Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wszyscy sprzątają czy ki ch*** ? :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

nie wszyscy niektórzy czekają na dzieci :decayed:[br]Dopisany: 21 Kwiecień 2011, 20:28_________________________________________________a konkretnie dziecko :gwizdanie:

Opublikowano

Witam :hi:[br]Dopisany: 21 Kwiecień 2011, 20:34_________________________________________________A tu panowie młody narybek na kierowce :> http://www.joemonster.org/filmy/34493/_Dloga_gowna_[br]Dopisany: 21 Kwiecień 2011, 20:35_________________________________________________Młody jest świetny :polew:

Opublikowano

Witam :hi:[br]Dopisany: 21 Kwiecień 2011, 20:34_________________________________________________A tu panowie młody narybek na kierowce :> http://www.joemonster.org/filmy/34493/_Dloga_gowna_[br]Dopisany: 21 Kwiecień 2011, 20:35_________________________________________________Młody jest świetny :polew:

no niezły :kox: :kox:

Opublikowano

Witam :hi:[br]Dopisany: 21 Kwiecień 2011, 20:34_________________________________________________A tu panowie młody narybek na kierowce :> http://www.joemonster.org/filmy/34493/_Dloga_gowna_[br]Dopisany: 21 Kwiecień 2011, 20:35_________________________________________________Młody jest świetny :polew:

no niezły :kox: :kox:

On jest lepszy odemnie :gwizdanie:
Opublikowano

masakra ten dzieciak, zna lepiej znaki niż niejeden kierowca... pozatym odróżnia znaki w lewp i prawo!

Opublikowano

auto wypolerowane :kox:

pssyytttt :kox:

ręczniczek z magłajarsa jest przejebaniutki :decayed:

Opublikowano

auto wypolerowane :kox:

pssyytttt :kox:

ręczniczek z magłajarsa jest przejebaniutki :decayed:

Kiedy mam podjechac z moją ukochaną :audi: ?? :gwizdanie: na dopieszczenie :naughty:
Opublikowano

auto wypolerowane :kox:

pssyytttt :kox:

ręczniczek z magłajarsa jest przejebaniutki :decayed:

Kiedy mam podjechac z moją ukochaną :audi: ?? :gwizdanie: na dopieszczenie :naughty:

jak przelejesz na moje konto 500zł to możesz teraz nawet :decayed:

Opublikowano

auto wypolerowane :kox:

pssyytttt :kox:

ręczniczek z magłajarsa jest przejebaniutki :decayed:

Kiedy mam podjechac z moją ukochaną :audi: ?? :gwizdanie: na dopieszczenie :naughty:

co się będziesz fatygował, ja przyjadę :polew:

Opublikowano

auto wypolerowane :kox:

pssyytttt :kox:

ręczniczek z magłajarsa jest przejebaniutki :decayed:

Kiedy mam podjechac z moją ukochaną :audi: ?? :gwizdanie: na dopieszczenie :naughty:

jak przelejesz na moje konto 500zł to możesz teraz nawet :decayed:

Kolega..... Masz bliżej ty mógłbyś podjechać..... :gwizdanie:

auto wypolerowane :kox:

pssyytttt :kox:

ręczniczek z magłajarsa jest przejebaniutki :decayed:

Kiedy mam podjechac z moją ukochaną :audi: ?? :gwizdanie: na dopieszczenie :naughty:

co się będziesz fatygował, ja przyjadę :polew:

I to mi się podoba.... Więcej takich forumowiczów... jutro 10:00 Ci pasuje :polew: :polew: NA PW CI adres zaraz pośle :polew:
Opublikowano

auto wypolerowane :kox:

pssyytttt :kox:

ręczniczek z magłajarsa jest przejebaniutki :decayed:

Kiedy mam podjechac z moją ukochaną :audi: ?? :gwizdanie: na dopieszczenie :naughty:

jak przelejesz na moje konto 500zł to możesz teraz nawet :decayed:

Kolega..... Masz bliżej ty mógłbyś podjechać..... :gwizdanie:

auto wypolerowane :kox:

pssyytttt :kox:

ręczniczek z magłajarsa jest przejebaniutki :decayed:

Kiedy mam podjechac z moją ukochaną :audi: ?? :gwizdanie: na dopieszczenie :naughty:

co się będziesz fatygował, ja przyjadę :polew:

I to mi się podoba.... Więcej takich forumowiczów... jutro 10:00 Ci pasuje :polew: :polew: NA PW CI adres zaraz pośle :polew:

o 10 jestem w pracy, chyba, że wezmę urlop to podjadę :decayed:

Opublikowano

auto wypolerowane :kox:

pssyytttt :kox:

ręczniczek z magłajarsa jest przejebaniutki :decayed:

Kiedy mam podjechac z moją ukochaną :audi: ?? :gwizdanie: na dopieszczenie :naughty:

jak przelejesz na moje konto 500zł to możesz teraz nawet :decayed:

Kolega..... Masz bliżej ty mógłbyś podjechać..... :gwizdanie:

auto wypolerowane :kox:

pssyytttt :kox:

ręczniczek z magłajarsa jest przejebaniutki :decayed:

Kiedy mam podjechac z moją ukochaną :audi: ?? :gwizdanie: na dopieszczenie :naughty:

co się będziesz fatygował, ja przyjadę :polew:

I to mi się podoba.... Więcej takich forumowiczów... jutro 10:00 Ci pasuje :polew: :polew: NA PW CI adres zaraz pośle :polew:

o 10 jestem w pracy, chyba, że wezmę urlop to podjadę :decayed:

e no to jak bierzesz urlop to cza to porządnie wykorzystać podjedz jeszcze do mnie szkoda dnia nie wykorzystać :decayed:

Opublikowano

auto wypolerowane :kox:

pssyytttt :kox:

ręczniczek z magłajarsa jest przejebaniutki :decayed:

Kiedy mam podjechac z moją ukochaną :audi: ?? :gwizdanie: na dopieszczenie :naughty:

jak przelejesz na moje konto 500zł to możesz teraz nawet :decayed:

Kolega..... Masz bliżej ty mógłbyś podjechać..... :gwizdanie:

auto wypolerowane :kox:

pssyytttt :kox:

ręczniczek z magłajarsa jest przejebaniutki :decayed:

Kiedy mam podjechac z moją ukochaną :audi: ?? :gwizdanie: na dopieszczenie :naughty:

co się będziesz fatygował, ja przyjadę :polew:

I to mi się podoba.... Więcej takich forumowiczów... jutro 10:00 Ci pasuje :polew: :polew: NA PW CI adres zaraz pośle :polew:

o 10 jestem w pracy, chyba, że wezmę urlop to podjadę :decayed:

e no to jak bierzesz urlop to cza to porządnie wykorzystać podjedz jeszcze do mnie szkoda dnia nie wykorzystać :decayed:

to już chyba nie będę w stanie, podczas polerowania dużo piję, bo tracę mnóstwo płynów :gwizdanie:

Opublikowano

auto wypolerowane :kox:

pssyytttt :kox:

ręczniczek z magłajarsa jest przejebaniutki :decayed:

Kiedy mam podjechac z moją ukochaną :audi: ?? :gwizdanie: na dopieszczenie :naughty:

jak przelejesz na moje konto 500zł to możesz teraz nawet :decayed:

Kolega..... Masz bliżej ty mógłbyś podjechać..... :gwizdanie:

auto wypolerowane :kox:

pssyytttt :kox:

ręczniczek z magłajarsa jest przejebaniutki :decayed:

Kiedy mam podjechac z moją ukochaną :audi: ?? :gwizdanie: na dopieszczenie :naughty:

co się będziesz fatygował, ja przyjadę :polew:

I to mi się podoba.... Więcej takich forumowiczów... jutro 10:00 Ci pasuje :polew: :polew: NA PW CI adres zaraz pośle :polew:

o 10 jestem w pracy, chyba, że wezmę urlop to podjadę :decayed:

e no to jak bierzesz urlop to cza to porządnie wykorzystać podjedz jeszcze do mnie szkoda dnia nie wykorzystać :decayed:

to już chyba nie będę w stanie, podczas polerowania dużo piję, bo tracę mnóstwo płynów :gwizdanie:

e no nie ma sprawy ja stawiam trunki wiec luz :naughty:

Opublikowano

auto wypolerowane :kox:

pssyytttt :kox:

ręczniczek z magłajarsa jest przejebaniutki :decayed:

Kiedy mam podjechac z moją ukochaną :audi: ?? :gwizdanie: na dopieszczenie :naughty:

jak przelejesz na moje konto 500zł to możesz teraz nawet :decayed:

Kolega..... Masz bliżej ty mógłbyś podjechać..... :gwizdanie:

auto wypolerowane :kox:

pssyytttt :kox:

ręczniczek z magłajarsa jest przejebaniutki :decayed:

Kiedy mam podjechac z moją ukochaną :audi: ?? :gwizdanie: na dopieszczenie :naughty:

co się będziesz fatygował, ja przyjadę :polew:

I to mi się podoba.... Więcej takich forumowiczów... jutro 10:00 Ci pasuje :polew: :polew: NA PW CI adres zaraz pośle :polew:

o 10 jestem w pracy, chyba, że wezmę urlop to podjadę :decayed:

e no to jak bierzesz urlop to cza to porządnie wykorzystać podjedz jeszcze do mnie szkoda dnia nie wykorzystać :decayed:

to już chyba nie będę w stanie, podczas polerowania dużo piję, bo tracę mnóstwo płynów :gwizdanie:

e no nie ma sprawy ja stawiam trunki wiec luz :naughty:

to wypolerowane by było najlepiej gardziołko :decayed:

Opublikowano

auto wypolerowane :kox:

pssyytttt :kox:

ręczniczek z magłajarsa jest przejebaniutki :decayed:

Kiedy mam podjechac z moją ukochaną :audi: ?? :gwizdanie: na dopieszczenie :naughty:

jak przelejesz na moje konto 500zł to możesz teraz nawet :decayed:

Kolega..... Masz bliżej ty mógłbyś podjechać..... :gwizdanie:

auto wypolerowane :kox:

pssyytttt :kox:

ręczniczek z magłajarsa jest przejebaniutki :decayed:

Kiedy mam podjechac z moją ukochaną :audi: ?? :gwizdanie: na dopieszczenie :naughty:

co się będziesz fatygował, ja przyjadę :polew:

I to mi się podoba.... Więcej takich forumowiczów... jutro 10:00 Ci pasuje :polew: :polew: NA PW CI adres zaraz pośle :polew:

o 10 jestem w pracy, chyba, że wezmę urlop to podjadę :decayed:

e no to jak bierzesz urlop to cza to porządnie wykorzystać podjedz jeszcze do mnie szkoda dnia nie wykorzystać :decayed:

to już chyba nie będę w stanie, podczas polerowania dużo piję, bo tracę mnóstwo płynów :gwizdanie:

e no nie ma sprawy ja stawiam trunki wiec luz :naughty:

to wypolerowane by było najlepiej gardziołko :decayed:

no :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

auto wypolerowane :kox:

pssyytttt :kox:

ręczniczek z magłajarsa jest przejebaniutki :decayed:

Kiedy mam podjechac z moją ukochaną :audi: ?? :gwizdanie: na dopieszczenie :naughty:

jak przelejesz na moje konto 500zł to możesz teraz nawet :decayed:

Kolega..... Masz bliżej ty mógłbyś podjechać..... :gwizdanie:

auto wypolerowane :kox:

pssyytttt :kox:

ręczniczek z magłajarsa jest przejebaniutki :decayed:

Kiedy mam podjechac z moją ukochaną :audi: ?? :gwizdanie: na dopieszczenie :naughty:

co się będziesz fatygował, ja przyjadę :polew:

I to mi się podoba.... Więcej takich forumowiczów... jutro 10:00 Ci pasuje :polew: :polew: NA PW CI adres zaraz pośle :polew:

o 10 jestem w pracy, chyba, że wezmę urlop to podjadę :decayed:

e no to jak bierzesz urlop to cza to porządnie wykorzystać podjedz jeszcze do mnie szkoda dnia nie wykorzystać :decayed:

to już chyba nie będę w stanie, podczas polerowania dużo piję, bo tracę mnóstwo płynów :gwizdanie:

e no nie ma sprawy ja stawiam trunki wiec luz :naughty:

chyba zostaniesz mojim najlepszym qmplem :polew: :polew: :gwizdanie:

Stanley pięknie się wymigałes robotą :gwizdanie:

Opublikowano

zasadniczo to ja nie piję :embarrassed:

Opublikowano

zasadniczo to ja nie piję :embarrassed:

to mamy coś wspólnego :gwizdanie:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.