Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi: prawie po robocie jeszcze tylko do 00.00 i bedzie koniec dzisiaj rozladunek potem juztro i weekend :gwizdanie:

Tyś jest cały czas na delegacji? :cool1: :gwizdanie:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi: prawie po robocie jeszcze tylko do 00.00 i bedzie koniec dzisiaj rozladunek potem juztro i weekend :gwizdanie:

Tyś jest cały czas na delegacji? :cool1: :gwizdanie:

no niestety do końca tygodnia a potem idę na opiekę na dzieciaka i wolne 2 tydnie :gwizdanie:

Opublikowano

:hi: prawie po robocie jeszcze tylko do 00.00 i bedzie koniec dzisiaj rozladunek potem juztro i weekend :gwizdanie:

Tyś jest cały czas na delegacji? :cool1: :gwizdanie:

no niestety do końca tygodnia a potem idę na opiekę na dzieciaka i wolne 2 tydnie :gwizdanie:

Tydzień opieki, tydzień picia :gwizdanie:
Opublikowano

:hi: prawie po robocie jeszcze tylko do 00.00 i bedzie koniec dzisiaj rozladunek potem juztro i weekend :gwizdanie:

Tyś jest cały czas na delegacji? :cool1: :gwizdanie:

no niestety do końca tygodnia a potem idę na opiekę na dzieciaka i wolne 2 tydnie :gwizdanie:

Cobyś trafił z rodzeniem. :wink4:

:hi: prawie po robocie jeszcze tylko do 00.00 i bedzie koniec dzisiaj rozladunek potem juztro i weekend :gwizdanie:

Tyś jest cały czas na delegacji? :cool1: :gwizdanie:

no niestety do końca tygodnia a potem idę na opiekę na dzieciaka i wolne 2 tydnie :gwizdanie:

Tydzień opieki, tydzień picia :gwizdanie:

A jak trafi to pewnie tak będzie... :gwizdanie: :kox:
Opublikowano

fajrant weekend prawie jutro jeszcze robię jakieś 3h :cool1:

Opublikowano

:hi: prawie po robocie jeszcze tylko do 00.00 i bedzie koniec dzisiaj rozladunek potem juztro i weekend :gwizdanie:

Tyś jest cały czas na delegacji? :cool1: :gwizdanie:

no niestety do końca tygodnia a potem idę na opiekę na dzieciaka i wolne 2 tydnie :gwizdanie:

Cobyś trafił z rodzeniem. :wink4:

:hi: prawie po robocie jeszcze tylko do 00.00 i bedzie koniec dzisiaj rozladunek potem juztro i weekend :gwizdanie:

Tyś jest cały czas na delegacji? :cool1: :gwizdanie:

no niestety do końca tygodnia a potem idę na opiekę na dzieciaka i wolne 2 tydnie :gwizdanie:

Tydzień opieki, tydzień picia :gwizdanie:

A jak trafi to pewnie tak będzie... :gwizdanie: :kox:

nie ma obawy trafie bo w poniedziałek będzie poród wiec nie ma obaw i właśnie będzie tydzień picia i tydzień opieki :kox: :kox: :gwizdanie:

Opublikowano

jutro dojebany mecz

Lech Poznań - Legia Warszawa :gwizdanie:

Opublikowano
:hi: z wieczora
Opublikowano

:hi: prawie po robocie jeszcze tylko do 00.00 i bedzie koniec dzisiaj rozladunek potem juztro i weekend :gwizdanie:

Tyś jest cały czas na delegacji? :cool1: :gwizdanie:

no niestety do końca tygodnia a potem idę na opiekę na dzieciaka i wolne 2 tydnie :gwizdanie:

Cobyś trafił z rodzeniem. :wink4:

:hi: prawie po robocie jeszcze tylko do 00.00 i bedzie koniec dzisiaj rozladunek potem juztro i weekend :gwizdanie:

Tyś jest cały czas na delegacji? :cool1: :gwizdanie:

no niestety do końca tygodnia a potem idę na opiekę na dzieciaka i wolne 2 tydnie :gwizdanie:

Tydzień opieki, tydzień picia :gwizdanie:

A jak trafi to pewnie tak będzie... :gwizdanie: :kox:

nie ma obawy trafie bo w poniedziałek będzie poród wiec nie ma obaw i właśnie będzie tydzień picia i tydzień opieki :kox: :kox: :gwizdanie:

Poczekajcie z tym rodzeniem do wtorku bo 19 kwiecień to dobry dzionek do narodzin... :wink4: :gwizdanie:

jutro dojebany mecz

Lech Poznań - Legia Warszawa :gwizdanie:

No cza obejrzeć i coś może obstawić... :evil:

:hi: z wieczora

:hi:
Opublikowano

ko oby jutro było ładnie...klocki przód trza zmienić...zaciski se odświeżyć...pięknie wyczyścić przeciągnąć farbą może ... :mysli:

a ta Pani będzie pomagać...

alicia_whitten_topless_babeblvd.jpg

a ta może później A4 wymyje ...

krystal_forscutt_bikini.jpg

Opublikowano

elvis nie ma to jak się poćieszać :gwizdanie:

Ide się vódeczki napić :>

Opublikowano

ale czy to nie jest okeyo ? :naughty:

Opublikowano

ale czy to nie jest okeyo ? :naughty:

jak najbardziej okeyo :)
Opublikowano

ko oby jutro było ładnie...klocki przód trza zmienić...zaciski se odświeżyć...pięknie wyczyścić przeciągnąć farbą może ... :mysli:

a ta Pani będzie pomagać...

alicia_whitten_topless_babeblvd.jpg

a ta może później A4 wymyje ...

krystal_forscutt_bikini.jpg

No fajna, fajna ale już nie opowiadaj... :cool1:

elvis nie ma to jak się poćieszać :gwizdanie:

Ide się vódeczki napić :>

Grisza Ty chlorze! :naughty:
Opublikowano

Ale wy nudni jesteście tylko o piciu gadacie, a jak jest impreza to nie ma chetnych :gwizdanie:

Opublikowano

ko oby jutro było ładnie...klocki przód trza zmienić...zaciski se odświeżyć...pięknie wyczyścić przeciągnąć farbą może ... :mysli:

a ta Pani będzie pomagać...

alicia_whitten_topless_babeblvd.jpg

a ta może później A4 wymyje ...

krystal_forscutt_bikini.jpg

No fajna, fajna ale już nie opowiadaj... :cool1:

elvis nie ma to jak się poćieszać :gwizdanie:

Ide się vódeczki napić :>

Grisza Ty chlorze! :naughty:

heheheh Gut Gut ja ja kindermachen[br]Dopisany: 15 Kwiecień 2011, 21:41_________________________________________________Ich kome ich kome....

Opublikowano

ko oby jutro było ładnie...klocki przód trza zmienić...zaciski se odświeżyć...pięknie wyczyścić przeciągnąć farbą może ... :mysli:

a ta Pani będzie pomagać...

alicia_whitten_topless_babeblvd.jpg

a ta może później A4 wymyje ...

krystal_forscutt_bikini.jpg

No fajna, fajna ale już nie opowiadaj... :cool1:

elvis nie ma to jak się poćieszać :gwizdanie:

Ide się vódeczki napić :>

Grisza Ty chlorze! :naughty:

źle się wyraziłem, JADE się vódeczki napić....

A tak apropo, dobra dobra.... sam byś się pewnie napił gdybyś nie był w pracy :naughty:

Ale wy nudni jesteście tylko o piciu gadacie, a jak jest impreza to nie ma chetnych :gwizdanie:

No dziś to ty powinnaś i piciu gadać, albo przynajmniej być drinknięta :tongue4:
Opublikowano

no nie mam z kim ;( Olali mnie

Opublikowano

no nie mam z kim ;( Olali mnie

wcale nie ;(

Opublikowano

jak to nie ;(

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.