Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Bulczas, dlaczego sam nie pojedziesz do opola, to kawałek :rolleyes:

na dodatek autostradą

Jak się nie znajdzie jeleń to pojadę :decayed: Tak pytam może ktoś leci i bym miał możliwość zabrać dla mnie rarytasy. :naughty:

co juz stoja mlode rumunki przy drogach? :kox:

Rumunki, włoszki, francyzki. Do wyboru do koloru :gwizdanie:

to mi przywiez jaka rarytaske :polew:

przy rondzie widziałem ostatnio rarytaski :naughty:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Nic tylko d*py d*py i d*py... jedno i to samo.. żygac sie chce... :sick3: :sick3:

:decayed:

Opublikowano

:hi:

Nic tylko d*py d*py i d*py... jedno i to samo.. żygac sie chce... :sick3: :sick3:

:decayed:

A ty byś co o falusach pogadał? :decayed:

Opublikowano

przy rondzie widziałem ostatnio rarytaski :naughty:

maja jakies ciekawe promocje :gwizdanie:

:good: o telefonie do Eweliny też będę pamiętał :decayed:

:embarrassed: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano

I co tam słychować? :naughty:

Opublikowano

I co tam słychować? :naughty:

co nowego rezaczu ?

Opublikowano

:hi:

ja też poproszę ładną rarytaskę... :cool1:

Opublikowano

:hi:

ja też poproszę ładną rarytaskę... :cool1:

Ty sie Synek chyć roboty :decayed:

Opublikowano

:hi:

ja też poproszę ładną rarytaskę... :cool1:

Ty sie Synek chyć roboty :decayed:

albo idz do wanny :tongue4:
Opublikowano

I co tam słychować? :naughty:

co nowego rezaczu ?

:gwizdanie: Nie powiem. :tongue4::naughty:
Opublikowano

I co tam słychować? :naughty:

co nowego rezaczu ?

:gwizdanie: Nie powiem. :tongue4::naughty:

ty sie lepiej zapisz tam gdzie sie masz zapisac :decayed:
Opublikowano

:hi:

ja też poproszę ładną rarytaskę... :cool1:

Ty sie Synek chyć roboty :decayed:

albo idz do wanny :tongue4:

albo umyj zęby :tongue4:
Opublikowano

:hi:

ja też poproszę ładną rarytaskę... :cool1:

Ty sie Synek chyć roboty :decayed:

przepraszam dziennie zapierdalam po 8h a czasami jak dzisiaj nawet dłużej... też mi się coś należy... :gwizdanie:

:hi:

ja też poproszę ładną rarytaskę... :cool1:

Ty sie Synek chyć roboty :decayed:

albo idz do wanny :tongue4:

a ty uważaj żeby ci się w tym kaloryferze kiedyś nie zaklinował... :rolleyes:

Opublikowano

I co tam słychować? :naughty:

co nowego rezaczu ?

:gwizdanie: Nie powiem. :tongue4::naughty:

ty sie lepiej zapisz tam gdzie sie masz zapisac :decayed:

:wink4: Pożyjemy, zobaczymy. :kox:
Opublikowano

I co tam słychować? :naughty:

co nowego rezaczu ?

:gwizdanie: Nie powiem. :tongue4::naughty:

ty sie lepiej zapisz tam gdzie sie masz zapisac :decayed:

:wink4: Pożyjemy, zobaczymy. :kox:

wracasz do serii ? :mysli:

:polew:

Opublikowano

I co tam słychować? :naughty:

co nowego rezaczu ?

:gwizdanie: Nie powiem. :tongue4::naughty:

ty sie lepiej zapisz tam gdzie sie masz zapisac :decayed:

:wink4: Pożyjemy, zobaczymy. :kox:

wracasz do serii ? :mysli:

:polew:

to w tym roku jest na topie :decayed:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

I co tam słychować? :naughty:

co nowego rezaczu ?

:gwizdanie: Nie powiem. :tongue4::naughty:

ty sie lepiej zapisz tam gdzie sie masz zapisac :decayed:

:wink4: Pożyjemy, zobaczymy. :kox:

wracasz do serii ? :mysli:

:polew:

to w tym roku jest na topie :decayed:

:wink4::decayed:

:hi:

Siema!
Opublikowano

pssyt :decayed:

Opublikowano

pssyt :decayed:

ja dzisiaj nie piję :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.