Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no i wreszcie w domku... :decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja pierdziu, nic mi się nie chce, w robocie, to tylko udaję dzisiaj, że jestem zajęty...

Jakoś tak się czuję osłabiony, że szok, nie wiem czy przez ta pogodę.

Dlatego kupiłem sobie BlueMAG jedyny :kox:

" Zalecany jest zwłaszcza w stanach:

przemęczenia i osłabienia

•wzmożonego napięcia nerwowego i nadmiernej drażliwości

•zwiększonej podatności na stres

•osłabionej zdolności koncentracji i zapamiętywania

•pojawienia się skurczy mięśniowych

•zwiększonego wysiłku fizycznego

"[br]Dopisany: 22 Kwiecień 2011, 13:30_________________________________________________W RADIO ZET u WAISA, czy jak go się tam pisze, mówią o naklejkach "dzieci w aucie"

Opublikowano

BTW

christmas sucks :decayed:

Opublikowano

wesołych i mokrego jajka :)

Opublikowano

wesołych i mokrego jajka :)

wzajemnie

Kurde chodzi mo po głowie kwestia drinka... i nie wiem czy zrobić sobie czy nie :gwizdanie:

Opublikowano

:hi: wielki piątek był wielki w c**j w robocie a myślałem, żę już klienci nie będą się chcieli spotykać a tu zonk............ a więc fajran po robocie

psssssssyt tyskie już w połowie dopite, Ula piecze zapiekankę (nie kędzior nie możesz wpaść)

wesołych i mokrego jajka :)

wzajemnie

Kurde chodzi mo po głowie kwestia drinka... i nie wiem czy zrobić sobie czy nie :gwizdanie:

to co 0,7 ?

Opublikowano

:hi: wielki piątek był wielki w ch*** w robocie a myślałem, żę już klienci nie będą się chcieli spotykać a tu zonk............ a więc fajran po robocie

psssssssyt tyskie już w połowie dopite, Ula piecze zapiekankę (nie kędzior nie możesz wpaść)

wesołych i mokrego jajka :)

wzajemnie

Kurde chodzi mo po głowie kwestia drinka... i nie wiem czy zrobić sobie czy nie :gwizdanie:

to co 0,7 ?

Ad.1. :polew: :polew: biedny kędzior :wink4:

Ad.2. Jestem za... tylko samemu tak 0,7 :gwizdanie:

Opublikowano

:hi: wielki piątek był wielki w ch*** w robocie a myślałem, żę już klienci nie będą się chcieli spotykać a tu zonk............ a więc fajran po robocie

psssssssyt tyskie już w połowie dopite, Ula piecze zapiekankę (nie kędzior nie możesz wpaść)

wesołych i mokrego jajka :)

wzajemnie

Kurde chodzi mo po głowie kwestia drinka... i nie wiem czy zrobić sobie czy nie :gwizdanie:

to co 0,7 ?

Ad.1. :polew: :polew: biedny kędzior :wink4:

Ad.2. Jestem za... tylko samemu tak 0,7 :gwizdanie:

moja by mnie za***ała gdybym ją teraz wysterował i pitną z doma :wallbash: ale chętnie bym flache zrobił choć dziś W Piątek

Opublikowano

:hi: wielki piątek był wielki w ch*** w robocie a myślałem, żę już klienci nie będą się chcieli spotykać a tu zonk............ a więc fajran po robocie

psssssssyt tyskie już w połowie dopite, Ula piecze zapiekankę (nie kędzior nie możesz wpaść)

wesołych i mokrego jajka :)

wzajemnie

Kurde chodzi mo po głowie kwestia drinka... i nie wiem czy zrobić sobie czy nie :gwizdanie:

to co 0,7 ?

Ad.1. :polew: :polew: biedny kędzior :wink4:

Ad.2. Jestem za... tylko samemu tak 0,7 :gwizdanie:

moja by mnie za***ała gdybym ją teraz wysterował i pitną z doma :wallbash: ale chętnie bym flache zrobił choć dziś W Piątek

hmmmm... dlatego wiode życie kawalera :gwizdanie: żyć nie umierać :naughty:
Opublikowano

:hi: wielki piątek był wielki w ch*** w robocie a myślałem, żę już klienci nie będą się chcieli spotykać a tu zonk............ a więc fajran po robocie

psssssssyt tyskie już w połowie dopite, Ula piecze zapiekankę (nie kędzior nie możesz wpaść)

wesołych i mokrego jajka :)

wzajemnie

Kurde chodzi mo po głowie kwestia drinka... i nie wiem czy zrobić sobie czy nie :gwizdanie:

to co 0,7 ?

Ad.1. :polew: :polew: biedny kędzior :wink4:

Ad.2. Jestem za... tylko samemu tak 0,7 :gwizdanie:

moja by mnie za***ała gdybym ją teraz wysterował i pitną z doma :wallbash: ale chętnie bym flache zrobił choć dziś W Piątek

to za ile i gdzie ? :mysli:

Opublikowano

:hi: wielki piątek był wielki w ch*** w robocie a myślałem, żę już klienci nie będą się chcieli spotykać a tu zonk............ a więc fajran po robocie

psssssssyt tyskie już w połowie dopite, Ula piecze zapiekankę (nie kędzior nie możesz wpaść)

wesołych i mokrego jajka :)

wzajemnie

Kurde chodzi mo po głowie kwestia drinka... i nie wiem czy zrobić sobie czy nie :gwizdanie:

to co 0,7 ?

Ad.1. :polew: :polew: biedny kędzior :wink4:

Ad.2. Jestem za... tylko samemu tak 0,7 :gwizdanie:

moja by mnie za***ała gdybym ją teraz wysterował i pitną z doma :wallbash: ale chętnie bym flache zrobił choć dziś W Piątek

to za ile i gdzie ? :mysli:

no nie wiem :mysli: jakieś propozycje :naughty:

Opublikowano

:hi: wielki piątek był wielki w ch*** w robocie a myślałem, żę już klienci nie będą się chcieli spotykać a tu zonk............ a więc fajran po robocie

psssssssyt tyskie już w połowie dopite, Ula piecze zapiekankę (nie kędzior nie możesz wpaść)

wesołych i mokrego jajka :)

wzajemnie

Kurde chodzi mo po głowie kwestia drinka... i nie wiem czy zrobić sobie czy nie :gwizdanie:

to co 0,7 ?

Ad.1. :polew: :polew: biedny kędzior :wink4:

Ad.2. Jestem za... tylko samemu tak 0,7 :gwizdanie:

moja by mnie za***ała gdybym ją teraz wysterował i pitną z doma :wallbash: ale chętnie bym flache zrobił choć dziś W Piątek

to za ile i gdzie ? :mysli:

no nie wiem :mysli: jakieś propozycje :naughty:

podwiezie Cię Ula do kato ?

Opublikowano

:hi: wielki piątek był wielki w ch*** w robocie a myślałem, żę już klienci nie będą się chcieli spotykać a tu zonk............ a więc fajran po robocie

psssssssyt tyskie już w połowie dopite, Ula piecze zapiekankę (nie kędzior nie możesz wpaść)

wesołych i mokrego jajka :)

wzajemnie

Kurde chodzi mo po głowie kwestia drinka... i nie wiem czy zrobić sobie czy nie :gwizdanie:

to co 0,7 ?

Ad.1. :polew: :polew: biedny kędzior :wink4:

Ad.2. Jestem za... tylko samemu tak 0,7 :gwizdanie:

moja by mnie za***ała gdybym ją teraz wysterował i pitną z doma :wallbash: ale chętnie bym flache zrobił choć dziś W Piątek

to za ile i gdzie ? :mysli:

no nie wiem :mysli: jakieś propozycje :naughty:

podwiezie Cię Ula do kato ?

dzięki za zaproszenie ale rano jadę w trasę i nie mogę pochlać :thumbdown:

Opublikowano

:hi: wielki piątek był wielki w ch*** w robocie a myślałem, żę już klienci nie będą się chcieli spotykać a tu zonk............ a więc fajran po robocie

psssssssyt tyskie już w połowie dopite, Ula piecze zapiekankę (nie kędzior nie możesz wpaść)

wesołych i mokrego jajka :)

wzajemnie

Kurde chodzi mo po głowie kwestia drinka... i nie wiem czy zrobić sobie czy nie :gwizdanie:

to co 0,7 ?

Ad.1. :polew: :polew: biedny kędzior :wink4:

Ad.2. Jestem za... tylko samemu tak 0,7 :gwizdanie:

moja by mnie za***ała gdybym ją teraz wysterował i pitną z doma :wallbash: ale chętnie bym flache zrobił choć dziś W Piątek

to za ile i gdzie ? :mysli:

no nie wiem :mysli: jakieś propozycje :naughty:

podwiezie Cię Ula do kato ?

dzięki za zaproszenie ale rano jadę w trasę i nie mogę pochlać :thumbdown:

w takim razie dzisiaj na trzeźwo, w końcu wlk post :gwizdanie:

Opublikowano

trzeźwo jak trzeźwo piwka można walić

pssssssyt drugi bronek :tongue4:

Opublikowano

:hi: wielki piątek był wielki w ch*** w robocie a myślałem, żę już klienci nie będą się chcieli spotykać a tu zonk............ a więc fajran po robocie

psssssssyt tyskie już w połowie dopite, Ula piecze zapiekankę (nie kędzior nie możesz wpaść)

wesołych i mokrego jajka :)

wzajemnie

Kurde chodzi mo po głowie kwestia drinka... i nie wiem czy zrobić sobie czy nie :gwizdanie:

to co 0,7 ?

Ad.1. :polew: :polew: biedny kędzior :wink4:

Ad.2. Jestem za... tylko samemu tak 0,7 :gwizdanie:

moja by mnie za***ała gdybym ją teraz wysterował i pitną z doma :wallbash: ale chętnie bym flache zrobił choć dziś W Piątek

to za ile i gdzie ? :mysli:

no nie wiem :mysli: jakieś propozycje :naughty:

podwiezie Cię Ula do kato ?

Odrazu do Kato.... :bicz2:

trzeźwo jak trzeźwo piwka można walić

pssssssyt drugi bronek :tongue4:

To chyba sobie jednak zrobie drina :gwizdanie: nikt nie chce się zemną napić :przebiegly:
Opublikowano

:hi: wielki piątek był wielki w ch*** w robocie a myślałem, żę już klienci nie będą się chcieli spotykać a tu zonk............ a więc fajran po robocie

psssssssyt tyskie już w połowie dopite, Ula piecze zapiekankę (nie kędzior nie możesz wpaść)

wesołych i mokrego jajka :)

wzajemnie

Kurde chodzi mo po głowie kwestia drinka... i nie wiem czy zrobić sobie czy nie :gwizdanie:

to co 0,7 ?

Ad.1. :polew: :polew: biedny kędzior :wink4:

Ad.2. Jestem za... tylko samemu tak 0,7 :gwizdanie:

moja by mnie za***ała gdybym ją teraz wysterował i pitną z doma :wallbash: ale chętnie bym flache zrobił choć dziś W Piątek

to za ile i gdzie ? :mysli:

no nie wiem :mysli: jakieś propozycje :naughty:

podwiezie Cię Ula do kato ?

Odrazu do Kato.... :bicz2:

trzeźwo jak trzeźwo piwka można walić

pssssssyt drugi bronek :tongue4:

To chyba sobie jednak zrobie drina :gwizdanie: nikt nie chce się zemną napić :przebiegly:

pewnie walisz już od południa ale tak ściemniasz, że dopiero zaczynasz :tongue4:

Opublikowano

Ula piecze zapiekankę (nie kędzior nie możesz wpaść)

:ssij: a poza tym mi Ula wczoraj ja zrobila wiec dzisiaj juz na nia smaku niemam :decayed:

jeszcze tylko jutro i swieta

BTW

christmas sucks :decayed:

:good:
Opublikowano

Ula piecze zapiekankę (nie kędzior nie możesz wpaść)

:ssij: a poza tym mi Ula wczoraj ja zrobila wiec dzisiaj juz na nia smaku niemam :decayed:

jeszcze tylko jutro i swieta

BTW

christmas sucks :decayed:

:good:

ciekawe czy byłbyś taki kozak jakby Twoja takie rzeczy widziała, że wypisujesz kapciuchu

Opublikowano

:hi: wielki piątek był wielki w ch*** w robocie a myślałem, żę już klienci nie będą się chcieli spotykać a tu zonk............ a więc fajran po robocie

psssssssyt tyskie już w połowie dopite, Ula piecze zapiekankę (nie kędzior nie możesz wpaść)

wesołych i mokrego jajka :)

wzajemnie

Kurde chodzi mo po głowie kwestia drinka... i nie wiem czy zrobić sobie czy nie :gwizdanie:

to co 0,7 ?

Ad.1. :polew: :polew: biedny kędzior :wink4:

Ad.2. Jestem za... tylko samemu tak 0,7 :gwizdanie:

moja by mnie za***ała gdybym ją teraz wysterował i pitną z doma :wallbash: ale chętnie bym flache zrobił choć dziś W Piątek

to za ile i gdzie ? :mysli:

no nie wiem :mysli: jakieś propozycje :naughty:

podwiezie Cię Ula do kato ?

Odrazu do Kato.... :bicz2:

trzeźwo jak trzeźwo piwka można walić

pssssssyt drugi bronek :tongue4:

To chyba sobie jednak zrobie drina :gwizdanie: nikt nie chce się zemną napić :przebiegly:

pewnie walisz już od południa ale tak ściemniasz, że dopiero zaczynasz :tongue4:

właśnie kuźwa nie... od rana zajob. ALe najważniesjze furacz umyty :naughty:

wróciłem do domu 1h temu i nie wiem co robić :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.