Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

nieźle Katosy dziś stały z rana przez jedną ciężarówkę, postałem trochę w tych korkach bo jechałem do biura i na wymianę opon na letnie

konia dupił :wallbash: taki zajob od razu po robocie podjechał do monopolowego po 0,5 jutro mam zebranie więc lajt, zrobię połówkę i się odstresuje :kox:

cisza tu :gwizdanie:

:decayed:

życie jest trudne :decayed:

ale piękne... po 3 piwach :naughty:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

nieźle Katosy dziś stały z rana przez jedną ciężarówkę, postałem trochę w tych korkach bo jechałem do biura i na wymianę opon na letnie

konia dupił :wallbash: taki zajob od razu po robocie podjechał do monopolowego po 0,5 jutro mam zebranie więc lajt, zrobię połówkę i się odstresuje :kox:

cisza tu :gwizdanie:

:decayed:

życie jest trudne :decayed:

ale piękne... po 3 piwach :naughty:

ja 3 dryn i kima :naughty:

Opublikowano

:hi:

nieźle Katosy dziś stały z rana przez jedną ciężarówkę, postałem trochę w tych korkach bo jechałem do biura i na wymianę opon na letnie

konia dupił :wallbash: taki zajob od razu po robocie podjechał do monopolowego po 0,5 jutro mam zebranie więc lajt, zrobię połówkę i się odstresuje :kox:

cisza tu :gwizdanie:

:decayed:

życie jest trudne :decayed:

ale piękne... po 3 piwach :naughty:

ja 3 dryn i kima :naughty:

A ja po piłeczce i bronxie... :naughty: Kąpiel i coś się jeszcze chlapnie. :wink4:
Opublikowano

:hi:

nieźle Katosy dziś stały z rana przez jedną ciężarówkę, postałem trochę w tych korkach bo jechałem do biura i na wymianę opon na letnie

konia dupił :wallbash: taki zajob od razu po robocie podjechał do monopolowego po 0,5 jutro mam zebranie więc lajt, zrobię połówkę i się odstresuje :kox:

cisza tu :gwizdanie:

:decayed:

życie jest trudne :decayed:

ale piękne... po 3 piwach :naughty:

ja 3 dryn i kima :naughty:

jeszcze coś na śpiocha :sex:

Opublikowano

:hi:

nieźle Katosy dziś stały z rana przez jedną ciężarówkę, postałem trochę w tych korkach bo jechałem do biura i na wymianę opon na letnie

konia dupił :wallbash: taki zajob od razu po robocie podjechał do monopolowego po 0,5 jutro mam zebranie więc lajt, zrobię połówkę i się odstresuje :kox:

cisza tu :gwizdanie:

:decayed:

życie jest trudne :decayed:

ale piękne... po 3 piwach :naughty:

ja 3 dryn i kima :naughty:

jeszcze coś na śpiocha :sex:

ja dziś odpuszczam :kox:[br]Dopisany: 11 Maj 2011, 22:04_________________________________________________ile można ruchać :wallbash:

Opublikowano

:hi:

nieźle Katosy dziś stały z rana przez jedną ciężarówkę, postałem trochę w tych korkach bo jechałem do biura i na wymianę opon na letnie

konia dupił :wallbash: taki zajob od razu po robocie podjechał do monopolowego po 0,5 jutro mam zebranie więc lajt, zrobię połówkę i się odstresuje :kox:

cisza tu :gwizdanie:

:decayed:

życie jest trudne :decayed:

ale piękne... po 3 piwach :naughty:

ja 3 dryn i kima :naughty:

jeszcze coś na śpiocha :sex:

ja dziś odpuszczam :kox:[br]Dopisany: 11 Maj 2011, 22:04_________________________________________________ile można ruchać :wallbash:

cały czas :decayed:

Opublikowano
:hi: z wieczorka się przywitam
Opublikowano

:hi:

nieźle Katosy dziś stały z rana przez jedną ciężarówkę, postałem trochę w tych korkach bo jechałem do biura i na wymianę opon na letnie

konia dupił :wallbash: taki zajob od razu po robocie podjechał do monopolowego po 0,5 jutro mam zebranie więc lajt, zrobię połówkę i się odstresuje :kox:

cisza tu :gwizdanie:

:decayed:

życie jest trudne :decayed:

ale piękne... po 3 piwach :naughty:

ja 3 dryn i kima :naughty:

jeszcze coś na śpiocha :sex:

ja dziś odpuszczam :kox:[br]Dopisany: 11 Maj 2011, 22:04_________________________________________________ile można ruchać :wallbash:

cały czas :decayed:

:naughty:

:hi: z wieczorka się przywitam

:hi:
Opublikowano

:hi: z wieczorka się przywitam

jak młody i mamusia ?

Opublikowano

:hi: z wieczorka się przywitam

jak młody i mamusia ?

młody standarcik je, sra i śpi :decayed: a mamusia pomalutku dochodzi do siebie :wink4:

Opublikowano

:hi: z wieczorka się przywitam

jak młody i mamusia ?

młody standarcik je, sra i śpi :decayed: a mamusia pomalutku dochodzi do siebie :wink4:

Czyli do przodu. :good:
Opublikowano

:hi: z wieczorka się przywitam

jak młody i mamusia ?

młody standarcik je, sra i śpi :decayed: a mamusia pomalutku dochodzi do siebie :wink4:

Czyli do przodu. :good:

nooo :)

Opublikowano

:hi: z wieczorka się przywitam

jak młody i mamusia ?

młody standarcik je, sra i śpi :decayed: a mamusia pomalutku dochodzi do siebie :wink4:

Czyli do przodu. :good:

nooo :)

No i git! Nie obejrzysz się a tu nagle młody będzie miał kilka latek. :gwizdanie: :kox:
Opublikowano

:hi: z wieczorka się przywitam

jak młody i mamusia ?

młody standarcik je, sra i śpi :decayed: a mamusia pomalutku dochodzi do siebie :wink4:

Czyli do przodu. :good:

nooo :)

na mleku matki chowany ?

Opublikowano

:hi: z wieczorka się przywitam

jak młody i mamusia ?

młody standarcik je, sra i śpi :decayed: a mamusia pomalutku dochodzi do siebie :wink4:

Czyli do przodu. :good:

nooo :)

No i git! Nie obejrzysz się a tu nagle młody będzie miał kilka latek. :gwizdanie: :kox:

i a4 będzie pomykał :decayed:

Opublikowano

:hi: z wieczorka się przywitam

jak młody i mamusia ?

młody standarcik je, sra i śpi :decayed: a mamusia pomalutku dochodzi do siebie :wink4:

Czyli do przodu. :good:

nooo :)

No i git! Nie obejrzysz się a tu nagle młody będzie miał kilka latek. :gwizdanie: :kox:

no szkoda że to nie już teraz wziąłbym go już na budowę to ja bym sobie już dychnął :decayed:[br]Dopisany: 11 Maj 2011, 22:15_________________________________________________

:hi: z wieczorka się przywitam

jak młody i mamusia ?

młody standarcik je, sra i śpi :decayed: a mamusia pomalutku dochodzi do siebie :wink4:

Czyli do przodu. :good:

nooo :)

na mleku matki chowany ?

tak jak najbardziej podobno jest najlepsze :decayed:

Opublikowano

plomba :hi:

Opublikowano

plomba :hi:

okej okej :hi:

Opublikowano

no to Mirek ma pole do popisu... :decayed:

ważne że są możliwości - po co zmieniać auto jak można wpakować w obecne z 10 tyś zł i robi sie z sedana w dieslu konkretny zapierdzielacz :)

Opublikowano

plomba :hi:

bidulek... :kox:[br]Dopisany: 11 Maj 2011, 22:24_________________________________________________

no to Mirek ma pole do popisu... :decayed:

ważne że są możliwości - po co zmieniać auto jak można wpakować w obecne z 10 tyś zł i robi sie z sedana w dieslu konkretny zapierdzielacz :)

no to jak wpakujesz to 10tyś zł czy tam euro to ja pierwszy rezerwuję jazdę testową...

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.