota :hi:

spoko nie ma sprawy :wink4:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.