Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ku*** ale nudny dzień i do tego ta pogoda :sick3: Od 8 nic nie zrobiłem poza wypiciem kawy :thumbdown:

ja tak mam od miesiąca :thumbdown:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

To ja bym ocipiał w takiej robocie. Lubię czasami posiedzieć ale bez przesady :gwizdanie:

Opublikowano

Hey, Cześć i czołem :)

:hi:

ten Golf nie jedzie :thumbdown:

a spalanie jak w 3.0 TDI :decayed:

:bicz::baseball:
Opublikowano

Hey, Cześć i czołem :)

:hi:

ten Golf nie jedzie :thumbdown:

a spalanie jak w 3.0 TDI :decayed:

:bicz::baseball:

źle mnie zrozumiałeś :wink4: miałem na myśli, że 3.0 pali jak golf 1.4 :naughty:

Opublikowano

ehh to mi tez sie dzisiaj nic nie chce jeszcze ta pogoda... :/

lej go grisza... :D on obraza 3.0tdi... :polew:

Opublikowano

tak z nudów:

Opublikowano

Mam złą informację. :disgust: Dzownił do mnie kumpel, że zajęcia na Orliku w dniu dzisiejszym chyba zostały odwołane. :angry: :angry: :angry: Podjadę tam za około godzinę i zobaczę co się dzieje. Jak będę coś wiedział to dam znać. :kwasny: :kwasny:

Opublikowano

Mam złą informację. :disgust: Dzownił do mnie kumpel, że zajęcia na Orliku w dniu dzisiejszym chyba zostały odwołane. :angry: :angry: :angry: Podjadę tam za około godzinę i zobaczę co się dzieje. Jak będę coś wiedział to dam znać. :kwasny: :kwasny:

ok[br]Dopisany: 13 Kwiecień 2011, 13:08_________________________________________________nie przejeżdża ktoś przypadkiem przez Świętochłowice ok 16 ? :gwizdanie:[br]Dopisany: 13 Kwiecień 2011, 13:08_________________________________________________1834854711.jpg

:gwizdanie:

Opublikowano

Mam złą informację. :disgust: Dzownił do mnie kumpel, że zajęcia na Orliku w dniu dzisiejszym chyba zostały odwołane. :angry: :angry: :angry: Podjadę tam za około godzinę i zobaczę co się dzieje. Jak będę coś wiedział to dam znać. :kwasny: :kwasny:

No to jest okazja żeby się napić :gwizdanie: :tongue4:

Stanley możesz się mi zorientować ile te piórka do mojego furacza ?

Opublikowano

Mam złą informację. :disgust: Dzownił do mnie kumpel, że zajęcia na Orliku w dniu dzisiejszym chyba zostały odwołane. :angry: :angry: :angry: Podjadę tam za około godzinę i zobaczę co się dzieje. Jak będę coś wiedział to dam znać. :kwasny: :kwasny:

No to jest okazja żeby się napić :gwizdanie: :tongue4:

Stanley możesz się mi zorientować ile te piórka do mojego furacza ?

zapytam

Opublikowano

!!! STASIU NAJLEPSZEGO Z OKAZJI URODZIN !!!

:drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk:

mam brac na jutro urlop? :kox:

Opublikowano

!!! STASIU NAJLEPSZEGO Z OKAZJI URODZIN !!!

:drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk:

mam brac na jutro urlop? :kox:

nie ma mnie w Polsce, będę pojutrze :bag:

Opublikowano

nie ma mnie w Polsce, będę pojutrze :bag:

foch...
Opublikowano

Cześć :hi:

Stasiu, Najlepszego stary ściulu :decayed::kox:

Opublikowano

Cześć :hi:

Stasiu, Najlepszego stary ściulu :decayed::kox:

co za brak kultury :>
Opublikowano

Cześć :hi:

Stasiu, Najlepszego stary ściulu :decayed::kox:

dzięki, stary rowerze :decayed:

Opublikowano

Najlpeszego Stanley! :drunk: :drunk:

Co do dzisiejszego grania mam mieć potwierdzenie około 16ej. Jakby mnie nie było przy necie to wyślę eskę do kogoś i dacie info na forum, ok? :wink4:

Opublikowano

Najlpeszego Stanley! :drunk: :drunk:

Co do dzisiejszego grania mam mieć potwierdzenie około 16ej. Jakby mnie nie było przy necie to wyślę eskę do kogoś i dacie info na forum, ok? :wink4:

:)

dobrze, panie kierowniku

Opublikowano

Najlpeszego Stanley! :drunk: :drunk:

Co do dzisiejszego grania mam mieć potwierdzenie około 16ej. Jakby mnie nie było przy necie to wyślę eskę do kogoś i dacie info na forum, ok? :wink4:

:)

dobrze, panie kierowniku

:guma::yeah:

Ty widzę Stan, że dziś znowu zarobiony? :cool1: :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.