Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

i po spocie :wink4:

bylbym dluzej ale byl Miron i juz go sluchac niemoglem :decayed::polew::tongue4:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

i po spocie :wink4:

bylbym dluzej ale byl Miron i juz go sluchac niemoglem :decayed::polew::tongue4:

Zaś dupcył fleki... ;( ;( ;(

:decayed:

Opublikowano

Zaś dupcył fleki... ;( ;( ;(

:decayed:

nom obgadywal cie znowu :thumbdown:

:decayed:

Opublikowano

znowu najdzony po spocie :gwizdanie:[br]Dopisany: 10 Maj 2011, 23:11_________________________________________________psssytttt i spać

Opublikowano

Zaś dupcył fleki... ;( ;( ;(

:decayed:

nom obgadywal cie znowu :thumbdown:

:decayed:

Hmmm jakoś mi to tito.... :gwizdanie: :decayed: :decayed: nikt nie jest ślepy i każdy widzi że jestem przystojniejszy więc może gadac sobie co chce... :decayed:

Opublikowano

dzięki :>

dobranoc... :hi:

Opublikowano

Hmmm jakoś mi to tito.... :gwizdanie: :decayed: :decayed: nikt nie jest ślepy i każdy widzi że jestem przystojniejszy więc może gadac sobie co chce... :decayed:

jakies wykresy nam pokazywal ze jego ludzie bardziej w knurowie lubia, i takie tam pierdoly

psssytttt i spać

wiedzialem ze o czyms zapomnialem :decayed:
Opublikowano

No to psyyt żywiec po 12h roboty... :gwizdanie:

Opublikowano

SMARTY MUSIC - ELECTRO HOUSE 2011 - PARTY DREAM

:cool1:[br]Dopisany: 10 Maj 2011, 23:21_________________________________________________pssyt debowe k*rwa :naughty:

Opublikowano

chyba pora powoli się zbierać :gwizdanie:

Opublikowano

pany gdyby ktoś z Was miał jakiegoś znajomka, który zajmuje się montażem klimatyzacji w domu to dajcie znać

Opublikowano

pany gdyby ktoś z Was miał jakiegoś znajomka, który zajmuje się montażem klimatyzacji w domu to dajcie znać

mój brat montuje klimatyzacje :gwizdanie:

Nie wiem czy w domach.... :mysli: Kiedyś montowali w katowickim spodku, ale to przecież prawie to samo :decayed:

Opublikowano

pany gdyby ktoś z Was miał jakiegoś znajomka, który zajmuje się montażem klimatyzacji w domu to dajcie znać

co juz niewiesz na co masz kase wydac? pozneij sie wszyscy u ciebie po przeziebiamy na imprezie :P:kox:
Opublikowano

No i wreszcie wróciłem... :gwizdanie: Przesadziłem z tym grillem dziś! :naughty:

Opublikowano

No i wreszcie wróciłem... :gwizdanie: Przesadziłem z tym grillem dziś! :naughty:

jedyna osoba ktora dzis przesadzila to byl Miron :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

pany gdyby ktoś z Was miał jakiegoś znajomka, który zajmuje się montażem klimatyzacji w domu to dajcie znać

mój brat montuje klimatyzacje :gwizdanie:

Nie wiem czy w domach.... :mysli: Kiedyś montowali w katowickim spodku, ale to przecież prawie to samo :decayed:

:shocked: masz brata....j**any, ps zapytaj czy montuje w mieszkaniach i czy by się podjął :wink4:

pany gdyby ktoś z Was miał jakiegoś znajomka, który zajmuje się montażem klimatyzacji w domu to dajcie znać

co juz niewiesz na co masz kase wydac? pozneij sie wszyscy u ciebie po przeziebiamy na imprezie :P:kox:

stary nie byłeś u mnie na chacie w środku lata jak jest 30+ to w chacie jest 60

Opublikowano

zapytaj czy montuje w mieszkaniach i czy by się podjął :wink4:

ja ze staskiem ci zamontuje niema problemu powiedz tylko kiedy :decayed: :decayed: :decayed:

nie takie rzeczy zesmy juz montowali :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

zapytaj czy montuje w mieszkaniach i czy by się podjął :wink4:

ja ze staskiem ci zamontuje niema problemu powiedz tylko kiedy :decayed: :decayed: :decayed:

nie takie rzeczy zesmy juz montowali :decayed: :decayed: :decayed:

nie dzięki :decayed:

Opublikowano

I LOVE ELECTRO HOUSE MUSIC - SMARTY MUSIC 2010 - ALLSTARS

tloczysz :slina:[br]Dopisany: 10 Maj 2011, 23:50_________________________________________________

zapytaj czy montuje w mieszkaniach i czy by się podjął :wink4:

ja ze staskiem ci zamontuje niema problemu powiedz tylko kiedy :decayed: :decayed: :decayed:

nie takie rzeczy zesmy juz montowali :decayed: :decayed: :decayed:

nie dzięki :decayed:

pussy
Opublikowano

pany gdyby ktoś z Was miał jakiegoś znajomka, który zajmuje się montażem klimatyzacji w domu to dajcie znać

mój brat montuje klimatyzacje :gwizdanie:

Nie wiem czy w domach.... :mysli: Kiedyś montowali w katowickim spodku, ale to przecież prawie to samo :decayed:

:shocked: masz brata....j**any, ps zapytaj czy montuje w mieszkaniach i czy by się podjął :wink4:

pany gdyby ktoś z Was miał jakiegoś znajomka, który zajmuje się montażem klimatyzacji w domu to dajcie znać

co juz niewiesz na co masz kase wydac? pozneij sie wszyscy u ciebie po przeziebiamy na imprezie :P:kox:

stary nie byłeś u mnie na chacie w środku lata jak jest 30+ to w chacie jest 60

zapytam, tylko mój brat pije tyle co ja :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.