Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja chciałem ale na razie odpuszczam nie wiem czy za niedługo nie stanę się posiadaczem BMW

:polew:

nom bmw sa bardzo ladne, szkoda ze ciezko trafic na 4x4 :wink4:[br]Dopisany: 16 Maj 2011, 21:43_________________________________________________

a jakże :decayed:

w krzokach tez taki wesoly byles? :polew: :polew: :polew: :polew:

a jakże :decayed:

owszem, nie? :rolleyes:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja chciałem ale na razie odpuszczam nie wiem czy za niedługo nie stanę się posiadaczem BMW

:polew:

a kup se... i tak Cie tutaj nikt nie lubi :tongue4:

Opublikowano

ja chciałem ale na razie odpuszczam nie wiem czy za niedługo nie stanę się posiadaczem BMW

:polew:

Dlatego nie ma Cię na liście! :tongue4::cool1:
Opublikowano

ja chciałem ale na razie odpuszczam nie wiem czy za niedługo nie stanę się posiadaczem BMW

:polew:

a kup se... i tak Cie tutaj nikt nie lubi :tongue4:

hola hola na forum pozostanę - liczą się ludzie :sarcastic:

ja chciałem ale na razie odpuszczam nie wiem czy za niedługo nie stanę się posiadaczem BMW

:polew:

Dlatego nie ma Cię na liście! :tongue4::cool1:

no właśnie nie wiem skąd ta lista :shocked:

Opublikowano

ja chciałem ale na razie odpuszczam nie wiem czy za niedługo nie stanę się posiadaczem BMW

:polew:

a kup se... i tak Cie tutaj nikt nie lubi :tongue4:

hola hola na forum pozostanę - liczą się ludzie :sarcastic:

ja chciałem ale na razie odpuszczam nie wiem czy za niedługo nie stanę się posiadaczem BMW

:polew:

Dlatego nie ma Cię na liście! :tongue4::cool1:

no właśnie nie wiem skąd ta lista :shocked:

Na bani wymyśliłem. :naughty: CHcesz synek polarek? :cool1::wink4:
Opublikowano

no właśnie nie wiem skąd ta lista :shocked:

bys jezdzil na spoty to bys wiedzial :cool1:
Opublikowano

no właśnie nie wiem skąd ta lista :shocked:

bys jezdzil na spoty to bys wiedzial :cool1:

:gwizdanie:
Opublikowano

ja chciałem ale na razie odpuszczam nie wiem czy za niedługo nie stanę się posiadaczem BMW

:polew:

a kup se... i tak Cie tutaj nikt nie lubi :tongue4:

hola hola na forum pozostanę - liczą się ludzie :sarcastic:

ja chciałem ale na razie odpuszczam nie wiem czy za niedługo nie stanę się posiadaczem BMW

:polew:

Dlatego nie ma Cię na liście! :tongue4::cool1:

no właśnie nie wiem skąd ta lista :shocked:

Na bani wymyśliłem. :naughty: CHcesz synek polarek? :cool1::wink4:

chce ale nie wiem jaki rozmiar to raz więc jak przymierzę od kogoś to se kupie :tongue4:

no właśnie nie wiem skąd ta lista :shocked:

bys jezdzil na spoty to bys wiedzial :cool1:

pewnie masz rację

Opublikowano

pewnie masz rację

ja zawsze mam k*rwa racje :kox: powinienes o tym wiedziec :evil:

hmm czas w kimonko

Opublikowano

Miszka - widzę Cię w rozmiarze L :naughty:[br]Dopisany: 16 Maj 2011, 21:54_________________________________________________albo M :decayed:

Opublikowano

ja chciałem ale na razie odpuszczam nie wiem czy za niedługo nie stanę się posiadaczem BMW

:polew:

a kup se... i tak Cie tutaj nikt nie lubi :tongue4:

hola hola na forum pozostanę - liczą się ludzie :sarcastic:

ja chciałem ale na razie odpuszczam nie wiem czy za niedługo nie stanę się posiadaczem BMW

:polew:

Dlatego nie ma Cię na liście! :tongue4::cool1:

no właśnie nie wiem skąd ta lista :shocked:

Na bani wymyśliłem. :naughty: CHcesz synek polarek? :cool1::wink4:

chce ale nie wiem jaki rozmiar to raz więc jak przymierzę od kogoś to se kupie :tongue4:

No eSka albo eMka no chyba, że od czasu kiedy Cie nie widziałem bandzior się powiększył... :naughty::decayed: :decayed:

pewnie masz rację

ja zawsze mam k*rwa racje :kox: powinienes o tym wiedziec :evil:

hmm czas w kimonko

Już? :shocked:
Opublikowano

Miszka - widzę Cię w rozmiarze L :naughty:[br]Dopisany: 16 Maj 2011, 21:54_________________________________________________albo M :decayed:

no się zobaczy nie chcę kupić worka

Opublikowano

co do jutrzejszego spota: w przypadku fajnej pogody proponuję spotkać się od razu na dolinie :kox:

Opublikowano

co do jutrzejszego spota: w przypadku fajnej pogody proponuję spotkać się od razu na dolinie :kox:

No jestem za i mówiłem już tydzień temu o tym... :gwizdanie: :cool1:
Opublikowano

co do jutrzejszego spota: w przypadku fajnej pogody proponuję spotkać się od razu na dolinie :kox:

No jestem za i mówiłem już tydzień temu o tym... :gwizdanie: :cool1:

wiem, brakowało tylko męskiej decyzji :wink4:

Opublikowano

co do jutrzejszego spota: w przypadku fajnej pogody proponuję spotkać się od razu na dolinie :kox:

No jestem za i mówiłem już tydzień temu o tym... :gwizdanie: :cool1:

wiem, brakowało tylko męskiej decyzji :wink4:

Ciekawe kto podpowiedział inaczej... :gwizdanie:
Opublikowano

co do jutrzejszego spota: w przypadku fajnej pogody proponuję spotkać się od razu na dolinie :kox:

No jestem za i mówiłem już tydzień temu o tym... :gwizdanie: :cool1:

wiem, brakowało tylko męskiej decyzji :wink4:

Ciekawe kto podpowiedział inaczej... :gwizdanie:

czyli jutro w razie czego, od razu dolina :naughty:

Opublikowano

co do jutrzejszego spota: w przypadku fajnej pogody proponuję spotkać się od razu na dolinie :kox:

No jestem za i mówiłem już tydzień temu o tym... :gwizdanie: :cool1:

wiem, brakowało tylko męskiej decyzji :wink4:

i będzie tak dalej dopóki nie pojawię się na spocie :decayed:

Opublikowano

co do jutrzejszego spota: w przypadku fajnej pogody proponuję spotkać się od razu na dolinie :kox:

No jestem za i mówiłem już tydzień temu o tym... :gwizdanie: :cool1:

wiem, brakowało tylko męskiej decyzji :wink4:

Ciekawe kto podpowiedział inaczej... :gwizdanie:

czyli jutro w razie czego, od razu dolina :naughty:

TAK! :naughty: :gwizdanie:

co do jutrzejszego spota: w przypadku fajnej pogody proponuję spotkać się od razu na dolinie :kox:

No jestem za i mówiłem już tydzień temu o tym... :gwizdanie: :cool1:

wiem, brakowało tylko męskiej decyzji :wink4:

i będzie tak dalej dopóki nie pojawię się na spocie :decayed:

Ty wreszcie dotrzesz kiedyś? :cool1: P.S. CHodzi o męską decyzję. :naughty::decayed:
Opublikowano

co do jutrzejszego spota: w przypadku fajnej pogody proponuję spotkać się od razu na dolinie :kox:

No jestem za i mówiłem już tydzień temu o tym... :gwizdanie: :cool1:

wiem, brakowało tylko męskiej decyzji :wink4:

i będzie tak dalej dopóki nie pojawię się na spocie :decayed:

tak, zawsze kojarzysz mi się ze słowem "brak"... :tongue4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.