Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

DObra lecę na chatę się drzemnąć. :wink4: Rezerwacje na kino porobione. :evil:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

pirwszy

taz.gif

Dziś zaliczyłem test drive E46 330i X 2002 od pierwszego właściciela(kolega ma od nowości)

kosa optycznie, środek... a ch*** ze środkiem :decayed:

i jak wrazenia z jazdy?
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

witam :hi:

Opublikowano

pirwszy

taz.gif

Dziś zaliczyłem test drive E46 330i X 2002 od pierwszego właściciela(kolega ma od nowości)

kosa optycznie, środek... a ch*** ze środkiem :decayed:

i jak wrazenia z jazdy?

porównywalnie do ADR'a :decayed:

witka z rańca :hi:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:bry: Zdupczam trochę pobiegać. :kox:
Opublikowano

:hi:

Opublikowano

:hi:

:shocked: chłopie Ty żyjesz :cool1:

Opublikowano

:hi:

:shocked: chłopie Ty żyjesz :cool1:

ledwie,

ale jakoś jeszcze ciągne za sobą laczki...

A co tam u Ciebie ziom podobno sprzeałeś Audi coć nowego staneło juz na parkingu :naughty:

Opublikowano

:hi:

:shocked: chłopie Ty żyjesz :cool1:

ledwie,

ale jakoś jeszcze ciągne za sobą laczki...

A co tam u Ciebie ziom podobno sprzeałeś Audi coć nowego staneło juz na parkingu :naughty:

tak Toyota Yaris 2009R 1.0 :kox:

na razie puki mam Yariska to nie kupuję fury...za to coś innego zawita w przyszłym sezonie :gwizdanie:

Opublikowano

:hi:

:shocked: chłopie Ty żyjesz :cool1:

ledwie,

ale jakoś jeszcze ciągne za sobą laczki...

A co tam u Ciebie ziom podobno sprzeałeś Audi coć nowego staneło juz na parkingu :naughty:

tak Toyota Yaris 2009R 1.0 :kox:

na razie puki mam Yariska to nie kupuję fury...za to coś innego zawita w przyszłym sezonie :gwizdanie:

czyżby to o czym myslę ??? :mysli:

Opublikowano

:hi:

:shocked: chłopie Ty żyjesz :cool1:

ledwie,

ale jakoś jeszcze ciągne za sobą laczki...

A co tam u Ciebie ziom podobno sprzeałeś Audi coć nowego staneło juz na parkingu :naughty:

tak Toyota Yaris 2009R 1.0 :kox:

na razie puki mam Yariska to nie kupuję fury...za to coś innego zawita w przyszłym sezonie :gwizdanie:

czyżby to o czym myslę ??? :mysli:

tak :naughty: skuter z Reala :polew:

Opublikowano

:hi:

:shocked: chłopie Ty żyjesz :cool1:

ledwie,

ale jakoś jeszcze ciągne za sobą laczki...

A co tam u Ciebie ziom podobno sprzeałeś Audi coć nowego staneło juz na parkingu :naughty:

tak Toyota Yaris 2009R 1.0 :kox:

na razie puki mam Yariska to nie kupuję fury...za to coś innego zawita w przyszłym sezonie :gwizdanie:

czyżby to o czym myslę ??? :mysli:

tak :naughty: skuter z Reala :polew:

a konkretnie kiedy zawita?

termin znany

Opublikowano

:hi:

:shocked: chłopie Ty żyjesz :cool1:

ledwie,

ale jakoś jeszcze ciągne za sobą laczki...

A co tam u Ciebie ziom podobno sprzeałeś Audi coć nowego staneło juz na parkingu :naughty:

tak Toyota Yaris 2009R 1.0 :kox:

na razie puki mam Yariska to nie kupuję fury...za to coś innego zawita w przyszłym sezonie :gwizdanie:

czyżby to o czym myslę ??? :mysli:

tak :naughty: skuter z Reala :polew:

a konkretnie kiedy zawita?

termin znany

jak mi dadzą kredyt w realu :decayed:

Max plan jest taki: prawko w tym sezonie a w przyszłym 2 kółka no chyba że jeszcze w tym

Opublikowano

:hi:

:shocked: chłopie Ty żyjesz :cool1:

ledwie,

ale jakoś jeszcze ciągne za sobą laczki...

A co tam u Ciebie ziom podobno sprzeałeś Audi coć nowego staneło juz na parkingu :naughty:

tak Toyota Yaris 2009R 1.0 :kox:

na razie puki mam Yariska to nie kupuję fury...za to coś innego zawita w przyszłym sezonie :gwizdanie:

czyżby to o czym myslę ??? :mysli:

tak :naughty: skuter z Reala :polew:

a konkretnie kiedy zawita?

termin znany

jak mi dadzą kredyt w realu :decayed:

Max plan jest taki: prawko w tym sezonie a w przyszłym 2 kółka no chyba że jeszcze w tym

życie Ci się znudziło???

ja bym się zabił na czymś takim, czasem mnie fantazja w Audi ponosi, a co dopiero na dwóch kółkach.

Nie powiem że kiedys też o tym myślałem ale wolę nie kusić losu

Opublikowano

Witam Panowie :hi:

Miszka kupuj motor piękna sprawa :good:

Opublikowano

Witam Panowie :hi:

Miszka kupuj motor piękna sprawa :good:

:decayed: i nawet eSa nie podskoczy :decayed:

Opublikowano

To są całkiem inne wrażenia :>

Opublikowano

To są całkiem inne wrażenia :>

wiem kilka razy już jeździłem :piroman:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.