Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Noooo ciekawa wizja... on jest taki słodki.... i ma za***isty tyłek.... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:blink:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Noooo ciekawa wizja... on jest taki słodki.... i ma za***isty tyłek.... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

jebaj się i tak z Tobą nie będę :sick3:

nikt nie mówił o stałym związku :naughty:

dokładnie to tylko seks... :decayed:

Opublikowano

Noooo ciekawa wizja... on jest taki słodki.... i ma za***isty tyłek.... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

jebaj się i tak z Tobą nie będę :sick3:

Od kiedy sie zrobiłes takim sztywniakiem.... zawsze byłes luźny i chętny.... może nam jeszcze wmówisz że aż tak się zmieniłes że trzeba z Toba pochodzić.... :kox: :kox: :kox: :kox:

jesli nie jestes na stanowisku prezesa to Miszka sie z toba nie "pobawi" :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Noooo ciekawa wizja... on jest taki słodki.... i ma za***isty tyłek.... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:blink:

A ty co patrzysz jak szpak w piz...e ... tez jestes zazdrosny o niego???? :decayed: :decayed:

Opublikowano

Miszka całuje się po dwóch miesiącach chodzenia- tak pisało w Bravo :kox:

buhahahaha :nabijasie:
Opublikowano

:bry: z Wrocławia... :decayed:

a co ty tam robisz chlejusie

jak co odpoczywam... :naughty:

nie piszesz w temacie wątku, popraw się :punish:

tymczasem ostrzeżenie :gwizdanie:

Opublikowano

Noooo ciekawa wizja... on jest taki słodki.... i ma za***isty tyłek.... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

jebaj się i tak z Tobą nie będę :sick3:

Od kiedy sie zrobiłes takim sztywniakiem.... zawsze byłes luźny i chętny.... może nam jeszcze wmówisz że aż tak się zmieniłes że trzeba z Toba pochodzić.... :kox: :kox: :kox: :kox:

jesli nie jestes na stanowisku prezesa to Miszka sie z toba nie "pobawi" :polew: :polew: :polew:

Hmmm nasuwa mi sie tylko jedno na usta.... Miszka Galerianka.... :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

pewnie się znajdzie... :cool1:

jak co to wiesz... poslij mms :polew: jak mi sie spodoba to ja moge przygarnac :kox:

spoko masz 2.8 to zrobisz tą trase w 1.5h bo ja zrobiłem w niecałe 2h ;)

Opublikowano

Noooo ciekawa wizja... on jest taki słodki.... i ma za***isty tyłek.... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

jebaj się i tak z Tobą nie będę :sick3:

nikt nie mówił o stałym związku :naughty:

dokładnie to tylko seks... :decayed:

a ty k**wa wiesz co to jest ? walisz konia dniami i nocami więc raczej nie

Opublikowano

Noooo ciekawa wizja... on jest taki słodki.... i ma za***isty tyłek.... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:blink:

A ty co patrzysz jak szpak w piz...e ... tez jestes zazdrosny o niego???? :decayed: :decayed:

:polew:

Opublikowano

Noooo ciekawa wizja... on jest taki słodki.... i ma za***isty tyłek.... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:blink:

A ty co patrzysz jak szpak w piz...e ... tez jestes zazdrosny o niego???? :decayed: :decayed:

Seski sie juz stara 3 miesiace a Miszka cos niebardzo do niego...
Opublikowano

Noooo ciekawa wizja... on jest taki słodki.... i ma za***isty tyłek.... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

jebaj się i tak z Tobą nie będę :sick3:

nikt nie mówił o stałym związku :naughty:

dokładnie to tylko seks... :decayed:

a ty ku*** wiesz co to jest ? walisz konia dniami i nocami więc raczej nie

:sarcastic:

Opublikowano

Noooo ciekawa wizja... on jest taki słodki.... i ma za***isty tyłek.... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:blink:

A ty co patrzysz jak szpak w piz...e ... tez jestes zazdrosny o niego???? :decayed: :decayed:

nie ja myślałem zawsze, że ty tylko udajesz geja...

a tu... :sick3:

Opublikowano

pewnie się znajdzie... :cool1:

jak co to wiesz... poslij mms :polew: jak mi sie spodoba to ja moge przygarnac :kox:

spoko masz 2.8 to zrobisz tą trase w 1.5h bo ja zrobiłem w niecałe 2h ;)

tak a teraz ja napisze minusa tej trasy - ty ja zrobiles za 50zl a ja za 150zl :polew: :polew: :polew::thumbdown::decayed:[br]Dopisany: 29 Kwiecień 2011, 22:29_________________________________________________jak tam Miszka kolacje juz zaczales? wchodzi? :cool1:
Opublikowano

Noooo ciekawa wizja... on jest taki słodki.... i ma za***isty tyłek.... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:blink:

A ty co patrzysz jak szpak w piz...e ... tez jestes zazdrosny o niego???? :decayed: :decayed:

Seski sie juz stara 3 miesiace a Miszka cos niebardzo do niego...

chyba ty sciulu... :gwizdanie:

Opublikowano

Noooo ciekawa wizja... on jest taki słodki.... i ma za***isty tyłek.... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:blink:

A ty co patrzysz jak szpak w piz...e ... tez jestes zazdrosny o niego???? :decayed: :decayed:

Seski sie juz stara 3 miesiace a Miszka cos niebardzo do niego...

tak wiem bo Miszka mi mówił że boi sie prawiczków... :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Noooo ciekawa wizja... on jest taki słodki.... i ma za***isty tyłek.... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:blink:

A ty co patrzysz jak szpak w piz...e ... tez jestes zazdrosny o niego???? :decayed: :decayed:

Seski sie juz stara 3 miesiace a Miszka cos niebardzo do niego...

chyba ty sciulu... :gwizdanie:

tak mowiles ostatnio na spocie :tongue4:
Opublikowano

pewnie się znajdzie... :cool1:

jak co to wiesz... poslij mms :polew: jak mi sie spodoba to ja moge przygarnac :kox:

spoko masz 2.8 to zrobisz tą trase w 1.5h bo ja zrobiłem w niecałe 2h ;)

tak a teraz ja napisze minusa tej trasy - ty ja zrobiles za 50zl a ja za 150zl :polew: :polew: :polew::thumbdown::decayed:[br]Dopisany: 29 Kwiecień 2011, 22:29_________________________________________________jak tam Miszka kolacje juz zaczales? wchodzi? :cool1:

no nie za 50zł tylko za 75zł w jedną stronę... :decayed:

Opublikowano

Noooo ciekawa wizja... on jest taki słodki.... i ma za***isty tyłek.... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:blink:

A ty co patrzysz jak szpak w piz...e ... tez jestes zazdrosny o niego???? :decayed: :decayed:

Seski sie juz stara 3 miesiace a Miszka cos niebardzo do niego...

tak wiem bo Miszka mi mówił że boi sie prawiczków... :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Noooo ciekawa wizja... on jest taki słodki.... i ma za***isty tyłek.... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:blink:

A ty co patrzysz jak szpak w piz...e ... tez jestes zazdrosny o niego???? :decayed: :decayed:

Seski sie juz stara 3 miesiace a Miszka cos niebardzo do niego...

tak wiem bo Miszka mi mówił że boi sie prawiczków... :polew: :polew: :polew:

powiem krótko wy***rdalaj stąd :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.