Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

tak wiem bo Miszka mi mówił że boi sie prawiczków... :polew: :polew: :polew:

w niektorych krajach to rarytas :polew: :polew: :polew: :polew:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Noooo ciekawa wizja... on jest taki słodki.... i ma za***isty tyłek.... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:blink:

A ty co patrzysz jak szpak w piz...e ... tez jestes zazdrosny o niego???? :decayed: :decayed:

Seski sie juz stara 3 miesiace a Miszka cos niebardzo do niego...

chyba ty sciulu... :gwizdanie:

tak mowiles ostatnio na spocie :tongue4:

ostatnio to byłem z miszką w realu... :gwizdanie:

Noooo ciekawa wizja... on jest taki słodki.... i ma za***isty tyłek.... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:blink:

A ty co patrzysz jak szpak w piz...e ... tez jestes zazdrosny o niego???? :decayed: :decayed:

Seski sie juz stara 3 miesiace a Miszka cos niebardzo do niego...

tak wiem bo Miszka mi mówił że boi sie prawiczków... :polew: :polew: :polew:

no to teraz miszka cię odrzuci jak się przyznałeś... :polew:

Opublikowano

tak wiem bo Miszka mi mówił że boi sie prawiczków... :polew: :polew: :polew:

w niektorych krajach to rarytas :polew: :polew: :polew: :polew:

Tak taki rarytas jak w francji Żabie udka... za h*ja nie smakuje ale duzo kosztuje.... :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

chłopaki jeszcze 2 strony i jesteśmy przed gliwicami... :kox:

Opublikowano

pewnie się znajdzie... :cool1:

jak co to wiesz... poslij mms :polew: jak mi sie spodoba to ja moge przygarnac :kox:

spoko masz 2.8 to zrobisz tą trase w 1.5h bo ja zrobiłem w niecałe 2h ;)

tak a teraz ja napisze minusa tej trasy - ty ja zrobiles za 50zl a ja za 150zl :polew: :polew: :polew::thumbdown::decayed:[br]Dopisany: 29 Kwiecień 2011, 22:29_________________________________________________jak tam Miszka kolacje juz zaczales? wchodzi? :cool1:

walę drugiego drina, a na kolację miałem pizzę

Opublikowano

tak wiem bo Miszka mi mówił że boi sie prawiczków... :polew: :polew: :polew:

w niektorych krajach to rarytas :polew: :polew: :polew: :polew:

Tak taki rarytas jak w francji Żabie udka... za h*ja nie smakuje ale duzo kosztuje.... :polew: :polew: :polew:

takie wyzsze sfery Ą Ę :polew:
Opublikowano

chłopaki jeszcze 2 strony i jesteśmy przed gliwicami... :kox:

Ciulll to strzelam se samobója nabijajac wam posty..... :wallbash: :wallbash: :wallbash: Wyjeb... mnie z Gliwickich za to... :decayed: :decayed:

Opublikowano

pewnie się znajdzie... :cool1:

jak co to wiesz... poslij mms :polew: jak mi sie spodoba to ja moge przygarnac :kox:

spoko masz 2.8 to zrobisz tą trase w 1.5h bo ja zrobiłem w niecałe 2h ;)

tak a teraz ja napisze minusa tej trasy - ty ja zrobiles za 50zl a ja za 150zl :polew: :polew: :polew::thumbdown::decayed:[br]Dopisany: 29 Kwiecień 2011, 22:29_________________________________________________jak tam Miszka kolacje juz zaczales? wchodzi? :cool1:

walę drugiego drina, a na kolację miałem pizzę

z piekarnika czy taką wypaśną z pizzerii...? :wink4:

ps. idę się kąpać... :gwizdanie:[br]Dopisany: 29 Kwiecień 2011, 22:37_________________________________________________

chłopaki jeszcze 2 strony i jesteśmy przed gliwicami... :kox:

Ciulll to strzelam se samobója nabijajac wam posty..... :wallbash: :wallbash: :wallbash: Wyjeb... mnie z Gliwickich za to... :decayed: :decayed:

e tam... nie sprzedamy cię... :decayed:

Opublikowano

Ciulll to strzelam se samobója nabijajac wam posty..... :wallbash: :wallbash: :wallbash:Wyjeb... mnie z Gliwickich za to... :decayed: :decayed:

czyli to co lubisz :decayed::tongue4:
Opublikowano

Ciulll to strzelam se samobója nabijajac wam posty..... :wallbash: :wallbash: :wallbash:Wyjeb... mnie z Gliwickich za to... :decayed: :decayed:

czyli to co lubisz :decayed::tongue4:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

chłopaki jeszcze 2 strony i jesteśmy przed gliwicami... :kox:

Ciulll to strzelam se samobója nabijajac wam posty..... :wallbash: :wallbash: :wallbash: Wyjeb... mnie z Gliwickich za to... :decayed: :decayed:

ty się nie liczysz ani tu ani na gliwickich :gwizdanie:

Opublikowano

chłopaki jeszcze 2 strony i jesteśmy przed gliwicami... :kox:

Ciulll to strzelam se samobója nabijajac wam posty..... :wallbash: :wallbash: :wallbash: Wyjeb... mnie z Gliwickich za to... :decayed: :decayed:

ty się nie liczysz ani tu ani na gliwickich :gwizdanie:

wazne że się liczyłem jako numer 1 jak szukałes pocieszenia.... :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

chłopaki jeszcze 2 strony i jesteśmy przed gliwicami... :kox:

Ciulll to strzelam se samobója nabijajac wam posty..... :wallbash: :wallbash: :wallbash: Wyjeb... mnie z Gliwickich za to... :decayed: :decayed:

ty się nie liczysz ani tu ani na gliwickich :gwizdanie:

wazne że się liczyłem jako numer 1 jak szukałes pocieszenia.... :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew:

ej weźcie go stąd :sick3: :sick3: :sick3: :sick3:

Opublikowano
:polew: :polew: :polew:
Opublikowano

chłopaki jeszcze 2 strony i jesteśmy przed gliwicami... :kox:

Ciulll to strzelam se samobója nabijajac wam posty..... :wallbash: :wallbash: :wallbash: Wyjeb... mnie z Gliwickich za to... :decayed: :decayed:

ty się nie liczysz ani tu ani na gliwickich :gwizdanie:

wazne że się liczyłem jako numer 1 jak szukałes pocieszenia.... :polew: :polew: :polew:

Mario masz dzis FLO :polew: :polew: :polew: :polew: :good:

:polew: :polew: :polew: :polew:

ej weźcie go stąd :sick3: :sick3: :sick3: :sick3:

zes se nakulal to se go wez, przestan golic klate to moze mu zbrzydniesz :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

chłopaki jeszcze 2 strony i jesteśmy przed gliwicami... :kox:

Ciulll to strzelam se samobója nabijajac wam posty..... :wallbash: :wallbash: :wallbash: Wyjeb... mnie z Gliwickich za to... :decayed: :decayed:

ty się nie liczysz ani tu ani na gliwickich :gwizdanie:

wazne że się liczyłem jako numer 1 jak szukałes pocieszenia.... :polew: :polew: :polew:

Mario masz dzis FLO :polew: :polew: :polew: :polew: :good:

:polew: :polew: :polew: :polew:

ej weźcie go stąd :sick3: :sick3: :sick3: :sick3:

zes se nakulal to se go wez, przestan golic klate to moze mu zbrzydniesz :polew: :polew: :polew:

a h*j z jego klata...on tak za***iście ciagnie ze nawet nie potrafie oczu otworzyć taka rozkosz wiec klaty i tak bym nie zobaczył... :polew: :polew:

Opublikowano

chłopaki jeszcze 2 strony i jesteśmy przed gliwicami... :kox:

Ciulll to strzelam se samobója nabijajac wam posty..... :wallbash: :wallbash: :wallbash: Wyjeb... mnie z Gliwickich za to... :decayed: :decayed:

ty się nie liczysz ani tu ani na gliwickich :gwizdanie:

wazne że się liczyłem jako numer 1 jak szukałes pocieszenia.... :polew: :polew: :polew:

Mario masz dzis FLO :polew: :polew: :polew: :polew: :good:

pewnie wy***ali go ze spota w SG, podjechał do żaby kupił piwo, najebał się i cfaniakuje :naughty:[br]Dopisany: 29 Kwiecień 2011, 22:47_________________________________________________

chłopaki jeszcze 2 strony i jesteśmy przed gliwicami... :kox:

Ciulll to strzelam se samobója nabijajac wam posty..... :wallbash: :wallbash: :wallbash: Wyjeb... mnie z Gliwickich za to... :decayed: :decayed:

ty się nie liczysz ani tu ani na gliwickich :gwizdanie:

wazne że się liczyłem jako numer 1 jak szukałes pocieszenia.... :polew: :polew: :polew:

Mario masz dzis FLO :polew: :polew: :polew: :polew: :good:

:polew: :polew: :polew: :polew:

ej weźcie go stąd :sick3: :sick3: :sick3: :sick3:

zes se nakulal to se go wez, przestan golic klate to moze mu zbrzydniesz :polew: :polew: :polew:

a h*** z jego klata...on tak za***iście ciagnie ze nawet nie potrafie oczu otworzyć taka rozkosz wiec klaty i tak bym nie zobaczył... :polew: :polew:

ty kolo nie przeginaj , bo ciągnie ci może twój stary

Opublikowano

a h*** z jego klata...on tak za***iście ciagnie ze nawet nie potrafie oczu otworzyć taka rozkosz wiec klaty i tak bym nie zobaczył... :polew: :polew:

zaczynaja sie ostre teksty
Opublikowano

chłopaki jeszcze 2 strony i jesteśmy przed gliwicami... :kox:

Ciulll to strzelam se samobója nabijajac wam posty..... :wallbash: :wallbash: :wallbash: Wyjeb... mnie z Gliwickich za to... :decayed: :decayed:

ty się nie liczysz ani tu ani na gliwickich :gwizdanie:

wazne że się liczyłem jako numer 1 jak szukałes pocieszenia.... :polew: :polew: :polew:

Mario masz dzis FLO :polew: :polew: :polew: :polew: :good:

pewnie wy***ali go ze spota w SG, podjechał do żaby kupił piwo, najebał się i cfaniakuje :naughty:[br]Dopisany: 29 Kwiecień 2011, 22:47_________________________________________________

chłopaki jeszcze 2 strony i jesteśmy przed gliwicami... :kox:

Ciulll to strzelam se samobója nabijajac wam posty..... :wallbash: :wallbash: :wallbash: Wyjeb... mnie z Gliwickich za to... :decayed: :decayed:

ty się nie liczysz ani tu ani na gliwickich :gwizdanie:

wazne że się liczyłem jako numer 1 jak szukałes pocieszenia.... :polew: :polew: :polew:

Mario masz dzis FLO :polew: :polew: :polew: :polew: :good:

:polew: :polew: :polew: :polew:

ej weźcie go stąd :sick3: :sick3: :sick3: :sick3:

zes se nakulal to se go wez, przestan golic klate to moze mu zbrzydniesz :polew: :polew: :polew:

a h*** z jego klata...on tak za***iście ciagnie ze nawet nie potrafie oczu otworzyć taka rozkosz wiec klaty i tak bym nie zobaczył... :polew: :polew:

ty kolo nie przeginaj , bo ciągnie ci może twój stary

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: wyluzuj skarbie ... sami swoi... :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

a h*** z jego klata...on tak za***iście ciagnie ze nawet nie potrafie oczu otworzyć taka rozkosz wiec klaty i tak bym nie zobaczył... :polew: :polew:

zaczynaja sie ostre teksty

ciota się najebała i odważna się zrobiła

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.