Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no nie mam z kim ;( Olali mnie

NaJlEpSZeGo! :drunk::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no nie mam z kim ;( Olali mnie

Frajerzy........ :( Ja bym się z miłą chęcią z tobą napił no ale..... Odbijesz sobie w zatorze :naughty: a Ja z tobą :evil:
Opublikowano

no nie mam z kim ;( Olali mnie

NaJlEpSZeGo! :drunk::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk:

Dziękuje, ale tu chodzi o picie :embarrassed:[br]Dopisany: 15 Kwiecień 2011, 21:58_________________________________________________

no nie mam z kim ;( Olali mnie

Frajerzy........ :( Ja bym się z miłą chęcią z tobą napił no ale..... Odbijesz sobie w zatorze :naughty: a Ja z tobą :evil:

Ok zapamiętam (mam to teraz na piśmie)

Bo nie pamiętam dokładnie ale rok temu za dużo razem nie popilismy :kox:

Opublikowano

no nie mam z kim ;( Olali mnie

NaJlEpSZeGo! :drunk::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk:

Dziękuje, ale tu chodzi o picie :embarrassed:

No spoko, spoko. Ogólnie życzenia złożyłem bo dopiero teraz się dowiedziałęm o Twoich urodzinach. :cool1: A co do picia to cza było Nas zaprosić. :wink4::naughty: P.S. Wypijemy jeszcze. :cool1::kox:
Opublikowano

no nie mam z kim ;( Olali mnie

NaJlEpSZeGo! :drunk::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk:

Dziękuje, ale tu chodzi o picie :embarrassed:

No spoko, spoko. Ogólnie życzenia złożyłem bo dopiero teraz się dowiedziałęm o Twoich urodzinach. :cool1: A co do picia to cza było Nas zaprosić. :wink4::naughty: P.S. Wypijemy jeszcze. :cool1::kox:

Luz, nie chwaliłam sie tym mozesz nie wiedzieć, ten jeden raz wybaczam :wink4: I ciebie też trzymam za słowo :evil:

Opublikowano

no nie mam z kim ;( Olali mnie

NaJlEpSZeGo! :drunk::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk:

Dziękuje, ale tu chodzi o picie :embarrassed:

No spoko, spoko. Ogólnie życzenia złożyłem bo dopiero teraz się dowiedziałęm o Twoich urodzinach. :cool1: A co do picia to cza było Nas zaprosić. :wink4::naughty: P.S. Wypijemy jeszcze. :cool1::kox:

Luz, nie chwaliłam sie tym mozesz nie wiedzieć, ten jeden raz wybaczam :wink4: I ciebie też trzymam za słowo :evil:

:wink4::good:
Opublikowano

no nie mam z kim ;( Olali mnie

NaJlEpSZeGo! :drunk::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk:

Dziękuje, ale tu chodzi o picie :embarrassed:[br]Dopisany: 15 Kwiecień 2011, 21:58_________________________________________________

no nie mam z kim ;( Olali mnie

Frajerzy........ :( Ja bym się z miłą chęcią z tobą napił no ale..... Odbijesz sobie w zatorze :naughty: a Ja z tobą :evil:

Ok zapamiętam (mam to teraz na piśmie)

Bo nie pamiętam dokładnie ale rok temu za dużo razem nie popilismy :kox:

Masz to jak w banku. Na mnie możesz liczyć :)

A ostatni raz w zatorze wypiliśmy kilka kielichów :naughty: tym razem potrojimi tą ilość :gwizdanie:

Opublikowano

Taaaak piliśmy :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Ok, to w tym roku też się napijemy (nie wiem czy aż tyle, bo potem znowu zapomnę i znowu będziemy musieli pić) ale coś się napijemy :good:

Opublikowano

Taaaak piliśmy :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Ok, to w tym roku też się napijemy (nie wiem czy aż tyle, bo potem znowu zapomnę i znowu będziemy musieli pić) ale coś się napijemy :good:

Jak zapomnisz to znowu będzie okazja żeby się napić. :kox::naughty:
Opublikowano

No tak ale ile można czekać do następnej okazji!

Opublikowano

No tak ale ile można czekać do następnej okazji!

Chlor... :decayed:
Opublikowano

No tak ale ile można czekać do następnej okazji!

Chlor... :decayed:

widze chlorze że CI sie spodobało określenie "chlor" :tongue4:
Opublikowano

Kto... Ja.... nie, po prostu za dużo z wami przebywam,

Opublikowano

No tak ale ile można czekać do następnej okazji!

Chlor... :decayed:

widze chlorze że CI sie spodobało określenie "chlor" :tongue4:

Zmieniłem już opisy w telefonie i wszystkich z klubu mam na początku wpisanych chlor... :naughty:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Kto... Ja.... nie, po prostu za dużo z wami przebywam,

:wink4:

No tak ale ile można czekać do następnej okazji!

Chlor... :decayed:

widze chlorze że CI sie spodobało określenie "chlor" :tongue4:

Zmieniłem już opisy w telefonie i wszystkich z klubu mam na początku wpisanych chlor... :naughty:

:polew: :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :laghing2: :laghing2: :buahaha: :buahaha:
Opublikowano

:gwizdanie:

Opublikowano

:gwizdanie:

:gwizdanie:

CHLORZE TY....

Opublikowano

Filmik sobie włącze... :gwizdanie:

Opublikowano

No tak ale ile można czekać do następnej okazji!

Chlor... :decayed:

widze chlorze że CI sie spodobało określenie "chlor" :tongue4:

Zmieniłem już opisy w telefonie i wszystkich z klubu mam na początku wpisanych chlor... :naughty:

:polew: :polew: :polew: :polew:

a nie lepiej AA ? wtedy będziemy na początku w książce telefonicznej

Opublikowano

Gracia - moc buziaków :)[br]Dopisany: 15 Kwiecień 2011, 23:17_________________________________________________spadam się coś napić :hi:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.