Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

hmmm chyba na RT... :decayed:

o tak mi przypomaniales to zajrze co ciekawego an zbiorniku :decayed:

:polew:[br]Dopisany: 05 Maj 2011, 21:15_________________________________________________

Trzeźwy tak, chory też tak :decayed:

Jadę na prochach

to jakieś chyba dobre dostałeś... :kox:

fajniusie :decayed:

pewnie zostały Ci jeszcze z maydaya :gwizdanie:

Na Mejku ich jeszcze nie miałem :kox:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

hmmm chyba na RT... :decayed:

o tak mi przypomaniales to zajrze co ciekawego an zbiorniku :decayed:

:polew:[br]Dopisany: 05 Maj 2011, 21:15_________________________________________________

Trzeźwy tak, chory też tak :decayed:

Jadę na prochach

to jakieś chyba dobre dostałeś... :kox:

fajniusie :decayed:

pewnie zostały Ci jeszcze z maydaya :gwizdanie:

Na Mejku ich jeszcze nie miałem :kox:

przygotowujesz się na nowy sezon i sprawdzasz shit...? :decayed:

Opublikowano

Oczywiście że będę również w tym roku :kox:

aaa już w sobotę będę hardził :slina::kox:

Toxicatooor :decayed:

Opublikowano

pewnie zostały Ci jeszcze z maydaya :gwizdanie:

jeblem :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 05 Maj 2011, 21:22_________________________________________________

Toxicatooor :decayed:

no za***iście :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Oczywiście że będę również w tym roku :kox:

aaa już w sobotę będę hardził :slina::kox:

Toxicatooor :decayed:

eee a co to?

a nie jesteś chory...? :naughty:

Opublikowano

Toxicatooor :decayed:

świetnie :decayed:

Opublikowano

łosz ku*wa dobrze że ściszyłem głośniki...

zawsze wiedziałem że tu większość jest miękkim huyem robiona :decayed:[br]Dopisany: 05 Maj 2011, 21:31_________________________________________________

Będziesz? nawet Adam Król będzie :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

łosz ku*wa dobrze że ściszyłem głośniki...

zawsze wiedziałem że tu większość jest miękkim huyem robiona :decayed:[br]Dopisany: 05 Maj 2011, 21:31_________________________________________________

Będziesz? nawet Adam Król będzie :naughty: :naughty: :naughty:

ad. 1. :polew: :polew: :polew:

ad. 2. Jest paru wykonawców, których bym posłuchał. :wink4::good:

Opublikowano

łosz ku*wa dobrze że ściszyłem głośniki...

zawsze wiedziałem że tu większość jest miękkim huyem robiona :decayed:[br]Dopisany: 05 Maj 2011, 21:31_________________________________________________

Będziesz? nawet Adam Król będzie :naughty: :naughty: :naughty:

no tak Adaś przy swojej to nie ma wyjścia...

ona lubi takie klimaty... :gwizdanie:

Opublikowano

Jest paru wykonawców, których bym posłuchał. :wink4::good:

:polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Jest paru wykonawców, których bym posłuchał. :wink4::good:

:polew: :polew: :polew:

artystów :polew:

Opublikowano

Jest paru wykonawców, których bym posłuchał. :wink4::good:

:polew: :polew: :polew:

artystów :polew:

Artyści, żebyś wiedział... :gwizdanie: :naughty:
Opublikowano

Jest paru wykonawców, których bym posłuchał. :wink4::good:

:polew: :polew: :polew:

artystów :polew:

Artyści, żebyś wiedział... :gwizdanie: :naughty:

ze mnie też czasem niezły artysta :decayed:

Opublikowano

Jest paru wykonawców, których bym posłuchał. :wink4::good:

:polew: :polew: :polew:

artystów :polew:

Artyści, żebyś wiedział... :gwizdanie: :naughty:

ze mnie też czasem niezły artysta :decayed:

:gwizdanie: :decayed:
Opublikowano

Jest paru wykonawców, których bym posłuchał. :wink4::good:

:polew: :polew: :polew:

artystów :polew:

Artyści, żebyś wiedział... :gwizdanie: :naughty:

ze mnie też czasem niezły artysta :decayed:

ale z ciebie warjot :decayed:
Opublikowano

Jest paru wykonawców, których bym posłuchał. :wink4::good:

:polew: :polew: :polew:

artystów :polew:

Artyści, żebyś wiedział... :gwizdanie: :naughty:

ze mnie też czasem niezły artysta :decayed:

ale z ciebie warjot :decayed:

ze mnie warjot? a kto mi ostatnio polewał z 5 rozchodniaczków w ciągu 3 minut ?

Opublikowano

łosz ku*wa dobrze że ściszyłem głośniki...

zawsze wiedziałem że tu większość jest miękkim huyem robiona :decayed:[br]Dopisany: 05 Maj 2011, 21:31_________________________________________________

Będziesz? nawet Adam Król będzie :naughty: :naughty: :naughty:

k**wa tylko nie po nazwisku :disgust:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.