Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Miszka TV + :pali: + :beer1: = pełen relax

:wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

nie mam tego drugiego

:polew: :polew: :polew: :polew:

dlatego dopier**lę wódy x2 :polew: :polew: :polew:

prze luj.... :polew: :polew:

Zamiast Marysi użyj herbaty :polew: podobno też daje kopa :polew: tylko zielonej herbaty :tongue4:

[br]Dopisany: 23 Kwiecień 2011, 18:57_________________________________________________zapomniałem napisać :polew:

idę na spacer z moją :kox:

To pochytaj coś na mieście... :naughty:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dołączam się do życzeń :naughty:

Po graniu wy*ebany :gwizdanie: i znowu skręcona noga

Spadam się znieczulić :hi::decayed:[br]Dopisany: 23 Kwiecień 2011, 19:25_________________________________________________jutro idę na wesele, więc formę trzeba zacząc budować dzień wcześniej :naughty:

Opublikowano

zaraz leci "Ile warzy koń trojański" :naughty:

Opublikowano

zaraz leci "Ile warzy koń trojański" :naughty:

na którym :mysli:

Opublikowano

zaraz leci "Ile warzy koń trojański" :naughty:

na którym :mysli:

TVN :cool1:[br]Dopisany: 23 Kwiecień 2011, 19:59_________________________________________________wlasnie sie zaczelo nara

Opublikowano

zaraz leci "Ile warzy koń trojański" :naughty:

:facepalm: BTW Ja też idę się nieco napić... :gwizdanie:
Opublikowano

zaraz leci "Ile warzy koń trojański" :naughty:

:facepalm: BTW Ja też idę się nieco napić... :gwizdanie:

no i git ja też zapodałem sobie leszka z soczkiem i sobie sączę z nudów :kox:

Opublikowano

Wesołych Świąt wszystkim :wink4:

Opublikowano

zaraz leci "Ile warzy koń trojański" :naughty:

:facepalm: BTW Ja też idę się nieco napić... :gwizdanie:

no i git ja też zapodałem sobie leszka z soczkiem i sobie sączę z nudów :kox:

Ty to cały czas musisz być na Standby'u... :naughty:

Wesołych Świąt wszystkim :wink4:

Wesołych Kanar! :good:
Opublikowano

zaraz leci "Ile warzy koń trojański" :naughty:

:facepalm: BTW Ja też idę się nieco napić... :gwizdanie:

no i git ja też zapodałem sobie leszka z soczkiem i sobie sączę z nudów :kox:

Ty to cały czas musisz być na Standby'u... :naughty:

Wesołych Świąt wszystkim :wink4:

Wesołych Kanar! :good:

no i właśnie jestem dlatego spokojnie śmigam sobie bronka a nie dryna :tongue4:[br]Dopisany: 23 Kwiecień 2011, 20:29_________________________________________________no nic to drugi sobie drachne również z soczkiem :naughty:

Opublikowano

zaraz leci "Ile warzy koń trojański" :naughty:

:facepalm: BTW Ja też idę się nieco napić... :gwizdanie:

no i git ja też zapodałem sobie leszka z soczkiem i sobie sączę z nudów :kox:

Ty to cały czas musisz być na Standby'u... :naughty:

Wesołych Świąt wszystkim :wink4:

Wesołych Kanar! :good:

no i właśnie jestem dlatego spokojnie śmigam sobie bronka a nie dryna :tongue4:[br]Dopisany: 23 Kwiecień 2011, 20:29_________________________________________________no nic to drugi sobie drachne również z soczkiem :naughty:

:gwizdanie:
Opublikowano

zaraz leci "Ile warzy koń trojański" :naughty:

:facepalm: BTW Ja też idę się nieco napić... :gwizdanie:

:embarrassed:

caps locka miałem włączonego :tongue4:

:polew:

Opublikowano

zaraz leci "Ile warzy koń trojański" :naughty:

:facepalm: BTW Ja też idę się nieco napić... :gwizdanie:

:embarrassed:

caps locka miałem włączonego :tongue4:

:polew:

:polew: :polew: :polew:
Opublikowano

zaraz leci "Ile warzy koń trojański" :naughty:

:facepalm: BTW Ja też idę się nieco napić... :gwizdanie:

:embarrassed:

caps locka miałem włączonego :tongue4:

:polew:

:polew: :polew: :polew:

idę dalej lookać na TV :kox:

Opublikowano

zaraz leci "Ile warzy koń trojański" :naughty:

:facepalm: BTW Ja też idę się nieco napić... :gwizdanie:

:embarrassed:

caps locka miałem włączonego :tongue4:

:polew:

:polew: :polew: :polew:

idę dalej lookać na TV :kox:

A ja idę wreszcie napić się czegoś... :naughty:
Opublikowano

siamano :hi:

Opublikowano

Siema :hi: :hi: :hi:

Opublikowano
:siema: z rana ty dupo osrana :evil: :evil:
Opublikowano

:siema: z rana ty dupo osrana :evil: :evil:

:polew: :polew: :polew: :polew:

już chlejesz :mysli:

Opublikowano

:siema: z rana ty dupo osrana :evil: :evil:

:polew: :polew: :polew: :polew:

już chlejesz :mysli:

:jaaaaa:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.