Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

PS. Nie dzwoń do mnie po nocach, że byś gdzieś poszedł rządzić na miasto :gwizdanie:

:decayed: ok, sms mowisz wystarczy :polew:

puścisz "biedoka" i będę wiedział, że za 15 min koło Spodka :decayed:

Chętnie bym dołączył ale jutro jadę na Ostravkę... :kox: :gwizdanie:

mozesz nas zabrac, niepogniewamy sie :decayed:

Weźmiesz swój wóz? :naughty:

moj na serwisie spoczywa :decayed::thumbdown:

ide w kime bajo

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

PS. Nie dzwoń do mnie po nocach, że byś gdzieś poszedł rządzić na miasto :gwizdanie:

:decayed: ok, sms mowisz wystarczy :polew:

puścisz "biedoka" i będę wiedział, że za 15 min koło Spodka :decayed:

Chętnie bym dołączył ale jutro jadę na Ostravkę... :kox: :gwizdanie:

mozesz nas zabrac, niepogniewamy sie :decayed:

Weźmiesz swój wóz? :naughty:

moj na serwisie spoczywa :decayed::thumbdown:

ide w kime bajo

No to bajo! :hi:
Opublikowano

:hi:[br]Dopisany: 13 Maj 2011, 07:41_________________________________________________coś na dziś

Kaliber 44 - Gruby czarny kot

Opublikowano
:hi: juz prawie weekend :)
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

Miszka :naughty: "a ój mu w d*pę nawet 13 w piątek" :kox:

Opublikowano

:hi:

Miszka :naughty: "a ój mu w d*pę nawet 13 w piątek" :kox:

dokładnie :naughty:

spadam coś porobić :naughty:

Opublikowano

bryyyyyyyyyyyyyy

Opublikowano
:siema:
Opublikowano

:siema:

co tam ?

Opublikowano

:siema:

co tam ?

Luzik. :wink4: Ostatnie przygotowania do wyjazdu i dziś będzie ostra jazda na Ostravce... Kawalerskie kumpla... :gwizdanie: :kox:

A co tam? :naughty:

Opublikowano

:siema:

co tam ?

Luzik. :wink4: Ostatnie przygotowania do wyjazdu i dziś będzie ostra jazda na Ostravce... Kawalerskie kumpla... :gwizdanie: :kox:

A co tam? :naughty:

zaś picie i dupcenie za firko :wink4:

Opublikowano

:siema:

co tam ?

Luzik. :wink4: Ostatnie przygotowania do wyjazdu i dziś będzie ostra jazda na Ostravce... Kawalerskie kumpla... :gwizdanie: :kox:

A co tam? :naughty:

zaś picie i dupcenie za firko :wink4:

niech polki biorą przykład z otwartości czeskich kobiet haha :decayed:

Opublikowano

:siema:

co tam ?

Luzik. :wink4: Ostatnie przygotowania do wyjazdu i dziś będzie ostra jazda na Ostravce... Kawalerskie kumpla... :gwizdanie: :kox:

A co tam? :naughty:

zaś picie i dupcenie za firko :wink4:

niech polki biorą przykład z otwartości czeskich kobiet haha :decayed:

nie wiem czy polki nie są lepsze :gwizdanie:

Opublikowano

UWAGA !!!

Jest już podział na domki

Miejsca w domkach były wybierane drogą losowania

I PROSZĘ o nie wysyłanie PW z prośbą typu "a mogę być w domku nr X" lub "czy mogę być w domku z AA bo nie bardzo chcę być z BB"

wszyscy się przeca znamy to raz a dwa są to tylko dwa noclegi

Opublikowano

UWAGA !!!

Jest już podział na domki

Miejsca w domkach były wybierane drogą losowania

I PROSZĘ o nie wysyłanie PW z prośbą typu "a mogę być w domku nr X" lub "czy mogę być w domku z AA bo nie bardzo chcę być z BB"

wszyscy się przeca znamy to raz a dwa są to tylko dwa noclegi

Mogłeś chociaż jakoś parami rozdzielić :polew:
Opublikowano

tak chyba będą wszyscy zadowoleni :polew:[br]Dopisany: 13 Maj 2011, 14:54_________________________________________________Ja to zniosę na pewno :polew:

Opublikowano

tak chyba będą wszyscy zadowoleni :polew:[br]Dopisany: 13 Maj 2011, 14:54_________________________________________________Ja to zniosę na pewno :polew:

Zebyś czasami nie żałował że masz same baby w pokoju. Mi tam na rękę :decayed:
Opublikowano

:hi:

po robocie

Akjam Ostrava :kox: zwłaszcza po popersie :decayed:

Opublikowano

:siema:

co tam ?

Luzik. :wink4: Ostatnie przygotowania do wyjazdu i dziś będzie ostra jazda na Ostravce... Kawalerskie kumpla... :gwizdanie: :kox:

A co tam? :naughty:

zaś picie i dupcenie za firko :wink4:

:naughty:

:hi:

po robocie

Akjam Ostrava :kox: zwłaszcza po popersie :decayed:

Już jestem prawie gotowy. Mamy 5 kartonów wódeczki, ..., ... na 14tu... :kox::naughty::kox: :kox: :kox:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.