Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

tak dojechała... mówiła że w Kato było bosko ale w tym sosnowcu to mega porazka...koles mocny w gadce a w gaciach jak u małego dziecka... nic nie poczuła taki bajtel... :polew: :polew: :polew:

nom dzwonila mi ze Bulczas niejest za dobry w te klocki i zaluje ze nieprzyjechala do mnie :wink4:

Czyli to prawda... mi monika od Bulczasa mówiła to samo jak ostatnio dzwoniła żebym przyjechał... :polew: :polew: :polew: :polew:

:decayed:

nie ładnie tak po nie obecnym... :punish:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:oklaski:

no chwile mnie nie było i już jesteście przed gliwicami... :kox:

sie pije sie zyje :decayed:
Opublikowano

dobra ide spać, laska z odlotów ma płacone do 24 :blink:

Opublikowano

tak dojechała... mówiła że w Kato było bosko ale w tym sosnowcu to mega porazka...koles mocny w gadce a w gaciach jak u małego dziecka... nic nie poczuła taki bajtel... :polew: :polew: :polew:

nom dzwonila mi ze Bulczas niejest za dobry w te klocki i zaluje ze nieprzyjechala do mnie :wink4:

Czyli to prawda... mi monika od Bulczasa mówiła to samo jak ostatnio dzwoniła żebym przyjechał... :polew: :polew: :polew: :polew:

:decayed:

nie ładnie tak po nie obecnym... :punish:

to lepiej nienadrabiaj spamu bo sie obrazisz :decayed:
Opublikowano

tak dojechała... mówiła że w Kato było bosko ale w tym sosnowcu to mega porazka...koles mocny w gadce a w gaciach jak u małego dziecka... nic nie poczuła taki bajtel... :polew: :polew: :polew:

nom dzwonila mi ze Bulczas niejest za dobry w te klocki i zaluje ze nieprzyjechala do mnie :wink4:

Czyli to prawda... mi monika od Bulczasa mówiła to samo jak ostatnio dzwoniła żebym przyjechał... :polew: :polew: :polew: :polew:

:decayed:

nie ładnie tak po nie obecnym... :punish:

ustaw się w kolejce.... :wink4:

Opublikowano

:oklaski:

no chwile mnie nie było i już jesteście przed gliwicami... :kox:

sie pije sie zyje :decayed:

:cool1:

dobra ide spać, laska z odlotów ma płacone do 24 :blink:

eee to już jej się czas skończył i nie dostałeś nic w gratisie...? :P to słabo było... :polew:[br]Dopisany: 30 Kwiecień 2011, 00:05_________________________________________________

tak dojechała... mówiła że w Kato było bosko ale w tym sosnowcu to mega porazka...koles mocny w gadce a w gaciach jak u małego dziecka... nic nie poczuła taki bajtel... :polew: :polew: :polew:

nom dzwonila mi ze Bulczas niejest za dobry w te klocki i zaluje ze nieprzyjechala do mnie :wink4:

Czyli to prawda... mi monika od Bulczasa mówiła to samo jak ostatnio dzwoniła żebym przyjechał... :polew: :polew: :polew: :polew:

:decayed:

nie ładnie tak po nie obecnym... :punish:

to lepiej nienadrabiaj spamu bo sie obrazisz :decayed:

nigdy tego nie robię... :kox:

Opublikowano

Dobra to teraz ja mykan spać... możecie mi jechac jak mnie nie będzie że jestem przystojny za***isty i wogole super... Nie obraże sie... :decayed:

Opublikowano

Dobra to teraz ja mykan spać... możecie mi jechac jak mnie nie będzie że jestem przystojny za***isty i wogole super... Nie obraże sie... :decayed:

:hi: śpij dobrze, niech Ci się przyśnią aniołki :)

Opublikowano

Dobra to teraz ja mykan spać... możecie mi jechac jak mnie nie będzie że jestem przystojny za***isty i wogole super... Nie obraże sie... :decayed:

czyli sie obrazisz :polew:
Opublikowano

ja też spadam, mam obiecane na śpiocha ( tylko nie pamiętam na którym piętrze) :rolleyes:

Opublikowano

Dobra to teraz ja mykan spać... możecie mi jechac jak mnie nie będzie że jestem przystojny za***isty i wogole super... Nie obraże sie... :decayed:

no wreszcie...

to wiecie bo Mario to taki mały gej... :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 30 Kwiecień 2011, 00:09_________________________________________________to i ja zbijam stąd... :rolleyes:

:hi:

Opublikowano
:papa: :papa: :papa: :papa: :papa:
Opublikowano

:papa: :papa: :papa: :papa: :papa:

:offtopic:

:polew:

Opublikowano

a to ja tez w takim razie lece w kime[br]Dopisany: 30 Kwiecień 2011, 00:12_________________________________________________Małpa - Miałem to rzucić (+ DJ Ike)

na dobranoc

Opublikowano

:papa: :papa: :papa: :papa: :papa:

:offtopic:

:polew:

odstaw to, co dzisiaj piłeś :gwizdanie:[br]Dopisany: 30 Kwiecień 2011, 00:16_________________________________________________tymczasem spadam, do dzisiaj :hi:

Opublikowano

10 najaktywniejszych użytkowników w dniu dzisiejszym

moskal 68

Kędzior 67

Mario22 63

stanley 54

:decayed:

Opublikowano

O qqrwa!!! Ale polecieliście ze spamem. :naughty:

:drunk::pali:

Opublikowano

:hi:

śniło mi się, że ten mały knyp Mario 22 coś sapał :decayed:

O qqrwa!!! Ale polecieliście ze spamem. :naughty:

:drunk::pali:

przywieź mi to drugie mam głody :gwizdanie:

Opublikowano
:bry: Właśnie jadę na zakupy a później będę jechał przez Tychy... :gwizdanie:
Opublikowano

Z rana :hi:

:decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.