Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mykam spać :hi:

widzimy się w piątek w pomarańczy :cool1:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

witojcie :pali: chillout :naughty:

Opublikowano

witojcie :pali: chillout :naughty:

:polew:

Ty żeś się synek udoł :decayed:

Opublikowano

witojcie :pali: chillout :naughty:

:polew:

Ty żeś się synek udoł :decayed:

:gwizdanie: :kox: :kox:

Opublikowano

ja spadam spać :hi:

Diman, w razie czego daj info, że zostałeś ojcem, tzn wujkiem, ale nie chciałem Ci tego mówić przy wszystkich :wink4:

Opublikowano

ja spadam spać :hi:

Diman, w razie czego daj info, że zostałeś ojcem, tzn wujkiem, ale nie chciałem Ci tego mówić przy wszystkich :wink4:

spoko jak cos sie zrodzi to dam znac :hi:

Opublikowano

Ja też już dotarłem. :naughty:

Opublikowano

Ja też już dotarłem. :naughty:

ty tam lepiej przemyśl jak po mnie jutro podjechać :cool1: :gwizdanie:

Opublikowano

Ja też już dotarłem. :naughty:

ty tam lepiej przemyśl jak po mnie jutro podjechać :cool1: :gwizdanie:

:gwizdanie: Jak ogarnę temat to dam znaka... Muszę wszystko sobie oukładać. :wink4::good:
Opublikowano

Ja też już dotarłem. :naughty:

ty tam lepiej przemyśl jak po mnie jutro podjechać :cool1: :gwizdanie:

:gwizdanie: Jak ogarnę temat to dam znaka... Muszę wszystko sobie oukładać. :wink4::good:

:kox: :kox: :wink4:

Opublikowano

No i jakiś filmik może sobie włączę na dobranoc... :naughty:

Opublikowano

No i jakiś filmik może sobie włączę na dobranoc... :naughty:

dobry pomysł :good: [br]Dopisany: 27 Kwiecień 2011, 00:06_________________________________________________ :hi: ida spać do dzisiaj
Opublikowano

No to ja też lecę powoli ale jeszcze obejrzę jakieś heble do mnie... :gwizdanie:

Opublikowano

Dzisiaj jest dzień, który dał nam PAN… :kox:

:hi:[br]Dopisany: 27 Kwiecień 2011, 06:48_________________________________________________ps.

:dance::thumbup::paker::travolta::banan::banan2::buhaha::dance2::ok2::yeah::yeee::silacz::pali:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:[br]Dopisany: 27 Kwiecień 2011, 08:01_________________________________________________

Dzisiaj jest dzień, który dał nam PAN… :kox:

:hi:[br]Dopisany: 27 Kwiecień 2011, 06:48_________________________________________________ps.

:dance::thumbup::paker::travolta::banan::banan2::buhaha::dance2::ok2::yeah::yeee::silacz::pali:

:mysli:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

:hi:[br]Dopisany: 27 Kwiecień 2011, 08:01_________________________________________________

Dzisiaj jest dzień, który dał nam PAN… :kox:

:hi:[br]Dopisany: 27 Kwiecień 2011, 06:48_________________________________________________ps.

:dance::thumbup::paker::travolta::banan::banan2::buhaha::dance2::ok2::yeah::yeee::silacz::pali:

:mysli:

To chyba chodzi o to, że dzisiaj Tolek odstawił furkę na program. :evil:
Opublikowano

:bry:

no to teraz to dopiero będzie problem go dogonić jak się zapuści z kolegami na autostradę :naughty: [br]Dopisany: 27 Kwiecień 2011, 08:45_________________________________________________

No to ja też lecę powoli ale jeszcze obejrzę jakieś heble do mnie... :gwizdanie:

no i znalazłeś coś w sprawie tych nowych większych hebli :gwizdanie: :cool1:

Opublikowano

No to ja też lecę powoli ale jeszcze obejrzę jakieś heble do mnie... :gwizdanie:

no i znalazłeś coś w sprawie tych nowych większych hebli :gwizdanie: :cool1:

Coś tam jest na oku... :wink4: :gwizdanie: Ale czekam na wycenę z ASO - Stanley sprawdzi bo może będzie taniej... :polew: :polew: :polew: :polew:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.