Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ciekawe czy byłbyś taki kozak jakby Twoja takie rzeczy widziała, że wypisujesz kapciuchu

pewnie by mnie lajtowo przekopala :decayed:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ciekawe czy byłbyś taki kozak jakby Twoja takie rzeczy widziała, że wypisujesz kapciuchu

pewnie by mnie lajtowo przekopala :decayed:

pewnie nie lajtowo a w c**j :decayed:

Opublikowano

ciekawe czy byłbyś taki kozak jakby Twoja takie rzeczy widziała, że wypisujesz kapciuchu

pewnie by mnie lajtowo przekopala :decayed:

pewnie nie lajtowo a w ch*** :decayed:

hehe mogla by sie zagapic i niezauwazyc tego ze stracilem przytomosc :polew: :polew:

a tak serio to ja dowodze :naughty::kox:

Opublikowano

ciekawe czy byłbyś taki kozak jakby Twoja takie rzeczy widziała, że wypisujesz kapciuchu

pewnie by mnie lajtowo przekopala :decayed:

pewnie nie lajtowo a w ch*** :decayed:

hehe mogla by sie zagapic i niezauwazyc tego ze stracilem przytomosc :polew: :polew:

a tak serio to ja dowodze :naughty::kox:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

ciekawe czy byłbyś taki kozak jakby Twoja takie rzeczy widziała, że wypisujesz kapciuchu

pewnie by mnie lajtowo przekopala :decayed:

pewnie nie lajtowo a w ch*** :decayed:

hehe mogla by sie zagapic i niezauwazyc tego ze stracilem przytomosc :polew: :polew:

a tak serio to ja dowodze :naughty::kox:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

kozak ze mnie :decayed:
Opublikowano

jednak psssyt drineczek :wink4:

Opublikowano

jednak psssyt drineczek :wink4:

psyyt tyskie "malpeczka 0,3 :decayed:"
Opublikowano

jednak psssyt drineczek :wink4:

psyyt tyskie "malpeczka 0,3 :decayed:"

:naughty:

Miszka miał wpaść, mieliśmy wypić 0,7. oczywiście na leb, a później bym go odwiózł :polew: ale mnie olał :gwizdanie:

Opublikowano

a ja pssytt, mineralka :blink:

Opublikowano

a ja pssytt, mineralka :blink:

bez komentarza

jednak psssyt drineczek :wink4:

psyyt tyskie "malpeczka 0,3 :decayed:"

:naughty:

Miszka miał wpaść, mieliśmy wypić 0,7. oczywiście na leb, a później bym go odwiózł :polew: ale mnie olał :gwizdanie:

pewnie Ula mu zabronila, on pantofel jest :polew:
Opublikowano

a ja pssytt, mineralka :blink:

bez komentarza

jednak psssyt drineczek :wink4:

psyyt tyskie "malpeczka 0,3 :decayed:"

:naughty:

Miszka miał wpaść, mieliśmy wypić 0,7. oczywiście na leb, a później bym go odwiózł :polew: ale mnie olał :gwizdanie:

pewnie Ula mu zabronila, on pantofel jest :polew:

To akurat to chyba wszyscy wiedzą :gwizdanie:
Opublikowano

Siema pantofle i cała reszta. :naughty::hi:

Opublikowano

Siema pantofle i cała reszta. :naughty::hi:

:siema: chlorze :gwizdanie:
Opublikowano

Siema pantofle i cała reszta. :naughty::hi:

:siema: chlorze :gwizdanie:

Ja już bez alko cały tydzień. :cool1:
Opublikowano

Siema pantofle i cała reszta. :naughty::hi:

:siema: chlorze :gwizdanie:

Ja już bez alko cały tydzień. :cool1:

jak żeś się struł tak w weekend to nie ma się co dziwić :wink4:

Opublikowano

Siema pantofle i cała reszta. :naughty::hi:

:siema: chlorze :gwizdanie:

Ja już bez alko cały tydzień. :cool1:

dobra dobra... nie poznaje kolegi :gwizdanie:

Czemu Cię nie ma na liście do Zatora ? :wink4:

Opublikowano

Siema pantofle i cała reszta. :naughty::hi:

:siema: chlorze :gwizdanie:

Ja już bez alko cały tydzień. :cool1:

jak żeś się struł tak w weekend to nie ma się co dziwić :wink4:

Strułem się ale szybko odtrułem tym co się strułem. :wink4::naughty: Może piwko bym dziabnął... :mysli:

Siema pantofle i cała reszta. :naughty::hi:

:siema: chlorze :gwizdanie:

Ja już bez alko cały tydzień. :cool1:

dobra dobra... nie poznaje kolegi :gwizdanie:

Czemu Cię nie ma na liście do Zatora ? :wink4:

No bo nie wiem czy pojadę...
Opublikowano

Siema pantofle i cała reszta. :naughty::hi:

:siema: chlorze :gwizdanie:

Ja już bez alko cały tydzień. :cool1:

jak żeś się struł tak w weekend to nie ma się co dziwić :wink4:

Strułem się ale szybko odtrułem tym co się strułem. :wink4::naughty: Może piwko bym dziabnął... :mysli:

Siema pantofle i cała reszta. :naughty::hi:

:siema: chlorze :gwizdanie:

Ja już bez alko cały tydzień. :cool1:

dobra dobra... nie poznaje kolegi :gwizdanie:

Czemu Cię nie ma na liście do Zatora ? :wink4:

No bo nie wiem czy pojadę...

:thumbdown:
Opublikowano

post jest Panowie! :facepalm:

a wy tylko pssssyt i pssssyt... :fool:

Opublikowano

post jest Panowie! :facepalm:

a wy tylko pssssyt i pssssyt... :fool:

ty i pssssyt..... to jakieś święto musi być.... pierwszy raz widze żeby Tolek pisał psyyt :notworthy:

:polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.