Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

bryyyy

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

bryyyy

Bryyy!! Coś nie był na spocie? :rant::punish:
Opublikowano

No to ja też lecę powoli ale jeszcze obejrzę jakieś heble do mnie... :gwizdanie:

no i znalazłeś coś w sprawie tych nowych większych hebli :gwizdanie: :cool1:

Coś tam jest na oku... :wink4: :gwizdanie: Ale czekam na wycenę z ASO - Stanley sprawdzi bo może będzie taniej... :polew: :polew: :polew: :polew:

:polew:

:przebiegly:

Opublikowano

bryyyy

Bryyy!! Coś nie był na spocie? :rant::punish:

za tydzien bede :wink4:
Opublikowano

No to ja też lecę powoli ale jeszcze obejrzę jakieś heble do mnie... :gwizdanie:

no i znalazłeś coś w sprawie tych nowych większych hebli :gwizdanie: :cool1:

Coś tam jest na oku... :wink4: :gwizdanie: Ale czekam na wycenę z ASO - Stanley sprawdzi bo może będzie taniej... :polew: :polew: :polew: :polew:

:polew:

:przebiegly:

:naughty: :gwizdanie:

bryyyy

Bryyy!! Coś nie był na spocie? :rant::punish:

za tydzien bede :wink4:

:mysli: No i co? :naughty: Ja nie pytałęm czy będziesz za tydzień. :decayed:
Opublikowano

Akjam, pod tarczę 312mm, jedno jarzmo ok 440zł :gwizdanie:

po tarczę 320mm 444zł szt

a z RS6 cały zacisk hamulcowy pod tarczę 365mm 3200zł :naughty:

Opublikowano

bryyyy

Bryyy!! Coś nie był na spocie? :rant::punish:

za tydzien bede :wink4:

już to widzę jak wytrzeźwiejesz po majówkowym weekendzie :gwizdanie:

Opublikowano

bryyyy

Bryyy!! Coś nie był na spocie? :rant::punish:

za tydzien bede :wink4:

już to widzę jak wytrzeźwiejesz po majówkowym weekendzie :gwizdanie:

a wogole sa jakies klubowe plany na majowke? :gwizdanie:
Opublikowano

bryyyy

Bryyy!! Coś nie był na spocie? :rant::punish:

za tydzien bede :wink4:

już to widzę jak wytrzeźwiejesz po majówkowym weekendzie :gwizdanie:

a wogole sa jakies klubowe plany na majowke? :gwizdanie:

Coś tam wczoraj kręcili. Mnie nie będzie bo zdupczam się odchamić do WIsły. :naughty:

Akjam, pod tarczę 312mm, jedno jarzmo ok 440zł :gwizdanie:

po tarczę 320mm 444zł szt

a z RS6 cały zacisk hamulcowy pod tarczę 365mm 3200zł :naughty:

No i ok. Wyślę Ci zamówienie oficjalnie. :good:

:decayed:

Opublikowano

Coś tam wczoraj kręcili. Mnie nie będzie bo zdupczam się odchamić do WIsły. :naughty:

nom to ciekawe czy sie cos wykreci hehe

do wisly :thumbdown:

Opublikowano

Akjam bierz te z RS6 będzie porządnie hamować przynajmniej i będziesz lepszy jak Siemian :decayed:

Opublikowano

Coś tam wczoraj kręcili. Mnie nie będzie bo zdupczam się odchamić do WIsły. :naughty:

nom to ciekawe czy sie cos wykreci hehe

do wisly :thumbdown:

W sumie to jeszcze nie pewne bo mam też propozycje do Sosnowca... :decayed:

Akjam bierz te z RS6 będzie porządnie hamować przynajmniej i będziesz lepszy jak Siemian :decayed:

:> :wink4:
Opublikowano

Akjam bierz te z RS6 będzie porządnie hamować przynajmniej i będziesz lepszy jak Siemian :decayed:

i cena tez jest przystepna chyba maja jakas promocje albo wietrzenie magazynow hehe
Opublikowano

Akjam bierz te z RS6 będzie porządnie hamować przynajmniej i będziesz lepszy jak Siemian :decayed:

i cena tez jest przystepna chyba maja jakas promocje albo wietrzenie magazynow hehe

:evil: Wietrzenie portfeli klientów... :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

cos dla rodzicow :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

qr** jaki nawiedzony! :wallbash: "Jak mnie myrnął na ścianę..." :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Akjam bierz te z RS6 będzie porządnie hamować przynajmniej i będziesz lepszy jak Siemian :decayed:

i cena tez jest przystepna chyba maja jakas promocje albo wietrzenie magazynow hehe

:evil: Wietrzenie portfeli klientów... :polew: :polew: :polew:

chyba, że byś się zdecydował na te tarcze ceramiczne o których wczoraj gadaliśmy :polew:

Opublikowano

Akjam bierz te z RS6 będzie porządnie hamować przynajmniej i będziesz lepszy jak Siemian :decayed:

i cena tez jest przystepna chyba maja jakas promocje albo wietrzenie magazynow hehe

:evil: Wietrzenie portfeli klientów... :polew: :polew: :polew:

chyba, że byś się zdecydował na te tarcze ceramiczne o których wczoraj gadaliśmy :polew:

jak beda w przystepnej cenie to moze i ja je wezme:)

ja wszytko w aso kupuje nawet plyn do spryskow :decayed::polew: :polew:

Opublikowano

Akjam bierz te z RS6 będzie porządnie hamować przynajmniej i będziesz lepszy jak Siemian :decayed:

i cena tez jest przystepna chyba maja jakas promocje albo wietrzenie magazynow hehe

:evil: Wietrzenie portfeli klientów... :polew: :polew: :polew:

chyba, że byś się zdecydował na te tarcze ceramiczne o których wczoraj gadaliśmy :polew:

jak beda w przystepnej cenie to moze i ja je wezme:)

ja wszytko w aso kupuje nawet plyn do spryskow :decayed::polew: :polew:

No dość przystępna cena bo coś ok 45k plnów... :gwizdanie: :decayed:
Opublikowano

Akjam bierz te z RS6 będzie porządnie hamować przynajmniej i będziesz lepszy jak Siemian :decayed:

i cena tez jest przystepna chyba maja jakas promocje albo wietrzenie magazynow hehe

:evil: Wietrzenie portfeli klientów... :polew: :polew: :polew:

chyba, że byś się zdecydował na te tarcze ceramiczne o których wczoraj gadaliśmy :polew:

jak beda w przystepnej cenie to moze i ja je wezme:)

ja wszytko w aso kupuje nawet plyn do spryskow :decayed::polew: :polew:

No dość przystępna cena bo coś ok 45k plnów... :gwizdanie: :decayed:

jakbyś zamontował takie hample z RS6 to bys pewnie co chwile miał kogoś w tyle :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.